15981
Nowy
Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
Delikatna pianka do codziennego mycia twarzy i oczu dla skóry z rozszerzonymi i pękającymi naczynkami, zaczerwienieniem oraz nasilającym się rumieniem. Preparat odpowiedni dla skóry w każdym wieku. Zastępuje tradycyjne mydło.
Dermokosmetyki Pharmaceris to produkty apteczne, przeznaczone do pielęgnacji skóry z problemami. Unikalne receptury zostały opracowane przez zespół ekspertów, łączących doświadczenie dermatologiczne z najnowszymi osiągnięciami kosmetologii.
Kosmetyki Pharmaceris - rozwiązanie dla każdego skórnego problemu
Misją marki jest tworzenie produktów w pełni bezpiecznych, o właściwościach hypoalergicznych, które w efektywny sposób usuwają nie tylko objawy schorzeń dermatologicznych, ale także ich przyczyny. W ofercie Pharmaceris znajdują się kremy, szampony, żele do codziennej higieny, także niemowląt oraz podkłady dostosowane do różnego rodzaju cery. Wszystkie produkty tworzą 13 linii, tzw. dermoprogramów. Pogrupowane są one pod względem potrzeb skóry - m.in. wrażliwej, atopowej, trądzikowej, borykającej się z problemem nadmiernej suchości, przebarwieniami czy naczynkowej.