Nutrivimix TAB, 60 tabletek Powiększ

Nutrizen AD1, 30 saszetek

Hashimotoplan Hashimotoplan

Nowy

Nutrizen AD#1 to suplement diety zawierający starannie dobrany kompleks adaptogenów, tryptofanu i melatoniny wzbogacony o witaminy z grupy B oraz magnez, które wspomagają utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych, szybsze zasypianie i zmniejszenie uczucia zmęczenia.

Więcej szczegółów

119,00 zł

brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 1 dni : 119,00 zł

Nutrizen AD#1, 30 saszetek

Nutrizen AD#1 to suplement diety zawierający starannie dobrany kompleks adaptogenów, tryptofanu i melatoniny wzbogacony o witaminy z grupy B oraz magnez, które wspomagają utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych, szybsze zasypianie i zmniejszenie uczucia zmęczenia. Nutrizen AD#1 jest w postaci proszku do spożycia bezpośrednio na język, 1 raz dziennie przed snem.

Kompleks relaksujący

Suplement diety Nutrizen AD#1 zawiera adaptogeny – ekstrakty roślinne z ashwagandhy i różeńca górskiego oraz tryptofan i melatoninę.
Witalność i lepszy sen
Starannie dobrane związki organiczne oraz ekstrakty roślinne mają udowodnione działanie na zmniejszenie zmęczenia i szybsze zasypianie.
Spożycie przed snem
Nutrizen AD#1 jest w postaci proszku do spożycia bezpośrednio na język przed snem ze względu na zawartość melatoniny, która skraca czas zasypiania.

Sklad Nutrizen

Składniki: Substancja słodząca: erytrytol; cytrynian magnezu (magnez); regulator kwasowości: kwas cytrynowy; ekstrakt z korzenia ashwagandhy KSM-66®/witanii ospałej (Withania somnifera), standaryzacja 5% witanolidów; ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea), standaryzacja 3% rozawin; regulator kwasowości: wodorowęglan sodu; L-tryptofan; naturalny aromat pomarańczowy; amid kwasu nikotynowego (niacyna); metylokobalamina (witamina B12); chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6); chlorowodorek tiaminy (witamina B1); melatonina; extrafolate-S (L-metylofolian wapnia) (kwas foliowy).

Zalecana porcja do spożycia:

1 saszetka dziennie wieczorem przed zaśnięciem.

Sposób stosowania:

Produkt należy spożywać wieczorem przed snem. Zawartość jednej saszetki wsypać bezpośrednio na język. Nie ma konieczności popijania. Proszek można również rozpuścić w niewielkiej ilości soku lub wody lub popić po spożyciu doustnym.

Ostrzeżenia:

  • Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych, nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. 
  • Nie przekraczać dziennej zalecanej dawki do spożycia.
  • Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jakikolwiek składnik produktu.
  • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. 
  • Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zbilansowanej diety jest niezbędne dla zachowania prawidłowego stanu zdrowia. 
  • Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.
  • Nie stosować po upływie daty ważności podanej na opakowaniu.
  • Produkt nie powinien być spożywany w przypadku stosowania leków o działaniu uspokajającym, nasennym, przeciwpadaczkowym.

Napisz opinięIch misją jest poprawa stanu zdrowia i samopoczucia osób chorych na Hashimoto. Poprzez edukację, inspirują do zdrowego trybu życia, pozytywnych zmian i przejęcia kontroli nad chorobą. Pomagają zadbać o swoje zdrowie i poczuć się lepiej.


Hashimotoplan.com to stworzony przez Gosię Mazur i prowadzony do dziś serwis, gdzie dzieli się wiedzą z zakresu diagnostyki, leczenia, diety, suplementacji, którą zdobyła analizując przez kilka lat międzynarodowe badania i literaturę medyczną.


Do współpracy zaprasza ciekawych ekspertów i specjalistów z różnych obszarów medycyny i stylu życia.


Jeśli chcesz odmienić swoje życie i być bardziej zdrowa, piękna, szczęśliwa, świadoma, to miejsce jest dla Ciebie.