Medikatha Porphyral HSP Derm Powiększ

Medikatha Porphyral HSP Derm

Medikatha Medikatha

Nowy

58,70 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Porphyral HSP Derm to aktywator regeneracji naskórka, produkt regenerujący, nawilżający, ochraniający i normalizujący. Zaleca się do nawilżania, ukojenia, naprawy i ochrony zmienionej i odwodnionej skóry.

Rekomendowany do stosowania w:

  • przypadku podrażnionej i suchej skóry,
  • sytuacji wymagającej szczególnej ochrony naskórka,

  • regeneracji naskórka.


Sposób użycia: 

Nakładać lekko masując, co najmniej 2 razy dziennie, aż do całkowitej regeneracji powierzchni skóry. Nie stosować na rany. Przed zastosowaniem kremu uszkodzona skóra (sucha, odwodniona,narażona na działanie czynników zewnętrznych ) powinna być oczyszczona i osuszona. 


Wyniki badań klinicznych:

Już od drugiego dnia stosowania kremu, w porównaniu z miejscem nie poddanym leczeniu, naskórek regeneruje się intensywniej i szybciej.

 

Suplement diety opracowany na podstawie badań naukowych.

Opakowanie: 50 ml

Napisz opinię

Medikatha Porphyral HSP Derm

Medikatha Porphyral HSP Derm


MEDIKATHA jest spółką prawa handlowego powołaną do życia w 2010 roku w Katowicach przez lekarzy praktykujących i prowadzących kształcenie podyplomowe w Polsce i Szwajcarii, profesjonalnie zajmujących się mikroodżywianiem, profilaktyką zdrowia i biologią stosowaną. Chcąc zaproponować pacjentom preparaty medyczne i suplementy diety najwyższej jakości nawiązano współpracę z czołowym ich producentem na świecie - Groupe PiLeJe, który oferuje wyłącznie produkty naturalnego pochodzenia w dawkach zgodnych z dobowym zapotrzebowaniem organizmu człowieka, charakteryzujące się optymalnym przyswajaniem z przewodu pokarmowego.


Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.