LIERAC Dioptiride, krem wypełniający i korygujący zmarszczki wokół oczu, 15ml

Intensywna kuracja korygująca zmarszczki z peptydami anti-blue light. Koryguje zmarszczki głębokie, mimiczne i związane z odwodnieniem. Bazuje na technice estetycznej iniekcji toksyną botulinową i zapewnia potrójne działanie wycelowane w 3 rodzaje zmarszczek: głębokie, mimiczne i związane z odwodnieniem. Działanie wzmocnione o peptydy anti-blue light chroni skórę wokół oczu przed negatywnym wpływem niebieskiego światła. Komórki skóry są chronione przed uszkodzeniami, a korekta zmarszczek jest jeszcze skuteczniejsza. Aktywna konsystencja bogatego kremu z natychmiastowym efektem wygładzenia. Zawarty w kremie Hyalu 2 działa na zmarszczki wynikające z odwodnienia. Nawilża i wypełnia skórę na powierzchni i w jej głębokich warstwach. Hexapeptyd "Botulinum-like" o działaniu analogicznym do botuliny - blokuje mikro-skurcze skóry, działa na zmarszczki mimiczne. Ujędrniający kompleks skrzyp-przywrotnik-bluszcz: działa na wypełnienie głębokich zmarszczek, regeneruje tkanki skóry.
 
Wskazania: korygowanie zmarszczek głębokich, mimicznych, wynikających z odwodnienia.
 
Sposób użycia: nakładać niewielką ilość rano i/lub wieczorem na skórę wokół oczu.
 
Główne składniki: skrzyp, przywrotnik, bluszcz, kwas hialuronowy, hexapeptyd.

Napisz opinię

LIERAC Dioptiride, krem wypełniający i korygujący zmarszczki wokół oczu, 15ml

LIERAC Dioptiride, krem wypełniający i korygujący zmarszczki wokół oczu, 15ml

Lierac Paris

Laboratoria Lierac Paris powstały w 1975 roku i w ciągu kilku lat stały się ekspertem w dziedzinie starzenia się skóry i korekty podstawowych problemów zwiazanych z zaburzeniami jej fizjologicznej równowagi. Innowacyjność receptur oraz "francuski szyk" sprawiają, że każdy produkt oprócz swojej skuteczności oferuje także przyjemność zmysłom.


Lierac Paris łączy najlepsze składniki czynne pochodzenia roślinnego z najnowszymi technologiami, tworząc produkty stanowiące świadectwo podstawowych walorów marki: innowacyjności, skuteczności, bezpieczeństwa, kobiecości, wzajemnego współdziałania.


Firma Lierac Paris zna, uczy i mówi „językiem skóry”. Jest to osobisty podpis ekspertów Lierac Paris pod wiedzą know-how. "Francuski szyk", który towarzyszy Ci na co dzień, oferuje piękno, które pozostanie z Tobą na zawsze. 

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.