Weleda - Olejek z brzozy przeciw cellulitowi - 100 ml Powiększ

Weleda - Olejek z brzozy przeciw cellulitowi - 100 ml

Weleda Weleda

9963

Nowy

Regularne stosowanie wyraźnie wzmacnia i wygładza skórę, pomagając zredukować widoczność cellulitu.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

80,00 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Olejek z brzozy przeciw cellulitowi

Ten delikatny olejek, zawierający ekstrakty z młodych liści organicznej brzozy, organicznego rozmarynu oraz ruszczyka kolczastego sprzyja zdrowej równowadze skóry, aby zapewnić jej promienny i bardziej jędrny wygląd. Regularne stosowanie wyraźnie wzmacnia i wygładza skórę, pomagając zredukować widoczność cellulitu. Rewitalizujący  olejek z pestek moreli i pełen witamin olejek z kiełków pszenicy nadają skórze zdrowy wygląd.

Wmasowuj w skórę dwa razy dziennie przez pierwszy miesiąc, a potem raz dziennie, aby długotrwale zachować piękno skóry.

Produkt testowany dermatologicznie.

Pielęgnacja WELEDA z czystymi olejkami roślinnymi

Formuły olejków do ciała marki Weleda zawierają starannie wyselekcjonowane olejki roślinne. Wytwarzane z dojrzałych na słońcu nasion i owoców, bogate są w cenne substancje, takie jak niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, które stymulują proces regeneracji i rewitalizacji skóry. Wzbogacone w ekstrakty roślinne oraz czyste olejki eteryczne, produkty te pielęgnują całe ciało.

Obietnica wysokiej jakości

Certyfikowana naturalna pielęgnacja skóry. Nie zawiera syntetycznych konserwantów, zapachów ani barwników. Wolna od surowców pozyskiwanych z olejków mineralnych.

Weleda – w harmonii z naturą i człowiekiem

Napisz opinię

Weleda - Olejek z brzozy przeciw cellulitowi - 100 ml

Weleda - Olejek z brzozy przeciw cellulitowi - 100 ml

Weleda

Pielęgnacja ciała jest troską o zdrowie


Siły fizyczne, duchowe i umysłowe każdego człowieka zależą wzajemnie od siebie i od relacji ze środowiskiem, w którym człowiek żyje. Procesy życiowe ludzkiego organizmu są pokrewne tym, które istnieją w naturze. Na tej podstawie firma Weleda tworzy produkty do pielęgnacji ciała, które posiadają kompleksowy sposób oddziaływania: są to substancje pochodzące z natury, przemienione dzięki farmaceutycznym procesom, wspomagające wewnętrzne siły drzemiące w człowieku i tworzące wewnętrzną równowagę, która służy zarówno dobremu samopoczuciu, jak i zachowaniu oraz wspieraniu zdrowia.


Firma Weleda proponuje szeroki i uzupełniający się asortyment produktów do pielęgnacji ciała i środków leczniczych. Produkty firmy Weleda nie zawierają żadnych syntetycznych środków barwiących, zapachowych i konserwujących; emulgatory pozyskiwane są jedynie z roślinnych surowców wyjściowych.

Środki lecznicze i produkty pielęgnacyjne firmy Weleda powstają w oparciu o fundamentalną zasadę, która mówi o nierozerwalnym związku człowieka z naturą. Jedną z nadrzędnych wartości firmy jest troska o zdrowie, wykluczająca eksploatację człowieka oraz środowiska. Ta deklaracja nie jest zwykłym chwytem marketingowym, jest czymś znacznie więcej – stylem życia.


Weleda pozostaje wierna swoim wartościom niezmiennie od chwili powstania w 1921 w Szwajcarii. Preparaty medyczne i produkty pielęgnacyjne są od ponad 70 lat wytwarzane i rozwijane przy szerokim wsparciu lekarzy. Tak jak w przypadku środków leczniczych, składniki produktów pielęgnacyjnych są starannie dobierane ze względu na ich naturalne, terapeutyczne właściwości. Tradycyjne metody wytwarzania połączone są z surową kontrolą jakości i nowoczesną technologią farmaceutyczną.

W efekcie powstają unikalne produkty, pozostające w pełnej harmonii z Człowiekiem i z Naturą.


Kryteria jakości

Każdy produkt do pielęgnacji ciała firmy Weleda ma kompleksowe działanie i posiada pozytywny wpływ na człowieka i naturę. Jest rezultatem największej dokładności na wszystkich etapach procesu produkcji.

Rozwój produktu

Jest konsultowany z lekarzami i farmaceutami, przede wszystkim z punktu widzenia antropozoficznej wiedzy o człowieku.

Surowce

Substancje naturalne; żadnych surowców na bazie olejów mineralnych.

Pochodzenie

Surowce roślinne, jeśli to możliwe z upraw biologicznie-dynamicznych, kontrolowanych upraw ekologicznych i posiadających certyfikat zbiorów dziko rosnących roślin.

Wytwarzanie produktów

Wybór, przetwarzanie i kompozycja surowców według kompleksowych kryteriów, umożliwiających współdziałanie wszystkich substancji.

Kontrola

Niezmiennie wysoką jakość zapewniają: stała kontrola jakości surowców według wytycznych, które obowiązują przy wytwarzaniu środków leczniczych oraz bieżące kontrole podczas i po zakończeniu procesu produkcji.

Środki pomocnicze

Produkty firmy Weleda nie zawierają żadnych syntetycznych środków barwiących, zapachowych i konserwujących; emulgatory pozyskiwane są jedynie z roślinnych surowców wyjściowych.

Perfumowanie

Wyłącznie naturalne olejki eteryczne.

Doświadczenia na zwierzętach

Nie są ani przeprowadzane, ani zlecane.

Opakowania

Stosuje się materiały zdatne do powtórnego przetworzenia; opakowania szklane i metalowe dla zapewnienia i zachowania jakości naturalnych produktów pielęgnacyjnych, opakowania kartonowe w celu zabezpieczenia przed mechanicznymi uszkodzeniami produktów.

Informacja dotycząca produktu

Na opakowaniu widnieje informacja dla konsumenta dotycząca składu danego produktu.
Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.