Weleda - Krem do ciała dla niemowląt z nagietkiem lekarskim - 75 ml Powiększ

Weleda - Krem do ciała dla niemowląt z nagietkiem lekarskim - 75 ml

Weleda Weleda

23908

Nowy

Cenny ekstrakt z organicznego nagietka lekarskiego łagodzi skórę niemowlęcia, a przyjazna dla skóry lanolina niezawodnie chroni ją przed nadmiernym wysuszeniem.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

28,50 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Weleda - Krem do ciała dla niemowląt z nagietkiem lekarskim - 75 ml

Dzięki starannie wyselekcjonowanym, dobroczynnie działającym składnikom, ten bogaty krem chroni delikatną skórę i czyni ją aksamitnie gładką. Cenny ekstrakt z organicznego nagietka lekarskiego łagodzi skórę niemowlęcia, a przyjazna dla skóry lanolina niezawodnie chroni ją przed nadmiernym wysuszeniem.

  • Intensywnie pielęgnuje, aby odżywić przesuszone partie skóry
  • Zapewnia skórze miękkość i gładkość

Aplikacja: Idealny produkt do codziennej pielęgnacji twarzy i ciała. Może być również nakładany na okolice pieluszkowe, jeśli skóra skłonna jest do zaczerwienienia powodowanego przez wilgoć. Sprawdzono dermatologicznie, że formuła jest bardzo przyjazna dla skóry, nawet wrażliwej.   

Pielęgnacja dla niemowląt Weleda

Produkty do pielęgnacji dla niemowląt Weleda dzięki naturalnym składnikom dbają o skórę Twojego dziecka już od dnia narodzin. Łagodne formuły, opracowane we współpracy z położnymi, przeznaczone są do pielęgnowania skóry niemowląt i małych dzieci. Nasze produkty zapewniają komfort i stymulują rozwój zdrowo wyglądającej skóry.

Nagietek lekarski

Nagietek delikatnie otula skórę warstwą ochronną, aby wspomagać jej naturalne funkcje.

Gwarancja wysokiej jakości

Certyfikowana naturalna pielęgnacja skóry. Nie zawiera syntetycznych konserwantów, zapachów ani barwników. Wolna od surowców pozyskiwanych z olejków mineralnych.

Napisz opinię

Weleda

Pielęgnacja ciała jest troską o zdrowie


Siły fizyczne, duchowe i umysłowe każdego człowieka zależą wzajemnie od siebie i od relacji ze środowiskiem, w którym człowiek żyje. Procesy życiowe ludzkiego organizmu są pokrewne tym, które istnieją w naturze. Na tej podstawie firma Weleda tworzy produkty do pielęgnacji ciała, które posiadają kompleksowy sposób oddziaływania: są to substancje pochodzące z natury, przemienione dzięki farmaceutycznym procesom, wspomagające wewnętrzne siły drzemiące w człowieku i tworzące wewnętrzną równowagę, która służy zarówno dobremu samopoczuciu, jak i zachowaniu oraz wspieraniu zdrowia.


Firma Weleda proponuje szeroki i uzupełniający się asortyment produktów do pielęgnacji ciała i środków leczniczych. Produkty firmy Weleda nie zawierają żadnych syntetycznych środków barwiących, zapachowych i konserwujących; emulgatory pozyskiwane są jedynie z roślinnych surowców wyjściowych.

Środki lecznicze i produkty pielęgnacyjne firmy Weleda powstają w oparciu o fundamentalną zasadę, która mówi o nierozerwalnym związku człowieka z naturą. Jedną z nadrzędnych wartości firmy jest troska o zdrowie, wykluczająca eksploatację człowieka oraz środowiska. Ta deklaracja nie jest zwykłym chwytem marketingowym, jest czymś znacznie więcej – stylem życia.


Weleda pozostaje wierna swoim wartościom niezmiennie od chwili powstania w 1921 w Szwajcarii. Preparaty medyczne i produkty pielęgnacyjne są od ponad 70 lat wytwarzane i rozwijane przy szerokim wsparciu lekarzy. Tak jak w przypadku środków leczniczych, składniki produktów pielęgnacyjnych są starannie dobierane ze względu na ich naturalne, terapeutyczne właściwości. Tradycyjne metody wytwarzania połączone są z surową kontrolą jakości i nowoczesną technologią farmaceutyczną.

W efekcie powstają unikalne produkty, pozostające w pełnej harmonii z Człowiekiem i z Naturą.


Kryteria jakości

Każdy produkt do pielęgnacji ciała firmy Weleda ma kompleksowe działanie i posiada pozytywny wpływ na człowieka i naturę. Jest rezultatem największej dokładności na wszystkich etapach procesu produkcji.

Rozwój produktu

Jest konsultowany z lekarzami i farmaceutami, przede wszystkim z punktu widzenia antropozoficznej wiedzy o człowieku.

Surowce

Substancje naturalne; żadnych surowców na bazie olejów mineralnych.

Pochodzenie

Surowce roślinne, jeśli to możliwe z upraw biologicznie-dynamicznych, kontrolowanych upraw ekologicznych i posiadających certyfikat zbiorów dziko rosnących roślin.

Wytwarzanie produktów

Wybór, przetwarzanie i kompozycja surowców według kompleksowych kryteriów, umożliwiających współdziałanie wszystkich substancji.

Kontrola

Niezmiennie wysoką jakość zapewniają: stała kontrola jakości surowców według wytycznych, które obowiązują przy wytwarzaniu środków leczniczych oraz bieżące kontrole podczas i po zakończeniu procesu produkcji.

Środki pomocnicze

Produkty firmy Weleda nie zawierają żadnych syntetycznych środków barwiących, zapachowych i konserwujących; emulgatory pozyskiwane są jedynie z roślinnych surowców wyjściowych.

Perfumowanie

Wyłącznie naturalne olejki eteryczne.

Doświadczenia na zwierzętach

Nie są ani przeprowadzane, ani zlecane.

Opakowania

Stosuje się materiały zdatne do powtórnego przetworzenia; opakowania szklane i metalowe dla zapewnienia i zachowania jakości naturalnych produktów pielęgnacyjnych, opakowania kartonowe w celu zabezpieczenia przed mechanicznymi uszkodzeniami produktów.

Informacja dotycząca produktu

Na opakowaniu widnieje informacja dla konsumenta dotycząca składu danego produktu.
Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.