Weleda - 2 w 1 oczyszczająca emulsja i tonik - 100 ml Powiększ

Weleda - 2 w 1 oczyszczająca emulsja i tonik - 100 ml

Weleda Weleda

11153

Nowy

Mleczna emulsja dla skóry normalnej i mieszanej ma działanie głęboko oczyszczające dzięki zawartości oliwy z oliwek o właściwościach myjących i tonizujących skórę w jednym kroku.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

47,00 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Weleda - 2 w 1 oczyszczająca emulsja i tonik - 100 ml

Mleczna emulsja dla skóry normalnej i mieszanej ma działanie głęboko oczyszczające dzięki zawartości oliwy z oliwek o właściwościach myjących i tonizujących skórę w jednym kroku.

Świeża cytrusowa nuta zapachowa olejków eterycznych ożywia skórę i pobudza zmysły.

  • Myje i tonizuje skórę w jednym kroku
  • Rozjaśnia i polepsza wygląd skóry
  • Produkt odpowiedni do zmywania makijażu

Skóra wygląda czysto i świeżo, jest doskonale przygotowana na kolejne etapy pielęgnacji. Nie stosować w okolicach oczu w trakcie aplikacji na twarz. Po oczyszczeniu skóry, zmyć produkt wodą.

Testowany dermatologicznie.

Oczyszczanie twarzy

Głębokie oczyszczenie jest podstawą efektywnej pielęgnacji twarzy w każdym wieku. Produkty Weleda stworzone na bazie składników z upraw organicznych gruntownie oczyszczają skórę, nie wysuszając jej i są odpowiedzią na indywidualne potrzeby typów skóry.

Oczar wirginijski koi i odżywia skórę, zmniejsza pory oraz odświeża.

Obietnica wysokiej jakości

Certyfikowana naturalna pielęgnacja twarzy. Nie zawiera syntetycznych konserwantów, składników zapachowych ani barwników. Wolna od surowców pozyskiwanych z olejków mineralnych.

Weleda – w harmonii z naturą i człowiekiem

Napisz opinię

Weleda - 2 w 1 oczyszczająca emulsja i tonik - 100 ml

Weleda - 2 w 1 oczyszczająca emulsja i tonik - 100 ml

Weleda

Pielęgnacja ciała jest troską o zdrowie


Siły fizyczne, duchowe i umysłowe każdego człowieka zależą wzajemnie od siebie i od relacji ze środowiskiem, w którym człowiek żyje. Procesy życiowe ludzkiego organizmu są pokrewne tym, które istnieją w naturze. Na tej podstawie firma Weleda tworzy produkty do pielęgnacji ciała, które posiadają kompleksowy sposób oddziaływania: są to substancje pochodzące z natury, przemienione dzięki farmaceutycznym procesom, wspomagające wewnętrzne siły drzemiące w człowieku i tworzące wewnętrzną równowagę, która służy zarówno dobremu samopoczuciu, jak i zachowaniu oraz wspieraniu zdrowia.


Firma Weleda proponuje szeroki i uzupełniający się asortyment produktów do pielęgnacji ciała i środków leczniczych. Produkty firmy Weleda nie zawierają żadnych syntetycznych środków barwiących, zapachowych i konserwujących; emulgatory pozyskiwane są jedynie z roślinnych surowców wyjściowych.

Środki lecznicze i produkty pielęgnacyjne firmy Weleda powstają w oparciu o fundamentalną zasadę, która mówi o nierozerwalnym związku człowieka z naturą. Jedną z nadrzędnych wartości firmy jest troska o zdrowie, wykluczająca eksploatację człowieka oraz środowiska. Ta deklaracja nie jest zwykłym chwytem marketingowym, jest czymś znacznie więcej – stylem życia.


Weleda pozostaje wierna swoim wartościom niezmiennie od chwili powstania w 1921 w Szwajcarii. Preparaty medyczne i produkty pielęgnacyjne są od ponad 70 lat wytwarzane i rozwijane przy szerokim wsparciu lekarzy. Tak jak w przypadku środków leczniczych, składniki produktów pielęgnacyjnych są starannie dobierane ze względu na ich naturalne, terapeutyczne właściwości. Tradycyjne metody wytwarzania połączone są z surową kontrolą jakości i nowoczesną technologią farmaceutyczną.

W efekcie powstają unikalne produkty, pozostające w pełnej harmonii z Człowiekiem i z Naturą.


Kryteria jakości

Każdy produkt do pielęgnacji ciała firmy Weleda ma kompleksowe działanie i posiada pozytywny wpływ na człowieka i naturę. Jest rezultatem największej dokładności na wszystkich etapach procesu produkcji.

Rozwój produktu

Jest konsultowany z lekarzami i farmaceutami, przede wszystkim z punktu widzenia antropozoficznej wiedzy o człowieku.

Surowce

Substancje naturalne; żadnych surowców na bazie olejów mineralnych.

Pochodzenie

Surowce roślinne, jeśli to możliwe z upraw biologicznie-dynamicznych, kontrolowanych upraw ekologicznych i posiadających certyfikat zbiorów dziko rosnących roślin.

Wytwarzanie produktów

Wybór, przetwarzanie i kompozycja surowców według kompleksowych kryteriów, umożliwiających współdziałanie wszystkich substancji.

Kontrola

Niezmiennie wysoką jakość zapewniają: stała kontrola jakości surowców według wytycznych, które obowiązują przy wytwarzaniu środków leczniczych oraz bieżące kontrole podczas i po zakończeniu procesu produkcji.

Środki pomocnicze

Produkty firmy Weleda nie zawierają żadnych syntetycznych środków barwiących, zapachowych i konserwujących; emulgatory pozyskiwane są jedynie z roślinnych surowców wyjściowych.

Perfumowanie

Wyłącznie naturalne olejki eteryczne.

Doświadczenia na zwierzętach

Nie są ani przeprowadzane, ani zlecane.

Opakowania

Stosuje się materiały zdatne do powtórnego przetworzenia; opakowania szklane i metalowe dla zapewnienia i zachowania jakości naturalnych produktów pielęgnacyjnych, opakowania kartonowe w celu zabezpieczenia przed mechanicznymi uszkodzeniami produktów.

Informacja dotycząca produktu

Na opakowaniu widnieje informacja dla konsumenta dotycząca składu danego produktu.
Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.