Viridian Synbiotyk ProCare - 30 kapsułek Powiększ

Viridian Synbiotyk ProCare - 30 kapsułek

Viridian Nutrition Viridian Nutrition

26754

Nowy

Szczep 4-probiotyczny zawierający Lactobacillusacidophilus i Bifidobakterie.

Więcej szczegółów

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

128,00 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Viridian Synbiotyk ProCare - 30 kapsułek

Synbiotyk ProCare Suplement diety

Szczep 4-probiotyczny zawierający Lactobacillusacidophilus i Bifidobakterie.

Synbiotyk ProCare  jest mieszanką czterech szczepów probiotycznych Lactobacillus i Bifidobakterii, które są używane na całym świecie od ponad 15 lat. Każdy ze szczepów został wybrany w wyniku unikalnego procesu mającego na celu identyfikację najsilniejszych i najbardziej skutecznych (przebadanych klinicznie) szczepów probiotycznych.

Synbiotyk ProCare zapewnia 12,5 mld  dobrych bakterii w kapsułce.

Ludzkie jelito jest domem dla ogromnej populacji bakterii i wypełnia je około 100 mld dobrych bakterii . Liczba ta jest 10-krotnie większa niż liczba komórek w organizmie człowieka. Tak więc pożyteczne bakterie wpływają nie tylko na zdrowie układu pokarmowego,ale też całego organizmu.

Produkt nie zawiera substancji konserwujących, barwników i aromatów, a także składników pochodzenia zwierzęcego. Może być spożywany przez wegetarian i wegan.

Zalecane spożycie : 1-2 kapsułki dziennie.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.

Składniki                                                                                  1 kapsułka                               2 kapsułki

Lactobacillusacidophilus NCIMB 30157                                3.125x 10CFU                      6,25  x 10CFU

Lactobacillusacidophilus NCIMB 30156                                 3.125 x 10CFU                     6,25  x 10CFU

Bifidobacteriumbifidum NCIMB 30153                                  3.125 x 10CFU                     6,25  x 10CFU

Bifidobacteriumanimalssubsp. Lactis NCIMB 30172              3.125 x 10CFU                     6,25  x 10CFU     

Wegetariańska kapsułka                                                         75 mg                                     150 mg

Napisz opinię

Viridian Synbiotyk ProCare - 30 kapsułek

Viridian Synbiotyk ProCare - 30 kapsułek

Viridian


Firma Viridian specjalizuje się w produkcji suplementów diety, antyoksydantów i witamin, które powstają w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Do ich tworzenia nie wykorzystuje się składników pochodzenia zwierzęcego, co sprawia, że są idealne dla osób na diecie wegetariańskiej czy wegańskiej. Naturalne elementy, których używa się przy komponowaniu suplementów Viridian, dają gwarancję najwyższej jakości i skuteczności. Dzięki stosowaniu produktów, które nie mają sztucznych i chemicznych składników, barwników czy aromatów, wzbogacamy swój organizm o zdrowe i naturalne elementy, dzięki którym czujemy się dobrze i zdrowo. Suplementy i witaminy wpływają nie tylko na nasze zdrowie, ale też wygląd – skóry, włosów i paznokci.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.