Veroval Test na występowanie niskiego stężenia żelaza w organizmie - 1 sztuka Powiększ

Veroval Test na występowanie niskiego stężenia żelaza w organizmie - 1 sztuka

Veroval Veroval

6874

Nowy

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

39,90 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Opis produktu

Veroval Test domowy na niedobór żelaza firmy Hartmann przeznaczony jest do weryfikacji w domowych warunkach czy nie cierpimy na niedobór żelaza. Wskazany do przeprowadzenia w przypadku występowania takich dolegliwości jak: zmęczenie, senność, bladość czy bóle głowy, które często mogą być spowodowane właśnie niewystarczającą ilością żelaza w naszym organizmie.

Żelazo pełni bardzo ważną funkcję w dostarczaniu organizmowi tlenu i metabolizmie energetycznym. Typowymi oznakami jego braku są: senność, częste zmęczenie, bladość, bóle głowy lub brak koncentracji. Możliwe jest także silne kołatanie serca lub brak oddechu po wysiłku. Test domowy "Niedobór żelaza" Veroval, pozwala szybko i bezpiecznie, bez konieczności korzystania z laboratorium, sprawdzić, czy objawy te są spowodowane niedoborem żelaza. Test jest łatwy do wykonaniu - jedyne czego potrzebujesz to kropla krwi z opuszka palców i dziesięć minut czasu. Zapewnia jednoznaczny wynik badania, którego dokładność powyżej 95% została potwierdzona w badaniach oceny skuteczności. Do opakowania załączona jest zrozumiała instrukcja użytkowania.

Skład

1 kasetka testowa w woreczku foliowym
1 pipeta
1 naczynie z buforem do rozcieńczania próbek
2 automatyczne nakłuwacze (1 zastępczy ze sterylnym skalpelem do pobierania próbki krwi)
1 szklana rurka kapilarna w naczyniu ochronnym
1 wacik nasączony alkoholem
1 plaster
1 instrukcja użytkownika

Test veroval sposób użycia

Napisz opinię


Veroval to marka firmy Hartmann producenta wyrobów medycznych do pomiaru ciśnienia krwi, mobilnych aparatów EKG oraz testów medycznych do samodzielnego wykonania w domu. 

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.