Valentis Flexus Shots, 20 fiolek x10 ml Powiększ

Valentis Flexus Shots, 20 fiolek x10 ml

Valentis Valentis

Nowy

Ostatnie egzemplarze!

55,00 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania kości i chrząstki.Witamina C przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. 

Skład (1 fiolka 10 ml):

  •                      Hydrolizowany kolagen

500 mg

  •                      Siarczan chondroityny

500 mg

  •                      Siarczan glukozaminy

250 mg

  •                      Kwas hialuronowy

25 mg

  •                      Witamina C

80 mg

  •                      Witamina D

5 µg/200 IU

 

Sposób użycia:

Osoby dorosłe i dzieci powyżej 3 roku życia 1 fiolka dziennie, bezpośrednio lub po rozcieńczeniu w pół szklance wody. Wstrząsnąć przed użyciem.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety oraz zdrowego stylu życia. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przed zastosowaniem suplementu diety w ciąży lub w czasie karmienia piersią, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. W przypadku alergii na laktozę, należy podjąć środki ostrożności, a w razie konieczności skonsultować się z lekarzem.

Napisz opinię

Valentis Flexus Shots, 20 fiolek x10 ml

Valentis Flexus Shots, 20 fiolek x10 mlValentis to szwajcarska firma z długoletnią tradycją na rynkach europejskich. Na rynku polskim firma Valentis od ponad 12 lat ściśle współpracuje ze środowiskami lekarskimi, ciesząc się ich zaufaniem. Wielu lekarzy specjalistów rekomenduje nasze produkty swoim pacjentom, ponieważ wszystkie tworzone są w oparciu o badania naukowe.


Nazwa Valentis zawiera w sobie misję firmy - Valentis po łacinie znaczy "zdrowy". Naszym celem jest pomóc każdemu człowiekowi w zachowaniu tego, co najdroższe – zdrowia. Dlatego stale tworzymy i oferujemy takie produkty, które pomagają, nie wywołując negatywnych skutków dla funkcjonowania organizmu. Szukając idealnych rozwiązań przy tworzeniu produktów firma Valentis łączy siłę nauki - wyniki badań naukowych i moc natury - sięgając po składniki naturalne sprawdzone w medycynie ludowej i naturalnej.


Dokładamy wiele starań, aby nasze produkty były najwyższej jakości, czego wynikiem są również inwestycje w nowe technologie. Najnowszym osiągnięciem naszych laboratoriów jest innowacyjna technologia efektywnego wchłaniania zamykająca substancje w mikrokapsułkach liposomalnych, która została dopuszczona do patentu.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.