Valentis Flexus Booster, 30 tabletek Powiększ

Valentis Flexus Booster, 30 tabletek

Valentis Valentis

Nowy

Ostatnie egzemplarze!

45,90 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Flexus Booster, 30 tabletek

Suplment diety

Witamina pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celuzapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki

 

Skład (1 tabletka):

  • hydrolizowany kolagen typu II 360 mg,
  • siarczan chondroityny 120 mg,
  • kwas hialuronowy 60 mg,
  • Osteol 100 mg
  • witamina C 40 mg


Zawiera BioCell Collagen®

BioCell Collagen® to naturalna, opatentowana substancja, otrzymywana nowoczesną technologią, zawierająca kolagen typu II, siarczan chondroityny, kwas hialuronowy, inne proteoglikany.

Sposób użycia:

dorośli: 2 tabletki dziennie popijając szklanką wody. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety oraz zdrowego stylu życiaPrzechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przed zastosowaniem suplementu diety w ciąży lub w czasie karmienia piersią, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. W przypadku alergii na laktozę, należy podjąć środki ostrożności, a w razie konieczności skonsultować się z lekarzem.

 

Napisz opinięValentis to szwajcarska firma z długoletnią tradycją na rynkach europejskich. Na rynku polskim firma Valentis od ponad 12 lat ściśle współpracuje ze środowiskami lekarskimi, ciesząc się ich zaufaniem. Wielu lekarzy specjalistów rekomenduje nasze produkty swoim pacjentom, ponieważ wszystkie tworzone są w oparciu o badania naukowe.


Nazwa Valentis zawiera w sobie misję firmy - Valentis po łacinie znaczy "zdrowy". Naszym celem jest pomóc każdemu człowiekowi w zachowaniu tego, co najdroższe – zdrowia. Dlatego stale tworzymy i oferujemy takie produkty, które pomagają, nie wywołując negatywnych skutków dla funkcjonowania organizmu. Szukając idealnych rozwiązań przy tworzeniu produktów firma Valentis łączy siłę nauki - wyniki badań naukowych i moc natury - sięgając po składniki naturalne sprawdzone w medycynie ludowej i naturalnej.


Dokładamy wiele starań, aby nasze produkty były najwyższej jakości, czego wynikiem są również inwestycje w nowe technologie. Najnowszym osiągnięciem naszych laboratoriów jest innowacyjna technologia efektywnego wchłaniania zamykająca substancje w mikrokapsułkach liposomalnych, która została dopuszczona do patentu.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.