Tonik Nano Pro Water Napełniacz 5 L Powiększ

Tonik Nano Pro Water wkład uzupełniający 5 L

INSTYTUT HORTITERAPII ZIELONY PROMIEŃ ZOFIA WOJCIECHOWSKA INSTYTUT HORTITERAPII ZIELONY PROMIEŃ ZOFIA WOJCIECHOWSKA

Nowy

58,50 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Tonik Nano Pro Water Napełniacz 5 L

Żywa woda MNP - MGIEŁKA TLENOWA. Ten wyrób jest produktem absolutnie naturalnym o dużej aktywności. Energetyzujący i odświeżająco kojący, dodaje blasku i zdrowia każdej cerze. Wyrób o naukowo potwierdzonym skutecznym działaniu pielęgnacyjnym i nowoczesnej recepturze, wytwarzany w nano technologii, przeznaczony do nawilżania i tonizowania skóry. Zapewnia skuteczną higienę skóry twarzy i ciała. Rekomendowany ze względu na naturalne składniki woda i tlen mikro nano cząsteczkowy, który szybko się wchłania odżywiając ujędrnia skórę. Mgiełka tlenowa wykonana na bazie Żywej Wody MNP- zapewnia uczucie świeżości, łagodzi podrażnienia i koi po ukąszeniach owadów. Nie narusza naturalnego Ph.

Żywa Woda MNP- Nano Woda MNP: Wytwarzana w najczystszym regionie Polski, na Mazurach, gdzie jakość powietrza i wody zapewnia wysoką skuteczność produktu. Efekt: skutecznie nawilżona i przede wszystkim dotleniona skóra, estetyczny i zdrowy wygląd. Bardzo prosty sposób użycia. Opakowanie jest ekologiczne do wielokrotnego użycia, wykonane ze szkła przyciemnionego z wygodnym atomizerem. Produkt może być używany z zależności od potrzeb- natryskiwany bezpośrednio na skórę twarzy, dekoltu, a także innych części ciała. Polecany także dla osób terminalnie chorych ze względu na wspomnianą łatwość stosowania, bezpośrednio do mycia i odświeżania rąk. Mgiełkę tlenową wystarczy po natryśnięciu pozostawić do wchłonięcia, na co najmniej 3 minuty.

Ingrediens/składniki: Woda naturalna źródlana i mikro nano cząsteczkowy tlen/ozon. Najlepiej zużyć przed końcem 2 miesięcy od daty produkcji. Przechowywać w chłodnym i zacienionym miejscu. Wytwórca: Instytut Zdrowia i Hortiterapii Zakład: Instytut Zdrowia i Hortiterapii, Mrągowo ul. Krzywa 70, Mazury.

Dlaczego warto stosować tonik Nano Pro Water MNP?
Najpierw krótka informacja. Tonik to super czysta woda zbadana przez SANEPID zawiera cząsteczki ozonu o rozmiarach jednej miliardowej części metra albo inaczej mówiąc milionową część milimetra. Są tak małe i dzięki temu są ściskane przez wodę i nie ulatniają się do atmosfery. Trwają nawet 3 miesiące. Woda z ozonem ma niezwykle silne właściwości antymikrobowe - " zabija" wszelkie rodzaje drobnoustrojów. Można go używać do odkażania skóry, warzyw i owoców, przedmiotów.
 
Nie zawiera żadnej "chemii" !!!
Nie wywołuje żadnej alergii!
Tonik Nano Pro Water MNP jest oficjalnie dopuszczony do użycia, posiada wszelkie potrzebne badania potwierdzające jego doskonałe właściwości. 
Jest tani!
Naprawdę warty spróbowania.  Stosujmy tonik Nano Pro Water MNP !!!

RAPORT BEZPIECZEŃSTWA PRODUKTU KOSMETYCZNEGO

Napisz opinię


Producent Żywej wody MNP - MGIEŁKA TLENOWA. Ten wyrób jest produktem absolutnie naturalnym o dużej aktywności. Energetyzujący i odświeżająco kojący, dodaje blasku i zdrowia każdej cerze. Wyrób o naukowo potwierdzonym skutecznym działaniu pielęgnacyjnym i nowoczesnej recepturze, wytwarzany w nano technologii, przeznaczony do nawilżania i tonizowania skóry. Zapewnia skuteczną higienę skóry twarzy i ciała. Rekomendowany ze względu na naturalne składniki woda i tlen mikro nano cząsteczkowy, który szybko się wchłania odżywiając ujędrnia skórę. Mgiełka tlenowa wykonana na bazie Żywej Wody MNP- zapewnia uczucie świeżości, łagodzi podrażnienia i koi po ukąszeniach owadów. Nie narusza naturalnego Ph.Żywa Woda MNP- Nano Woda MNP: Wytwarzana w najczystszym regionie Polski, na Mazurach, gdzie jakość powietrza i wody zapewnia wysoką skuteczność produktu. Efekt: skutecznie nawilżona i przede wszystkim dotleniona skóra, estetyczny i zdrowy wygląd. Bardzo prosty sposób użycia. Opakowanie jest ekologiczne do wielokrotnego użycia, wykonane ze szkła przyciemnionego z wygodnym atomizerem. Produkt może być używany z zależności od potrzeb- natryskiwany bezpośrednio na skórę twarzy, dekoltu, a także innych części ciała. Polecany także dla osób terminalnie chorych ze względu na wspomnianą łatwość stosowania, bezpośrednio do mycia i odświeżania rąk. Mgiełkę tlenową wystarczy po natryśnięciu pozostawić do wchłonięcia, na co najmniej 3 minuty.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.