Test PSA – PROSTA-Check Powiększ

Test PSA – PROSTA-Check

Labhome Labhome

Nowy

32,90 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Jesteś mężczyzną po 45 roku życia?

ZBADAJ SIĘ SAMODZIELNIE 

  • sprawdź w jakiej kondycji jest gruczoł krokowy (prostata)
  • zadbaj o profilaktykę prostaty
  • zminimalizuj ryzyko raka prostaty / przerostu prostaty

Test PSA – PROSTA-Check® wykrywa podwyższony poziom antygenu prostaty PSA (powyżej 4 ng/mL) w krwi uzyskanej z nakłucia palca. Badanie jest elementem profilaktyki prostaty.

– wyrób medyczny do samokontroli zdrowia

Badanie umożliwia wykrycie:

  • zapalenia prostaty
  • przerostu prostaty
  • raka prostaty

Dojrzały mężczyzno – wykonuj regularnie badanie PSA (najlepiej co 12 miesięcy)! W ten sposób możesz zapobiec rozwojowi raka prostaty.

Dzięki badaniu wiele przypadków raka prostaty zostaje wykrytych na bardzo wczesnym etapie (w stadium choroby bezobjawowej), co daje możliwość szybkiego i skutecznego wyleczenia.

Odczuwasz problem z oddawaniem moczu? Masz słaby, przerywany strumień, często korzystasz z toalety? To tylko niektóre sygnały zaburzeń prostaty. Nie czekaj na pogorszenie sytuacji – zrób szybki test z apteki. Wynik badania uzyskasz w czasie rzeczywistym – w ciągu 10 minut.


Jak odczytać wynik testu?

  • Wynik pozytywny badania oznacza, że poziom antygenu gruczołu krokowego jest wyższy niż norma (4 ng/mL) – w tym wypadku zalecana jest konsultacja z lekarzem
  • Wynik negatywny oznacza, że poziom antygenu gruczołu krokowego jest w normie

Wynik testu PSA - Prostata


UWAGA!
W 2013 roku w Polsce z powodu raka prostaty zmarło 4280 chorych. W ostatnich trzech dekadach zapadalność na raka prostaty wzrosła pięciokrotnie! (dane z Krajowego Rejestru Nowotworów).

Swoisty antygen sterczowy (PSA) jest aktualnie najlepszym dostępnym markerem, który służy do diagnozowania nieprawidłowości związanych z funkcjonowaniem prostaty. Badanie PSA jest rekomendowanym badaniem profilaktycznym na raka prostaty.

Kiedy warto wykonać test PSA?

Jeżeli występują u Ciebie objawy prostaty takie jak:

1. Kłopoty z oddawaniem moczu

2. Potrzeba częstego korzystania z toalety

3. Trudności z rozpoczęciem oddawania moczu

4. Słaby lub przerywany strumień moczu

5. Naglące parcie

6. Wrażenie niepełnego opróżnienia pęcherza

7. Wydłużony czas oddawania moczu

8. Dolegliwości bólowe oraz obrzęki kończyn dolnych

lub jeżeli występują u Ciebie czynniki sprzyjające zachorowaniu na raka prostaty takie jak:

1. Wiek – ryzyko zachorowania wzrasta wraz z wiekiem mężczyzny. Grupa największego ryzyka to mężczyźni powyżej 50 roku życia

2. Wywiad rodzinny – zachorowania u osób spokrewnionych. Jeśli w najbliższej rodzinie (brat, ojciec) ktoś chorował na raka prostaty to ryzyko wzrasta około dwukrotnie

3. Dieta – spożywanie pokarmów z dużą zawartością tłuszczów nasyconych

wykonaj kontrolnie szybki test PROSTA-Check®!

Zanim zdecydujesz się na wizytę u urologa

Przed wizytą u urologa warto wykonać test PSA. Lekarz na podstawie wyniku badania, wywiadu z pacjentem, a także dodatkowych badań będzie miał szerszy obraz kliniczny pacjenta, co umożliwi podjęcie właściwej terapii.

Kategoria produktu wyrób medyczny

Napisz opinię

Test PSA – PROSTA-Check

Test PSA – PROSTA-Check

LabhomeTesty w naszej ofercie są alternatywą dla konwencjonalnego laboratorium, optymalizują czas wykonania badania oraz zwiększają komfort pacjenta. Minimalizują również wszelkie błędy przed-laboratoryjne. Aby wykonać zamówiony test samodzielnie w domu nie potrzeba fachowej wiedzy ani profesjonalnego sprzętu, a odczyt wyniku następuje zaledwie po kilku minutach od przeprowadzenia badania. Nasze produkty posiadają taką samą jakość i wiarygodność jak profesjonalne testy używane w laboratoriach medycznych – oparte są o identyczne metody diagnostyczne, tym samym bardzo dokładne i czułe.


Są pierwszym etapem rozpoznania danego schorzenia bądź wykrycia patogenu, który zagraża lub może w przyszłości zagrażać naszemu zdrowiu. Głęboko wierzymy, że LabHome przyczyni się do profilaktyki zdrowotnej oraz zwiększy wykrywalność wielu niebezpiecznych, rozwijających się często bezobjawowo stanów chorobowych.


Naszą misją poza oferowaniem domowych testów medycznych IVD jest edukacja na temat badań, ich roli w profilaktyce zdrowotnej oraz w procesie diagnozowania pacjenta. Badania, poza zdrowym odżywianiem i aktywnością fizyczną, powinny stać się istotnym elementem zdrowego stylu życia.Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.