Test CRP – infekcje Powiększ

Test CRP – infekcje

6 Opinia(e)
Labhome Labhome

Nowy

36,90 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Badanie na białko ostrej fazy CRP-Screen – 1 test z krwi

Profesjonalny, płytkowy test domowego użytku diagnozujący podłoże infekcji i stany zapalne poprzez wykrywanie podwyższonego poziomu CRP.  Test półilościowy - pozwalający na określenie zakresu stężeń białka CRP.

W jakim celu wykonywany jest test?

  • Uniknięcie niepotrzebnej antybiotykoterapii - poziom CRP jest wskaźnikiem diagnostycznym, pomagającym różnicować podłoże infekcji wirusowej od bakteryjnej. Antybiotyki działają tylko na bakterie!
  • Wykrycie stanu zapalnego - często chorób oraz schorzeń jelit i układu pokarmowego, rozwoju infekcji bakteryjnej po zabiegach chirurgicznych i stomatologicznych
  • Zwiększone ryzyko rozwoju miażdżycy - u osób z zaburzeniami gospodarki lipidowej oraz schorzeniami układu sercowo-naczyniowego, wysokie CRP może wskazywać na rozwój miażdżycy naczyń.

W zestawie znajdują się wszystkie elementy niezbędne do wykonania testu: profesjonalny nakłuwacz, płytka testowa, pipeta oraz specjalny diluent do rozcieńczenia próbki krwi.

Wykonanie testu jest szybkie i proste, zajmuje 10 minut.

Test CRP-Screen jest bardzo dokładny, co potwierdza fakt, że jest dostępny i stosowany również przez profesjonalistów (szybka diagnostyka szpitalna oraz laboratoryjna).

ZBADAJ SIĘ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!

Chcesz zobaczyć film jak prawidłowo wykonać badanie i dowiedzieć się czegoś więcej o domowych testach diagnostycznych?  

Wejdź na stronę www.labhome.pl

test crp wynikitest CRP

Kategoria produktu wyrób medyczny
Oceń 
2019-03-11

bez zarzutu

jestem zadowolony, pobranie krwi trwa chwile ale ogólnie wszystko działa bez zarzutu

Oceń 
2019-02-25

super

krótko na temat - działa bez zarzutu

Oceń 
2018-01-09

3x na TAK

prosty, łatwy odczyt, fim na yt z wykonaniem krok po kroku. jestem zadowolona

Oceń 
2017-02-17

Kupi ponownie

Bardzo dobra jakość, wynik po 5 min.

Oceń 
2017-01-29

Profesjonalny

Świetny test, ku mojemu zaskoczeniu wykrywa nawet bardzo wysokie CRP. Wykonałam przy infekcji gardła, wynik w normie i dzięki temu nie łykałam niepotrzebnie antybiotyków.

Oceń 
2017-01-25

Profesjonalny test!

Świetny test, wykonałem przy infekcji gardła żeby nie czekać długo na wynik. Wiarygodny, zaskoczyła mnie informacja ze ten test jest też wykorzystywany przez lekarzy. CRP wyszło niskie, więc nie brałem niepotrzebnie antybiotyku.

Napisz swoją opinię! !

Napisz opinię

Test CRP – infekcje

Test CRP – infekcje

LabhomeTesty w naszej ofercie są alternatywą dla konwencjonalnego laboratorium, optymalizują czas wykonania badania oraz zwiększają komfort pacjenta. Minimalizują również wszelkie błędy przed-laboratoryjne. Aby wykonać zamówiony test samodzielnie w domu nie potrzeba fachowej wiedzy ani profesjonalnego sprzętu, a odczyt wyniku następuje zaledwie po kilku minutach od przeprowadzenia badania. Nasze produkty posiadają taką samą jakość i wiarygodność jak profesjonalne testy używane w laboratoriach medycznych – oparte są o identyczne metody diagnostyczne, tym samym bardzo dokładne i czułe.


Są pierwszym etapem rozpoznania danego schorzenia bądź wykrycia patogenu, który zagraża lub może w przyszłości zagrażać naszemu zdrowiu. Głęboko wierzymy, że LabHome przyczyni się do profilaktyki zdrowotnej oraz zwiększy wykrywalność wielu niebezpiecznych, rozwijających się często bezobjawowo stanów chorobowych.


Naszą misją poza oferowaniem domowych testów medycznych IVD jest edukacja na temat badań, ich roli w profilaktyce zdrowotnej oraz w procesie diagnozowania pacjenta. Badania, poza zdrowym odżywianiem i aktywnością fizyczną, powinny stać się istotnym elementem zdrowego stylu życia.Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.