SYNOCROM MINI 10MG/1ML Powiększ

SYNOCROM MINI 10MG/1ML

Nowy

50,00 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

SYNOCROM MINI 10MG/1ML

Synocrom mini 10mg/1ml, jest wyrobem medycznym przeznaczonym do wykonywania iniekcji w niewielkie stawy maziówkowe u ludzi w celu przywrócenia naturalnej wiskoelastyczności maziówek stawowych (wiskosuplementacja). Jest on wskazany w leczeniu bólu i ograniczonej ruchomości stawu w wyniku zmian zwyrodnieniowych lub urazów w obrębie stawu maziówkowego (osteoartroza).
Synocrom to sterylny, izotoniczny, wiskoelastyczny roztwór do stosowania wewnątrz stawowego w formie gotowej do użycia strzykawki. Jedna gotowa do użycia strzykawka zawiera 1 ml roztworu wiskoelastycznego. Produkt jest sterylny i przeznaczony wyłącznie do jednorazowego użytku. Produkt jest sterylizowany przy użyciu pary w blistrze (jałowym opakowaniu). W procesie produkcji nie stosuje się materiałów pochodzenia zwierzęcego. Nie są one również używane jako surowce.
U pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawów (osteoartroza) wiskoelastyczność maziówek stawowych jest znacznie upośledzona. Powoduje to mechaniczne obciążenie stawu i prowadzi do zaniku chrząstki stawowej, co skutkuje ograniczeniem ruchomości stawów i odczuwaniem bólu podczas ruchu. Działanie smarujące i amortyzujące produktu pomaga zredukować ból i poprawia ruchomość stawów. Efekt ten może się utrzymywać przez wiele miesięcy po cyklu leczniczym w postaci od jednej do pięciu iniekcji wewnątrz stawowych.
Zastosowanie: do wykonywania iniekcji w niewielkie stawy maziówkowe u ludzi w celu przywrócenia naturalnej wiskoelastyczności maziówek stawowych (wiskosuplementacja).
Sposób użycia: roztwór do wstrzykiwania dostawowo. Wyrób jest dostępny w formie ampułko-strzykawek jednorazowego użytku. Preparat powinien być podawany wyłącznie przez lekarza. Lekarz ustala czas trwania leczenia środkiem.
Składniki: hialuronian sodu, kwas cytrynowy, wodorofosforan dwusodowy, chlorek sodu, woda do iniekcji.
Stężenie: 0,01g/1ml hialuronianu sodu. Jedno opakowanie zawiera 1 sterylną szklaną strzykawkę do jednorazowego użytku.
Ważne wskazówki:
Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Napisz opinię

SYNOCROM MINI 10MG/1ML

SYNOCROM MINI 10MG/1ML

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.