Obniżka! Swanson Momordica Bitter Melon- standaryzowany gorzki melon, 120 kapsułek Powiększ

Swanson Momordica Bitter Melon- standaryzowany gorzki melon, 120 kapsułek

Swanson Health Products Swanson Health Products

24188

Nowy

Gorzki melon rdzennie pochodzi z Indii, gdzie różne części tej rośliny są wykorzystywane w leczeniu cukrzycy, kaszlu, chorób układu oddechowego, chorób skóry, ran, wrzodów, dny moczanowej, reumatyzmu i jako środek przeczyszczający.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

53,10 zł

brutto

59,00 zł brutto

-10%

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Swanson Momordica Bitter Melon- standaryzowany gorzki melon, 120 kapsułek

Charakterystyka produktu

Swanson Momordica Bitter Melon- standaryzowany gorzki melon jest suplementem diety.

Roślina Momordica charantia znana także jako gorzki melon jest zaliczana do rodziny Cucurbitaceae (dyniowate). Powszechnie występuje w Azji, Afryce i na Karaibach; posiada przy tym wiele lokalnych nazw, jak np. Goya w języku Okinawa (wyspa Okinawa i sąsiednie) oraz karela w Sanskrycie. Gorzki melon rdzennie pochodzi z Indii, gdzie różne części tej rośliny są wykorzystywane w leczeniu cukrzycy, kaszlu, chorób układu oddechowego, chorób skóry, ran, wrzodów, dny moczanowej, reumatyzmu i jako środek przeczyszczający.

Przeprowadzone badania na zwierzętach i w niewielkim stopniu na ludziach wykazały hipoglikemiczny wpływ stężonych ekstraktów z Momordica charantia. Regularne przyjmowanie Momordica charantia może okazać się skuteczne w obniżeniu poziomu glukozy we krwi. Gorzki melon nigdy jednak nie powienien być stosowany jako suplementacja mająca na celu zastąpienie terapii z użyciem insuliny lub leków hipoglikemicznych. 

Gorzki melon jest także źródłem antyoksydantów, które wspierają naturalne mechanizmy obronne organizmu. 

Oczekiwane, korzystne działanie składnika w obszarach:

- wysoki poziom glukozy;
- wsparcie metabolizmu glukozy;
- pomocniczo w procesach stabilizacji wagi;
- ochrona antyoksydacyjna;
- wzmożony wysiłek fizyczny;
- inne, nie ujęte w zestawieniu.


Opakowanie

120 porcji = 120 kapsułek

1 porcja = 1 kapsułka


Postać

Kapsułki


Stosowanie

Osoby dorosłe 1 kapsułka dziennie. Najlepiej zażywać w trakcie posiłku lub stosować wg wskazań lekarza albo farmaceuty. 


Skład produktu
Składnik aktywnyw 1 kapsułce*
Gorzki melon (owoc)300 mg
Momordicin® (Momordica charantia) (ekstrakt z gorzkiego melona 5:1) (owoc) (2,5% goryczy)200 mg (5 mg)

* zalecana do spożycia porcja w ciągu dnia.


Składniki

gorzki melon, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, substancje przeciwzbrylające: stearynian magnezu i dwutlenek krzemu


Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Zaprzestać stosowania w przypadku reakcji alergicznych na Momordica charantia.

Produkt należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Warunki przechowywania: przechowywać w suchym i zacienionym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci, w temperaturze pokojowej (15-30 st. C).


Informacje dodatkowe

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Swanson Health Products: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Swanson Health Products

Założona w 1969 roku przez Lelanda Swansona firma Swanson Health Products oferuje szerokie spectrum produktów, w tym suplementów diety stosowanych jako uzupełnienie codziennej diety. Produkty zostały podzielone na kilkanaście linii, dzięki czemu łatwo i szybko można odnaleźć ten, który nas interesuje. W ten sposób zostały wyróżnione, np. linia zawierająca probiotyki- Swanson Probiotics, linia zwierająca niezbędne kwasy tłuszczowe- Swanson Essential Fatty Acids (Swanson EFAs) czy linia zawierająca zioła- Swanson Superior Herbs. Kryterium poszukiwania można oprzeć także o obszar zastosowania danego specyfiku, np. układ odpornościowy, układ trawienny, wzrok itd.


Większość produktów oferowanych jest w postaci kapsułek, także dla wegan. Kilkanaście preparatów dostępnych jest w formie płynnej lub w postaci proszku. Część produktów występuje także w dwu lub trzech wersjach objętości- zawartości netto i/lub stężenia, jak np. Swasnon Vitamin B12 (różne objętości) czy Swanson Natural Vitamin K2 (różne stężenia).


Firma Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby cena preparatów była możliwie jak najniższa, a ich czystość i skuteczność były na jak najwyższym poziomie. Od 2001 roku wszystkie specyfiki wytwarzanie są w standardach GMP (Good Manufacturing Practice- Dobra Praktyka Wytwarzania). Oznacza to, że każdy etap produkcji jest monitorowany. Dodatkowo, gotowe produkty są sprawdzane w niezależnych laboratoriach pod kątem deklarowanej na etykiecie zawartości danego składnika.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.