Swanson Lactobacillus plantarum 10 miliardów, 30 kapsułek Powiększ

Swanson Lactobacillus plantarum 10 miliardów, 30 kapsułek

Swanson Health Products Swanson Health Products

23539

Nowy

W przewodzie pokarmowym człowieka Lactobacillus plantarum współuczestniczy- razem i innymi szczepami- w wytworzeniu środowiska (flora jelitowa), które zapobiega rozwojowi niektórych szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów.

Więcej szczegółów

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

23,60 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!
Charakterystyka produktu

Swanson Lactobacillus plantarum 10 miliardów jest suplementem diety.

Lactobacillus plantarum jest gatunkiem bakterii z rodzaju Lactobacillus. Tak, jak większość bakterii z tego rodzaju- posiada zdolność przekształcania laktozy w kwas mlekowy w procesie fermentacji mlekowej. 

W przewodzie pokarmowym człowieka współuczestniczy- razem i innymi szczepami- w wytworzeniu środowiska (flora jelitowa), które zapobiega rozwojowi niektórych szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów. Należy do szczepów bardzo odpornych- potrafi bardzo długo przetrwać w ludzkim układzie pokarmowych. Dodatkowo- z uwagi na specyficzną budowę łańcucha oddechowego- Lacobacillus plantarum skutecznie konkuruje z innymi mikroorganizmami o pokarm.

Lactobacillus plantarum bierze udział także w procesie kiszenia wielu produktów żywnościowych, np. ogórków, kapusty, oliwek i serów. 

Oczekiwane, korzystne działanie składnika w obszarach:

- biegunka zakaźna (biegunka podróżnych);
- biegunki różnego rodzaju;
- drożdżyce (jako powikłanie antybiotykoterapii);
- niestrawność;
- zatrucia pokarmowe;
- wzdęcia;
- alergie pokarmowe;
- celiakia;
- stymulacja układu pokarmowego;
- zaparcia;
- wyrównanie flory bakteryjnej;
- inne, nie ujęte w zestawieniu.


Opakowanie

15-30 porcji = 30 kapsułek

1 porcja = 1 kapsułka 1-2 razy dziennie


Postać

Kapsułki


Stosowanie

Osoby dorosłe 1 kapsułka 1-2 razy dziennie. Najlepiej zażywać w trakcie posiłku lub stosować wg wskazań lekarza albo farmaceuty. 


Skład produktu
Składnik aktywnyw 1 kapsułce*w 2 kapsułkach*
Lactobacillus plantarum10 miliardów CFU**20 miliardów CFU**

* zalecana do spożycia porcja w ciągu dnia.

** CFU: Colony Forming Unit- jednostka tworząca kolonię.


Składniki

lactobacillus plantarum, nośnik: hydroksypopyloceluloza, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, substancja przeciwzbrylające: stearynian magnezu i dwutlenek krzemu


Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Produkt należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Warunki przechowywania: przechowywać w suchym i zacienionym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci, w temperaturze pokojowej (15-30 st. C).


Informacje dodatkowe

Produkt jest odpowiedni dla wegetarian.

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Swanson Health Products: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Swanson Lactobacillus plantarum 10 miliardów, 30 kapsułek

Swanson Lactobacillus plantarum 10 miliardów, 30 kapsułek

Swanson Health Products

Założona w 1969 roku przez Lelanda Swansona firma Swanson Health Products oferuje szerokie spectrum produktów, w tym suplementów diety stosowanych jako uzupełnienie codziennej diety. Produkty zostały podzielone na kilkanaście linii, dzięki czemu łatwo i szybko można odnaleźć ten, który nas interesuje. W ten sposób zostały wyróżnione, np. linia zawierająca probiotyki- Swanson Probiotics, linia zwierająca niezbędne kwasy tłuszczowe- Swanson Essential Fatty Acids (Swanson EFAs) czy linia zawierająca zioła- Swanson Superior Herbs. Kryterium poszukiwania można oprzeć także o obszar zastosowania danego specyfiku, np. układ odpornościowy, układ trawienny, wzrok itd.


Większość produktów oferowanych jest w postaci kapsułek, także dla wegan. Kilkanaście preparatów dostępnych jest w formie płynnej lub w postaci proszku. Część produktów występuje także w dwu lub trzech wersjach objętości- zawartości netto i/lub stężenia, jak np. Swasnon Vitamin B12 (różne objętości) czy Swanson Natural Vitamin K2 (różne stężenia).


Firma Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby cena preparatów była możliwie jak najniższa, a ich czystość i skuteczność były na jak najwyższym poziomie. Od 2001 roku wszystkie specyfiki wytwarzanie są w standardach GMP (Good Manufacturing Practice- Dobra Praktyka Wytwarzania). Oznacza to, że każdy etap produkcji jest monitorowany. Dodatkowo, gotowe produkty są sprawdzane w niezależnych laboratoriach pod kątem deklarowanej na etykiecie zawartości danego składnika.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.