Swanson L-ornityna 500 mg, 60 kapsułek Powiększ

Swanson L-ornityna 500 mg, 60 kapsułek

Swanson Health Products Swanson Health Products

26547

Nowy

Produkt jest źródłem L-ornityny HCl: jedna kapsułka zawiera 500 mg tego aminokwasu w postaci chlorowodorku.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

48,02 zł

brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 1 dni : 48,02 zł

Swanson L-ornityna 500 mg, 60 kapsułek

Charakterystyka produktu

Swanson L-ornityna 500 mg jest suplementem diety.

Produkt jest źródłem L-ornityny: jedna kapsułka zawiera 500 mg L-argininy i 250 mg L-ornityny.

L-ornityna wraz z dwoma innymi aminokwasami: L-cytruliną i L-argininą  tworzy cykl metaboliczny zwany dalej ornitynowym, w wyniku którego z amoniaku, dwutlenku węgla i asparaginianu powstaje mocznik. Dostarczanie dodatkowych ilości L-ornityny może okazać się uzasadnione przy bogatym w białko sposobie odżywiania (budowa masy mięśniowej). 

L-ornityna- podobnie jak L-arginina i L-glutamina- pobudza wydzielanie testosteronu i hormonu wzrostu: związków silnie aktywujących procesy anaboliczne w organizmie człowieka. 

Oczekiwane, korzystne działanie składnika w obszarach:

- pomocniczo przy rozbudowie masy mięśniowej;
- pomocniczo przy dietach bogatych w białko;
- zakwaszenie organizmu;
- inne, nie ujęte w zestawieniu.


Opakowanie

30-60 porcji = 60 kapsułek

1 porcja = 1 kapsułka 1-2 razy dziennie


Postać

Kapsułki


Stosowanie

Osoby dorosłe 1 kapsułka 1-2 razy dziennie, najlepiej zażywać między posiłkami lub stosować wg wskazań lekarza albo farmaceuty.


Skład produktu
Składnik aktywnyw 1 kapsułce*w 2 kapsułkach*
L-ornityna HCl500 mg1000 mg

* zalecana do spożycia porcja w ciągu dnia.


Składniki

L-ornityna, otoczka kapsułki: celuloza, substancja przeciwzbrylająca: stearynian magnezu


Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Produkt należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Warunki przechowywania: przechowywać w suchym i zacienionym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci, w temperaturze pokojowej (15-30 st. C).


Informacje dodatkowe

Produkt jest odpowiedni dla wegetarian.

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Swanson Health Products: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Swanson L-ornityna 500 mg, 60 kapsułek

Swanson L-ornityna 500 mg, 60 kapsułek

Swanson Health Products

Założona w 1969 roku przez Lelanda Swansona firma Swanson Health Products oferuje szerokie spectrum produktów, w tym suplementów diety stosowanych jako uzupełnienie codziennej diety. Produkty zostały podzielone na kilkanaście linii, dzięki czemu łatwo i szybko można odnaleźć ten, który nas interesuje. W ten sposób zostały wyróżnione, np. linia zawierająca probiotyki- Swanson Probiotics, linia zwierająca niezbędne kwasy tłuszczowe- Swanson Essential Fatty Acids (Swanson EFAs) czy linia zawierająca zioła- Swanson Superior Herbs. Kryterium poszukiwania można oprzeć także o obszar zastosowania danego specyfiku, np. układ odpornościowy, układ trawienny, wzrok itd.


Większość produktów oferowanych jest w postaci kapsułek, także dla wegan. Kilkanaście preparatów dostępnych jest w formie płynnej lub w postaci proszku. Część produktów występuje także w dwu lub trzech wersjach objętości- zawartości netto i/lub stężenia, jak np. Swasnon Vitamin B12 (różne objętości) czy Swanson Natural Vitamin K2 (różne stężenia).


Firma Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby cena preparatów była możliwie jak najniższa, a ich czystość i skuteczność były na jak najwyższym poziomie. Od 2001 roku wszystkie specyfiki wytwarzanie są w standardach GMP (Good Manufacturing Practice- Dobra Praktyka Wytwarzania). Oznacza to, że każdy etap produkcji jest monitorowany. Dodatkowo, gotowe produkty są sprawdzane w niezależnych laboratoriach pod kątem deklarowanej na etykiecie zawartości danego składnika.