Obniżka! Swanson Full Spectrum Bacopa Monniera- Bakopa drobnolistna 500 mg, 90 kapsułek Powiększ

Swanson Full Spectrum Bacopa Monniera- Bakopa drobnolistna 500 mg, 90 kapsułek

Swanson Health Products Swanson Health Products

25291

Nowy

Bacopa monnieri (Bakopa drobnolistna)- w medycynie ajurwedyjskiej nazywana brahmi, jest powszechnie stosowana na Półwyspie Dekan szczególnie ze względu na swoje właściwości poprawiające pamięć i łagodzące objawy padaczki.

Więcej szczegółów

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

35,10 zł

brutto

39,00 zł brutto

-10%

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!
Charakterystyka produktu

Swanson Full Spectrum Bacopa Monniera- Bakopa drobnolistna 500 mg jest suplementem diety.

Bacopa monnieri (Bakopa drobnolistna)- w medycynie ajurwedyjskiej nazywana brahmi, jest powszechnie stosowana na Półwyspie Dekan szczególnie ze względu na swoje właściwości poprawiające pamięć i łagodzące objawy padaczki. Bakopa drobnolistna jest wykorzystywana także w leczeniu astmy, chrypy i pomocniczo w leczeniu zaburzeń o podłożu psychicznym.  

Oczekiwane, korzystne działanie składnika w obszarach:

- problemy z pamięcią i koncentracją;
- usprawnienie procesów poznawczych;
- wzmożony wysiłek umysłowy;
- stany nadpobudliwości psycho-ruchowej;
- pomocniczo w leczeniu astmy;
- pomocniczo w leczeniu zaburzeń o podłożu psychicznym;
- inne, nie ujęte w zestawieniu.


Opakowanie

45-90 porcji = 90 kapsułek

1 porcja = 1 kapsułka 1-2 razy dziennie


Postać

Kapsułki


Stosowanie

Osoby dorosłe 1 kapsułka 1-2 razy dziennie. Najlepiej zażywać w trakcie posiłku lub stosować wg wskazań lekarza albo farmaceuty. 


Skład produktu
Składnik aktywnyw 1 kapsułce*w 2 kapsułkach*
Bakopa drobnolistna (liście)500 mg1000 mg

* zalecana do spożycia porcja w ciągu dnia.


Składniki

bakopa drobnolistna, otoczka kapsułki: żelatyna, mąka ryżowa, kwas stearynowy, substancje przeciwzbrylające: stearynian magnezu i dwutlenek krzemu


Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Zaprzestać stosowania w przypadku reakcji alergicznych na Bakopę drobnolistną.

Bakopa drobnolistna może mieć wpływ na poziom hormonów tarczycy. 

Produkt należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Warunki przechowywania: przechowywać w suchym i zacienionym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci, w temperaturze pokojowej (15-30 st. C).


Informacje dodatkowe

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Swanson Health Products: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Swanson Health Products

Założona w 1969 roku przez Lelanda Swansona firma Swanson Health Products oferuje szerokie spectrum produktów, w tym suplementów diety stosowanych jako uzupełnienie codziennej diety. Produkty zostały podzielone na kilkanaście linii, dzięki czemu łatwo i szybko można odnaleźć ten, który nas interesuje. W ten sposób zostały wyróżnione, np. linia zawierająca probiotyki- Swanson Probiotics, linia zwierająca niezbędne kwasy tłuszczowe- Swanson Essential Fatty Acids (Swanson EFAs) czy linia zawierająca zioła- Swanson Superior Herbs. Kryterium poszukiwania można oprzeć także o obszar zastosowania danego specyfiku, np. układ odpornościowy, układ trawienny, wzrok itd.


Większość produktów oferowanych jest w postaci kapsułek, także dla wegan. Kilkanaście preparatów dostępnych jest w formie płynnej lub w postaci proszku. Część produktów występuje także w dwu lub trzech wersjach objętości- zawartości netto i/lub stężenia, jak np. Swasnon Vitamin B12 (różne objętości) czy Swanson Natural Vitamin K2 (różne stężenia).


Firma Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby cena preparatów była możliwie jak najniższa, a ich czystość i skuteczność były na jak najwyższym poziomie. Od 2001 roku wszystkie specyfiki wytwarzanie są w standardach GMP (Good Manufacturing Practice- Dobra Praktyka Wytwarzania). Oznacza to, że każdy etap produkcji jest monitorowany. Dodatkowo, gotowe produkty są sprawdzane w niezależnych laboratoriach pod kątem deklarowanej na etykiecie zawartości danego składnika.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.