Swanson Fosfatydyloseryna 300 mg- potrójna moc, 30 kapsułek Powiększ

Swanson Fosfatydyloseryna 300 mg- potrójna moc, 30 kapsułek

Swanson Health Products Swanson Health Products

87614028057

Nowy

Fosfatydyloseryna należy do grupy fosfolipidów aminowych, a szerzej do lipidów błonowych. Jest ona stałym składnikiem błon biologicznych każdej żywej komórki organizmu. Jedna kapsułka produktu zawiera 300 mg fosfatydyloseryny.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

140,60 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!
Charakterystyka produktu

Swanson Fosfatydyloseryna 300 mg- potrójna moc jest suplementem diety.

Fosfatydyloseryna należy do grupy fosfolipidów aminowych, a szerzej do lipidów błonowych. Jest ona stałym składnikiem błon biologicznych każdej żywej komórki organizmu.

W modelu płynnej mozaiki lipidowo-białkowej, który stanowi schemat organizacji błon biologicznych- cząsteczki fosfolipidów błonowych, w tym fosfatydyloseryny, są zorganizowane w podwójną warstwę lipidową. Pełni ona rolę bariery przepuszczalności i odgrywa rolę swoistego rozpuszczalnika dla białek błonowych.

Błony biologiczne pozwalają zachować każdej żywej komórce odrębność i zarazem integralność, oddzielając jej wnętrze od środowiska zewnętrznego. Utrzymana zostaje homeostaza, a procesy życiowe w skali mikro przebiegają bez zakłóceń.

Ponieważ ilość fosfolipidów- w tym fosfatydyloseryny- w tkance nerwowej jest znaczna i maleje wraz z wiekiem, dostarczanie dodatkowych ich porcji może wspomóc procesy myślowe, zapamiętywanie, a także koncentrację. Komórki nerwowe należą do najdelikatniejszych pod względem budowy komórek naszego organizmu. Do prawidłowej pracy potrzebują energii dostarczanej w postaci glukozy, tlenu, ale także właściwej organizacji w zakresie budowy i komunikacji- zarówno z innymi komórkami nerwowymi, jak i ze środowiskiem zewnętrznym.  

Oczekiwane, korzystne działanie składnika w obszarach:

- zwiększony wysiłek umysłowy;
- wsparcie procesów myślowych;
- stany obniżonej koncentracji;
- problemy z pamięcią;
- obniżona wydolność psychiczna organizmu;
- przejawy zmęczenia i apatia;
- inne, nie ujęte w zestawieniu.


Opakowanie

30 porcji = 30 kapsułek 

1 porcja = 1 kapsułka


Postać

Kapsułki


Stosowanie

Osoby dorosłe 1 kapsułka dziennie, najlepiej zażywać przed posiłkiem lub stosować wg wskazań lekarza albo farmaceuty.


Skład produktu
Składnik aktywny w 1 kapsułce*
Fosfatydylseryna (Sharp·PS® 28D sojowy fosfolipid z mieszanki oleju słonecznikowego i oleju MCT) 300 mg

* zalecana do spożycia porcja w ciągu dnia.


Składniki

fosfatydyloseryna, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, oczyszczona (dejonizowana) woda, emulgator: lecytyna sojowa, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, mieszanka przeciwutleniaczy (mieszanina tokoferoli, palmitynian askorbylu)


Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Produkt należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Warunki przechowywania: przechowywać w suchym i zacienionym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci, w temperaturze pokojowej (15-30 st. C).


Informacje dodatkowe

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Swanson Health Products: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Kategoria produktu suplement diety
Postać kapsułki
Droga podania doustna i podjęzykowa
Długość kuracji / suplementacji 22-30 dni
Produkt nie zawiera sztucznych barwników, glutenu, laktozy, groźnych dla zdrowia konserwantów

Napisz opinię

Swanson Fosfatydyloseryna 300 mg- potrójna moc, 30 kapsułek

Swanson Fosfatydyloseryna 300 mg- potrójna moc, 30 kapsułek

Swanson Health Products

Założona w 1969 roku przez Lelanda Swansona firma Swanson Health Products oferuje szerokie spectrum produktów, w tym suplementów diety stosowanych jako uzupełnienie codziennej diety. Produkty zostały podzielone na kilkanaście linii, dzięki czemu łatwo i szybko można odnaleźć ten, który nas interesuje. W ten sposób zostały wyróżnione, np. linia zawierająca probiotyki- Swanson Probiotics, linia zwierająca niezbędne kwasy tłuszczowe- Swanson Essential Fatty Acids (Swanson EFAs) czy linia zawierająca zioła- Swanson Superior Herbs. Kryterium poszukiwania można oprzeć także o obszar zastosowania danego specyfiku, np. układ odpornościowy, układ trawienny, wzrok itd.


Większość produktów oferowanych jest w postaci kapsułek, także dla wegan. Kilkanaście preparatów dostępnych jest w formie płynnej lub w postaci proszku. Część produktów występuje także w dwu lub trzech wersjach objętości- zawartości netto i/lub stężenia, jak np. Swasnon Vitamin B12 (różne objętości) czy Swanson Natural Vitamin K2 (różne stężenia).


Firma Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby cena preparatów była możliwie jak najniższa, a ich czystość i skuteczność były na jak najwyższym poziomie. Od 2001 roku wszystkie specyfiki wytwarzanie są w standardach GMP (Good Manufacturing Practice- Dobra Praktyka Wytwarzania). Oznacza to, że każdy etap produkcji jest monitorowany. Dodatkowo, gotowe produkty są sprawdzane w niezależnych laboratoriach pod kątem deklarowanej na etykiecie zawartości danego składnika.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.