Swanson Fosfatydyloseryna 300 mg- potrójna moc, 30 kapsułek Powiększ

Swanson Fosfatydyloseryna 300 mg- potrójna moc, 30 kapsułek

Swanson Health Products Swanson Health Products

87614028057

Nowy

Fosfatydyloseryna należy do grupy fosfolipidów aminowych, a szerzej do lipidów błonowych. Jest ona stałym składnikiem błon biologicznych każdej żywej komórki organizmu. Jedna kapsułka produktu zawiera 300 mg fosfatydyloseryny.

Więcej szczegółów

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

140,60 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!
Charakterystyka produktu

Swanson Fosfatydyloseryna 300 mg- potrójna moc jest suplementem diety.

Fosfatydyloseryna należy do grupy fosfolipidów aminowych, a szerzej do lipidów błonowych. Jest ona stałym składnikiem błon biologicznych każdej żywej komórki organizmu.

W modelu płynnej mozaiki lipidowo-białkowej, który stanowi schemat organizacji błon biologicznych- cząsteczki fosfolipidów błonowych, w tym fosfatydyloseryny, są zorganizowane w podwójną warstwę lipidową. Pełni ona rolę bariery przepuszczalności i odgrywa rolę swoistego rozpuszczalnika dla białek błonowych.

Błony biologiczne pozwalają zachować każdej żywej komórce odrębność i zarazem integralność, oddzielając jej wnętrze od środowiska zewnętrznego. Utrzymana zostaje homeostaza, a procesy życiowe w skali mikro przebiegają bez zakłóceń.

Ponieważ ilość fosfolipidów- w tym fosfatydyloseryny- w tkance nerwowej jest znaczna i maleje wraz z wiekiem, dostarczanie dodatkowych ich porcji może wspomóc procesy myślowe, zapamiętywanie, a także koncentrację. Komórki nerwowe należą do najdelikatniejszych pod względem budowy komórek naszego organizmu. Do prawidłowej pracy potrzebują energii dostarczanej w postaci glukozy, tlenu, ale także właściwej organizacji w zakresie budowy i komunikacji- zarówno z innymi komórkami nerwowymi, jak i ze środowiskiem zewnętrznym.  

Oczekiwane, korzystne działanie składnika w obszarach:

- zwiększony wysiłek umysłowy;
- wsparcie procesów myślowych;
- stany obniżonej koncentracji;
- problemy z pamięcią;
- obniżona wydolność psychiczna organizmu;
- przejawy zmęczenia i apatia;
- inne, nie ujęte w zestawieniu.


Opakowanie

30 porcji = 30 kapsułek 

1 porcja = 1 kapsułka


Postać

Kapsułki


Stosowanie

Osoby dorosłe 1 kapsułka dziennie, najlepiej zażywać przed posiłkiem lub stosować wg wskazań lekarza albo farmaceuty.


Skład produktu
Składnik aktywnyw 1 kapsułce*
Fosfatydylseryna (Sharp·PS® 28D sojowy fosfolipid z mieszanki oleju słonecznikowego i oleju MCT)300 mg

* zalecana do spożycia porcja w ciągu dnia.


Składniki

fosfatydyloseryna, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, oczyszczona (dejonizowana) woda, emulgator: lecytyna sojowa, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, mieszanka przeciwutleniaczy (mieszanina tokoferoli, palmitynian askorbylu)


Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Produkt należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Warunki przechowywania: przechowywać w suchym i zacienionym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci, w temperaturze pokojowej (15-30 st. C).


Informacje dodatkowe

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Swanson Health Products: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Kategoria produktusuplement diety
Postaćkapsułki
Droga podaniadoustna i podjęzykowa
Długość kuracji / suplementacji22-30 dni
Produkt nie zawieragroźnych dla zdrowia konserwantów, sztucznych barwników, glutenu, laktozy

Napisz opinię

Swanson Fosfatydyloseryna 300 mg- potrójna moc, 30 kapsułek

Swanson Fosfatydyloseryna 300 mg- potrójna moc, 30 kapsułek

Swanson Health Products

Założona w 1969 roku przez Lelanda Swansona firma Swanson Health Products oferuje szerokie spectrum produktów, w tym suplementów diety stosowanych jako uzupełnienie codziennej diety. Produkty zostały podzielone na kilkanaście linii, dzięki czemu łatwo i szybko można odnaleźć ten, który nas interesuje. W ten sposób zostały wyróżnione, np. linia zawierająca probiotyki- Swanson Probiotics, linia zwierająca niezbędne kwasy tłuszczowe- Swanson Essential Fatty Acids (Swanson EFAs) czy linia zawierająca zioła- Swanson Superior Herbs. Kryterium poszukiwania można oprzeć także o obszar zastosowania danego specyfiku, np. układ odpornościowy, układ trawienny, wzrok itd.


Większość produktów oferowanych jest w postaci kapsułek, także dla wegan. Kilkanaście preparatów dostępnych jest w formie płynnej lub w postaci proszku. Część produktów występuje także w dwu lub trzech wersjach objętości- zawartości netto i/lub stężenia, jak np. Swasnon Vitamin B12 (różne objętości) czy Swanson Natural Vitamin K2 (różne stężenia).


Firma Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby cena preparatów była możliwie jak najniższa, a ich czystość i skuteczność były na jak najwyższym poziomie. Od 2001 roku wszystkie specyfiki wytwarzanie są w standardach GMP (Good Manufacturing Practice- Dobra Praktyka Wytwarzania). Oznacza to, że każdy etap produkcji jest monitorowany. Dodatkowo, gotowe produkty są sprawdzane w niezależnych laboratoriach pod kątem deklarowanej na etykiecie zawartości danego składnika.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.