Swanson Cytrynian Magnezu 315 mg proszek, 227 g Powiększ

Swanson Cytrynian Magnezu 315 mg proszek, 227 g

Swanson Health Products Swanson Health Products

87614113760

Nowy

Magnez jest jednym z najważniejszych dla zdrowia składników odżywczych o charakterze regulującym. Pierwiastek ten dostępny jest w preparacie w postaci cytrynianu.

Więcej szczegółów

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

135,30 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!
Charakterystyka produktu

Swanson Cytrynian Magnezu 315 mg proszek jest suplementem diety.

Magnez jest jednym z najważniejszych dla zdrowia składników odżywczych o charakterze regulującym. Literatura naukowa wskazuje, że oprócz tego, że wspomaga około 300 reakcji enzymatycznych zachodzących w organizmie, działa także zapobiegawczo i leczniczo w stosunku do wielu przewlekłych schorzeń.

Niedobór tego pierwiastka jest stwierdzany stosunkowo często. Sprzyja mu spożywanie wysoko przetworzonej żywności, która jest uboga w magnez. Co więcej, stężenie tego makroskładnika gwałtownie zmniejsza się pod wpływem takich czynników, jak stres, niektóre choroby, zażywanie pewnych leków i wzmożony wysiłek fizyczny. 

Magnez w postaci cytrynianu charakteryzuje się lepszą wchłanialnością niż magnez w formach nieorganicznych, np. węglan, fosforan. 

Oczekiwane, korzystne działanie składnika w obszarach:

- osłabienie pracy serca prowadzące do nagłych zawrotów głowy, bólów głowy, arytmii, kołatania serca;
- skurcze i drgania mięśni (łydek, powiek);
- stres, lęki, napięcie nerwowe;
- zwiększenie pobudliwości nerwowo-mięśniowej, jak np. bolesne skurcze mięśni, drganie powiek, sztywność mięśni, mrowienie w kończynach;
- osteoporoza (w połączeniu z wapniem);
- ciąża (profilaktyka nadciśnienia, skurcze łydek);
- pomocniczo w profilaktyce przeciwmiażdżycowej;
- inne, nie ujęte w zestawieniu.


Opakowanie

90 porcji = 227 g

1 porcja = 1/2 łyżeczki 


Postać

Tabletki


Stosowanie

Osoby dorosłe 1/2 łyżeczki rozpuścić w niegazowanej wodzie lub napoju. Najlepiej  w trakcie posiłku lub stosować wg wskazań lekarza albo farmaceuty. 


Skład produktu
Składnik aktywnyw 1/2 łyżeczki*RWS**
Magnez (cytrynian magnezu)315 mg84%

* zalecana do spożycia porcja w ciągu dnia.

** RWS: Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej.


Składniki

cytrynian magnezu


Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Produkt należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Warunki przechowywania: przechowywać w suchym i zacienionym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci, w temperaturze pokojowej (15-30 st. C).


Informacje dodatkowe

Produkt jest odpowiedni dla wegetarian i wegan.

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Swanson Health Products: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Kategoria produktusuplement diety
Dla Wegansuplement diety
Postaćproszek
Droga podaniadoustna i podjęzykowa
Długość kuracji / suplementacji61-90 dni
Produkt nie zawieragroźnych dla zdrowia konserwantów, sztucznych barwników, glutenu, laktozy

Napisz opinię

Swanson Cytrynian Magnezu 315 mg proszek, 227 g

Swanson Cytrynian Magnezu 315 mg proszek, 227 g

Swanson Health Products

Założona w 1969 roku przez Lelanda Swansona firma Swanson Health Products oferuje szerokie spectrum produktów, w tym suplementów diety stosowanych jako uzupełnienie codziennej diety. Produkty zostały podzielone na kilkanaście linii, dzięki czemu łatwo i szybko można odnaleźć ten, który nas interesuje. W ten sposób zostały wyróżnione, np. linia zawierająca probiotyki- Swanson Probiotics, linia zwierająca niezbędne kwasy tłuszczowe- Swanson Essential Fatty Acids (Swanson EFAs) czy linia zawierająca zioła- Swanson Superior Herbs. Kryterium poszukiwania można oprzeć także o obszar zastosowania danego specyfiku, np. układ odpornościowy, układ trawienny, wzrok itd.


Większość produktów oferowanych jest w postaci kapsułek, także dla wegan. Kilkanaście preparatów dostępnych jest w formie płynnej lub w postaci proszku. Część produktów występuje także w dwu lub trzech wersjach objętości- zawartości netto i/lub stężenia, jak np. Swasnon Vitamin B12 (różne objętości) czy Swanson Natural Vitamin K2 (różne stężenia).


Firma Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby cena preparatów była możliwie jak najniższa, a ich czystość i skuteczność były na jak najwyższym poziomie. Od 2001 roku wszystkie specyfiki wytwarzanie są w standardach GMP (Good Manufacturing Practice- Dobra Praktyka Wytwarzania). Oznacza to, że każdy etap produkcji jest monitorowany. Dodatkowo, gotowe produkty są sprawdzane w niezależnych laboratoriach pod kątem deklarowanej na etykiecie zawartości danego składnika.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.