Swanson Biotyna 5 mg, 100 kapsułek Powiększ

Swanson Biotyna 5 mg, 100 kapsułek

Swanson Health Products Swanson Health Products

26692

Nowy

Przyjmowanie biotyny w postaci preparatów wzmacnia łamliwe paznokcie oraz hamuje wypadanie włosów wywołane jej niedoborem. 

Więcej szczegółów

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

31,50 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!
Charakterystyka produktu

Swanson Biotyna 5 mg jest suplementem diety.

Biotyna bierze udział w wytwarzaniu różnych enzymów oraz przemianie węglowodanów, tłuszczów i białek pochodzących z żywności na substancje przyswajalne przez organizm. Biotyna odgrywa ważną rolę w przetwarzaniu przez organizm glukozy- podstawowego "paliwa", a także wpływa na stan paznokci i włosów. Jest też niezbędna do utrzymania właściwej komunikacji między ośrodkowym a obwodowym układem nerwowym oraz do wytwarzania hormonów stresowych.

Przyjmowanie biotyny w postaci preparatów wzmacnia łamliwe paznokcie oraz hamuje wypadanie włosów wywołane jej niedoborem. 

Oczekiwane, korzystne działanie składnika w obszarach:

- stany zwiększonego zapotrzebowania na biotynę;
- wzmożony wysiłek fizyczny;
- łamliwe paznokcie; 
- słabe włosy;
- wsparcie pracy układu nerwowego;
- zaburzenia neurologiczne;
- utrzymanie właściwego stężenia glukozy we krwi;
- inne, nie ujęte w zestawieniu.


Opakowanie

100 porcji = 100 kapsułek

1 porcja = 1 kapsułka


Postać

Kapsułki


Stosowanie

Osoby dorosłe 1 kapsułka dziennie. Najlepiej zażywać w trakcie posiłku lub stosować wg wskazań lekarza albo farmaceuty. 


Skład produktu
Składnik aktywnyw 1 kapsułce*RWS**
Biotyna5 mg10000%

* zalecana do spożycia porcja w ciągu dnia.

** RWS: Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej.


Składniki

biotyna, mąka ryżowa, otoczka kapsułki: żelatyna


Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Produkt należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Warunki przechowywania: przechowywać w suchym i zacienionym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci, w temperaturze pokojowej (15-30 st. C).


Informacje dodatkowe

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Swanson Health Products: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Swanson Biotyna 5 mg, 100 kapsułek

Swanson Biotyna 5 mg, 100 kapsułek

Swanson Health Products

Założona w 1969 roku przez Lelanda Swansona firma Swanson Health Products oferuje szerokie spectrum produktów, w tym suplementów diety stosowanych jako uzupełnienie codziennej diety. Produkty zostały podzielone na kilkanaście linii, dzięki czemu łatwo i szybko można odnaleźć ten, który nas interesuje. W ten sposób zostały wyróżnione, np. linia zawierająca probiotyki- Swanson Probiotics, linia zwierająca niezbędne kwasy tłuszczowe- Swanson Essential Fatty Acids (Swanson EFAs) czy linia zawierająca zioła- Swanson Superior Herbs. Kryterium poszukiwania można oprzeć także o obszar zastosowania danego specyfiku, np. układ odpornościowy, układ trawienny, wzrok itd.


Większość produktów oferowanych jest w postaci kapsułek, także dla wegan. Kilkanaście preparatów dostępnych jest w formie płynnej lub w postaci proszku. Część produktów występuje także w dwu lub trzech wersjach objętości- zawartości netto i/lub stężenia, jak np. Swasnon Vitamin B12 (różne objętości) czy Swanson Natural Vitamin K2 (różne stężenia).


Firma Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby cena preparatów była możliwie jak najniższa, a ich czystość i skuteczność były na jak najwyższym poziomie. Od 2001 roku wszystkie specyfiki wytwarzanie są w standardach GMP (Good Manufacturing Practice- Dobra Praktyka Wytwarzania). Oznacza to, że każdy etap produkcji jest monitorowany. Dodatkowo, gotowe produkty są sprawdzane w niezależnych laboratoriach pod kątem deklarowanej na etykiecie zawartości danego składnika.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.