Swanson Beta-alanina 1000 mg, 60 tabletek Powiększ

Swanson Beta-alanina 1000 mg, 60 tabletek

Swanson Health Products Swanson Health Products

87614026954

Nowy

Rola biologiczna beta-alaniny wynika z jej udziału w strukturze kwasu pantotenowego, koenzymu A (CoA) oraz karnozyny. 

Więcej szczegółów

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

43,90 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!
Charakterystyka produktu

Swanson Beta-alanina 1000 mg jest suplementem diety.

Beta-alanina należy do aminokwasów niebiałkowych (wszystkie nie alfa-aminokwasy), i choć nie budują one struktur białkowych, pełnią ważne, biologiczne funkcje.  

Beta-alanina w organizmie ssaków powstaje podczas przemian zasad pirymidynowych. Rola biologiczna beta-alaniny wynika z jej udziału w strukturze kwasu pantotenowego, koenzymu A (CoA) oraz karnozyny. 

Synteza karnozyny w organizmie uzależniona jest ściśle od dostępności beta-alaniny jako substratu. Oznacza to, że bez beta-alaniny nie ma karnozyny, która odpowiada za utrzymywanie równowagi kwasowo-zasadowej w obrębie komórek mięśniowych, co zapobiega powstawaniu kwasu mlekowego.

Oczekiwane, korzystne działanie składnika w obszarach:

- wzmożony wysiłek fizyczny;
- budowa masy mięśniowej;
- regeneracja organizmu po wysiłku fizycznym;
- intensyfikacja pracy układu mięśniowego;
- wzrost wydolności organizmu;
- inne, nie ujęte w zestawieniu.


Opakowanie

60 porcji = 60 tabletek 

1 porcja = 1 tabletka


Postać

Tabletki


Stosowanie

Osoby dorosłe 1 tabletka dziennie, najlepiej zażywać po posiłkiem, przed wysiłkiem fizycznym lub stosować wg wskazań lekarza albo farmaceuty.


Skład produktu
Składnik aktywnyw 1 tabletce*
Carno-Syn® beta-alanina1000 mg

* zalecana do spożycia porcja w ciągu dnia.


Składniki

beta-alanina, nośnik: węglan wapnia, substancje przeciwzbrylające: mikrokrystaliczna celuloza, kwas stearynowy, stearynian magnezu i kroskarmeloza sodowa, woda oczyszczona, nośnik: hypromeloza, emulgator: estry kwasów tłuszczowych i glikolu propylenowego


Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Produkt należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Warunki przechowywania: przechowywać w suchym i zacienionym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci, w temperaturze pokojowej (15-30 st. C).


Informacje dodatkowe

Produkt jest odpowiedni dla wegetarian.

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Swanson Health Products: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Kategoria produktusuplement diety
Postaćtabletki
Droga podaniadoustna i podjęzykowa
Długość kuracji / suplementacji31-60 dni
Produkt nie zawierasztucznych barwników, glutenu, laktozy, groźnych dla zdrowia konserwantów

Napisz opinię

Swanson Beta-alanina 1000 mg, 60 tabletek

Swanson Beta-alanina 1000 mg, 60 tabletek

Swanson Health Products

Założona w 1969 roku przez Lelanda Swansona firma Swanson Health Products oferuje szerokie spectrum produktów, w tym suplementów diety stosowanych jako uzupełnienie codziennej diety. Produkty zostały podzielone na kilkanaście linii, dzięki czemu łatwo i szybko można odnaleźć ten, który nas interesuje. W ten sposób zostały wyróżnione, np. linia zawierająca probiotyki- Swanson Probiotics, linia zwierająca niezbędne kwasy tłuszczowe- Swanson Essential Fatty Acids (Swanson EFAs) czy linia zawierająca zioła- Swanson Superior Herbs. Kryterium poszukiwania można oprzeć także o obszar zastosowania danego specyfiku, np. układ odpornościowy, układ trawienny, wzrok itd.


Większość produktów oferowanych jest w postaci kapsułek, także dla wegan. Kilkanaście preparatów dostępnych jest w formie płynnej lub w postaci proszku. Część produktów występuje także w dwu lub trzech wersjach objętości- zawartości netto i/lub stężenia, jak np. Swasnon Vitamin B12 (różne objętości) czy Swanson Natural Vitamin K2 (różne stężenia).


Firma Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby cena preparatów była możliwie jak najniższa, a ich czystość i skuteczność były na jak najwyższym poziomie. Od 2001 roku wszystkie specyfiki wytwarzanie są w standardach GMP (Good Manufacturing Practice- Dobra Praktyka Wytwarzania). Oznacza to, że każdy etap produkcji jest monitorowany. Dodatkowo, gotowe produkty są sprawdzane w niezależnych laboratoriach pod kątem deklarowanej na etykiecie zawartości danego składnika.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.