Obniżka! Swanson Albion Chelaty Wapnia i Magnezu plus D3 i K2, 90 kapsułek Powiększ

Swanson Albion Chelaty Wapnia i Magnezu plus D3 i K2, 90 kapsułek

Swanson Health Products Swanson Health Products

23580

Nowy

Doskonałe połączenie 2 najważniejszych minerałów- wapnia i magnezu oraz witamin D3 i K2.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

53,55 zł

brutto

59,50 zł brutto

-10%

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Swanson Albion Chelaty Wapnia i Magnezu plus D3 i K2, 90 kapsułek

Charakterystyka produktu

Swanson Albion Chelaty Wapnia i Magnezu plus D3 i K2 jest suplementem diety.

Wapń stanowi główny składnik mineralny w organizmie człowieka. Około 99% wapnia zmagazynowanych jest w kościach i zębach, w których jest podstawowym materiałem budulcowym. Pozostała ilość tego składnika mineralnego zawarta jest w tkankach miękkich oraz w płynach ustrojowych.

Do prawidłowego wchłaniania i wykorzystania wapnia przez organizm człowieka niezbędna jest odpowiednia ilość witaminy D. Ważną rolę w zachowaniu prawidłowej gospodarki wapniowej w organizmie spełnia także odpowiedni stosunek wapnia do fosforu w diecie.

Magnez jest jednym z najważniejszych dla zdrowia składników odżywczych o charakterze regulującym. Literatura naukowa wskazuje, że oprócz tego, że wspomaga około 300 reakcji enzymatycznych zachodzących w organizmie, działa także zapobiegawczo i leczniczo w stosunku do wielu przewlekłych schorzeń.

Niedobór tego pierwiastka jest stwierdzany stosunkowo często. Sprzyja mu spożywanie wysoko przetworzonej żywności, która jest uboga w magnez. Co więcej, stężenie tego makroskładnika gwałtownie zmniejsza się pod wpływem takich czynników, jak stres, niektóre choroby, zażywanie pewnych leków i wzmożony wysiłek fizyczny. 

Witamina K odgrywa w organizmie człowieka dwie zasadnicze role:

- przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi;

- pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

Jest ona niezbędna do produkcji w wątrobie protrombiny (tzw. czynnika II)- najistotniejszego związku w procesie krzepnięcia krwi. Od obecności witaminy K zależna jest także synteza innych czynników krzepnięcia krwi (VII, IX i X). Przy niewystarczającej ilości protrombiny lub któregoś z wymienionych czynników dochodzi do spowolnienia krzepnięcia krwi, czego następstwem mogą być obfite krwawienia pojawiające się nawet przy niewielkich skaleczeniach. 

Oczekiwane, korzystne działanie składników w obszarach:

- osłabienie pracy serca prowadzące do nagłych zawrotów głowy, bólów głowy, arytmii, kołatania serca;
- skurcze i drgania mięśni (łydek, powiek);
- stres, lęki, napięcie nerwowe;
- zwiększenie pobudliwości nerwowo-mięśniowej, jak np. bolesne skurcze mięśni, drganie powiek, sztywność mięśni, mrowienie w kończynach;
- osteoporoza (w połączeniu z wapniem);
- łamliwość i kruchość kości;
- pomocniczo w profilaktyce przeciwmiażdżycowej;
- inne, nie ujęte w zestawieniu.

Albion Advanced Nutrition to światowy lider w produkcji chelatów aminokwasowych minerałów. Ich produkty zdobyły uznanie na całym świecie. O ich jakości i wyjątkowości świadczy siła innowacyjności firmy, która opatentowała ponad 200 składników i jest pod tym względem światowym liderem.

Firma Albion przyznaje nagrodę dla firm, które wykazały silne zaangażowanie na rzecz doskonałości w suplementacji minerałami. Jest to Ablion Gold Medallion®. Tylko parę firm na świecie może pochwalić się taką nagrodą. Jedną z nich jest Swanson Health Products i z dumą jest ona umieszczona na etykiecie.


Opakowanie

30 porcji = 90 kapsułek

1 porcja = 3 kapsułki 


Postać

Kapsułki


Stosowanie

Osoby dorosłe 3 kapsułki dziennie. Najlepiej zażywać w trakcie posiłku lub stosować wg wskazań lekarza albo farmaceuty. 


Skład produktu
Składnik aktywnyw 3 kapsułkach*RWS**
Witamina D3 (cholekalcyferol)50 µg1000%
Witamina K2 (menaquinon-7)50 µg66,8%
Wapń (diglicynian wapnia Albion® TRAACS®)200 mg25%
Magnez (diglicynian magnezu Albion® TRAACS®)400 mg106,7%

* zalecana do spożycia porcja w ciągu dnia.

** RWS: Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej.


Składniki

wtiamina D3, wiamina K2, wapń, magnez, pullulan: powłoka kapsułki, tlenek magnezu, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, maltodekstryna, mąka ryżowa, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, nośnik: fosforan dwuwapniowy


Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Produkt należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Warunki przechowywania: przechowywać w suchym i zacienionym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci, w temperaturze pokojowej (15-30 st. C).


Informacje dodatkowe

Produkt jest odpowiedni dla wegetarian.

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Swanson Health Products: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Swanson Albion Chelaty Wapnia i Magnezu plus D3 i K2, 90 kapsułek

Swanson Albion Chelaty Wapnia i Magnezu plus D3 i K2, 90 kapsułek

Swanson Health Products

Założona w 1969 roku przez Lelanda Swansona firma Swanson Health Products oferuje szerokie spectrum produktów, w tym suplementów diety stosowanych jako uzupełnienie codziennej diety. Produkty zostały podzielone na kilkanaście linii, dzięki czemu łatwo i szybko można odnaleźć ten, który nas interesuje. W ten sposób zostały wyróżnione, np. linia zawierająca probiotyki- Swanson Probiotics, linia zwierająca niezbędne kwasy tłuszczowe- Swanson Essential Fatty Acids (Swanson EFAs) czy linia zawierająca zioła- Swanson Superior Herbs. Kryterium poszukiwania można oprzeć także o obszar zastosowania danego specyfiku, np. układ odpornościowy, układ trawienny, wzrok itd.


Większość produktów oferowanych jest w postaci kapsułek, także dla wegan. Kilkanaście preparatów dostępnych jest w formie płynnej lub w postaci proszku. Część produktów występuje także w dwu lub trzech wersjach objętości- zawartości netto i/lub stężenia, jak np. Swasnon Vitamin B12 (różne objętości) czy Swanson Natural Vitamin K2 (różne stężenia).


Firma Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby cena preparatów była możliwie jak najniższa, a ich czystość i skuteczność były na jak najwyższym poziomie. Od 2001 roku wszystkie specyfiki wytwarzanie są w standardach GMP (Good Manufacturing Practice- Dobra Praktyka Wytwarzania). Oznacza to, że każdy etap produkcji jest monitorowany. Dodatkowo, gotowe produkty są sprawdzane w niezależnych laboratoriach pod kątem deklarowanej na etykiecie zawartości danego składnika.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.