Obniżka! Swanson AjiPure Glicyna 500 mg, 60 kapsułek Powiększ

Swanson AjiPure Glicyna 500 mg, 60 kapsułek

Swanson Health Products Swanson Health Products

23494

Nowy

Produkt jest źródłem glicyny: jedna kapsułka zawiera 500 mg tego aminokwasu.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

19,80 zł

brutto

22,00 zł brutto

-10%

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Swanson AjiPure Glicyna 500 mg, 60 kapsułek

Charakterystyka produktu

Swanson AjiPure Glicyna 500 mg jest suplementem diety.

Produkt jest źródłem glicyny: jedna kapsułka zawiera 500 mg tego aminokwasu.

Glicyna jest aminokwasem endogennym, samodzielnie pełni rolę neuroprzekaźnika w ośrodkowym układzie nerwowym; odgrywa też bardzo ważną rolę w syntezie glutationu- jednego z najsilniejszych antyoksydantów, którego ilość maleje w organizmie człowieka wraz z wiekiem.

Oczekiwane, korzystne działanie składnika w obszarach:

- pośrednio w ochronie antyoksydacyjnej;
- zaburzenia pracy układu nerwowego;
- obniżony poziom żelaza- synteza hemu;
- wsparcie procesów trawienia- produkcja soli żółciowych;
- inne, nie ujęte w zestawieniu.

Aminokwasy AjiPure® to aminokwasy, które produkowane są w procesie fermentacji przy użyciu naturalnych, nie zwierzęcych surowców. Potwierdzona czystość aminokwasów waha się w przedziale 99-100%.


Opakowanie

30-60 porcji = 60 kapsułek

1 porcja = 1 kapsułka 1-2 razy dziennie


Postać

Kapsułki


Stosowanie

Osoby dorosłe 1 kapsułka 1-2 razy dziennie, najlepiej zażywać przed posiłkiem lub stosować wg wskazań lekarza albo farmaceuty.


Skład produktu
Składnik aktywnyw 1 kapsułce*w 2 kapsułkach*
AjiPure® Glicyna500 mg1000 mg

* zalecana do spożycia porcja w ciągu dnia.


Składniki

AjiPure® glicyna, mąka ryżowa, wegetariańska otoczka kapsułki: celuloza, substancje przeciwzbrylające: stearynian magnezu i dwutlenek krzemu


Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Produkt należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Warunki przechowywania: przechowywać w suchym i zacienionym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci, w temperaturze pokojowej (15-30 st. C).


Informacje dodatkowe

Produkt jest odpowiedni dla wegetarian.

AjiPure® jest znakiem zastrzeżonym przez firmę Ajinomoto.

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Swanson Health Products: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Swanson AjiPure Glicyna 500 mg, 60 kapsułek

Swanson AjiPure Glicyna 500 mg, 60 kapsułek

Swanson Health Products

Założona w 1969 roku przez Lelanda Swansona firma Swanson Health Products oferuje szerokie spectrum produktów, w tym suplementów diety stosowanych jako uzupełnienie codziennej diety. Produkty zostały podzielone na kilkanaście linii, dzięki czemu łatwo i szybko można odnaleźć ten, który nas interesuje. W ten sposób zostały wyróżnione, np. linia zawierająca probiotyki- Swanson Probiotics, linia zwierająca niezbędne kwasy tłuszczowe- Swanson Essential Fatty Acids (Swanson EFAs) czy linia zawierająca zioła- Swanson Superior Herbs. Kryterium poszukiwania można oprzeć także o obszar zastosowania danego specyfiku, np. układ odpornościowy, układ trawienny, wzrok itd.


Większość produktów oferowanych jest w postaci kapsułek, także dla wegan. Kilkanaście preparatów dostępnych jest w formie płynnej lub w postaci proszku. Część produktów występuje także w dwu lub trzech wersjach objętości- zawartości netto i/lub stężenia, jak np. Swasnon Vitamin B12 (różne objętości) czy Swanson Natural Vitamin K2 (różne stężenia).


Firma Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby cena preparatów była możliwie jak najniższa, a ich czystość i skuteczność były na jak najwyższym poziomie. Od 2001 roku wszystkie specyfiki wytwarzanie są w standardach GMP (Good Manufacturing Practice- Dobra Praktyka Wytwarzania). Oznacza to, że każdy etap produkcji jest monitorowany. Dodatkowo, gotowe produkty są sprawdzane w niezależnych laboratoriach pod kątem deklarowanej na etykiecie zawartości danego składnika.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.