Swanson AjiPure Cardio Aminos, 60 kapsułek Powiększ

Swanson AjiPure Cardio Aminos, 60 kapsułek

Swanson Health Products Swanson Health Products

87614025391

Nowy

Produkt dostarcza 4 aminokwasy, w tym 3 aminokwasy białkowe: L-lizynę, L-prolinę i L-argininę oraz taurynę, która jest beta-aminokwasem: nie posiada asymetrycznych atomów węgla, co przekłada się na brak izomerów L i D.

Więcej szczegółów

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

30,90 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!
Charakterystyka produktu

Swanson AjiPure Cardio Aminos jest suplementem diety.

Produkt dostarcza 4 aminokwasy, w tym 3 aminokwasy białkowe: L-lizynę, L-prolinę i L-argininę oraz taurynę, która jest beta-aminokwasem: nie posiada asymetrycznych atomów węgla, co przekłada się na brak izomerów L i D.

L-lizyna jest jednym z aminokwasów egozgennych, które nie są syntetyzowane przez organizm i muszą być dostarczone z pożywieniem. Według dwukrotnego laureata nagrody Nobla- Linusa Carla Paulinga- L-lizyna wraz z witaminą C utrudnia lipoproteinie A tworzenie osadów arteriosklerotycznych, co ma rewolucyjne znaczenie dla terapii problemów z sercem i krwiobiegiem.

L-prolina jest aminokwasem niezbędnym do syntezy kolagenu, białka najczęściej występującego u ssaków. Kolagen jest głównym białkiem strukturalnym, które wchodzi w skład wszystkich ludzkich tkanek łącznych (skóry, ścięgien, więzadeł, stawów, kości i naczyń krwionośnych). L-prolina wiąże i umacnia je. Chociaż prolina jest produkowana przez organizm (jest aminokwasem endogennym), to nieodpowiednia dieta lub dieta wegetariańska może nie zapewnić optymalnego wsparcia do produkcji kolagenu.

L-arginina jest aminokwasem względnie ezgogennym o bardzo szerokim zastosowaniu. L-arginina działa na układ sercowo-naczyniowy wspierając wytwarzanie tlenku azotu w komórkach śródbłonka. Dzięki temu mięśnie gładkie dostają informację o rozluźnieniu się i krążenie krwi ulega poprawie. Jest to pożądane działanie w przypadku profilaktyki nadciśnienia tętniczego. L-arginina może także normalizować agregację płytek (skłonność do powstawania skrzepów) u osób z wysokim poziomem cholesterolu.

Tauryna pomaga w regulacji poziomu cukru we krwi, wykazuje działania antykataboliczne, zwiększa stężenie azotu we organizmie oraz pomaga obniżyć poziom cholesterolu.

Oczekiwane, korzystne działanie składników w obszarach:

- profilaktyka chorób sercowo-naczyniowych;
- wysoki poziom cholesterolu;
- kruchość naczyń krwionośnych;
- zwiększona tendencja do krwawień w następstwie nieszczelnych naczyń krwionośnych;
- miażdżyca tętnic;
- problemy z krążeniem krwi;
- inne, nie ujęte w zestawieniu.

Aminokwasy AjiPure® to aminokwasy, które produkowane są w procesie fermentacji przy użyciu naturalnych, nie zwierzęcych surowców. Potwierdzona czystość aminokwasów waha się w przedziale 99-100%.


Opakowanie

30-60 porcji = 60 kapsułek

1 porcja = 1 kapsułka 1-2 razy dziennie


Postać

Kapsułki


Stosowanie

Osoby dorosłe 1 kapsułka 1-2 razy dziennie, najlepiej zażywać przed posiłkiem lub stosować wg wskazań lekarza albo farmaceuty.


Skład produktu
Składnik aktywnyw 1 kapsułce*w 2 kapsułkach*
AjiPure® L-lizyna150 mg300 mg
AjiPure® L-prolina150 mg300 mg
AjiPure® L-arginina100 mg200 mg
AjiPure® Tauryna50 mg100 mg

* zalecana do spożycia porcja w ciągu dnia.


Składniki

AjiPure® (L-lizyna, L-prolina, L-arginina, tauryna), wegetariańska otoczka kapsułki: celuloza, mąka ryżowa, substancje przeciwzbrylające: stearynian magnezu i dwutlenek krzemu


Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Produkt należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Warunki przechowywania: przechowywać w suchym i zacienionym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci, w temperaturze pokojowej (15-30 st. C).


Informacje dodatkowe

Produkt jest odpowiedni dla wegetarian.

AjiPure® jest znakiem zastrzeżonym przez firmę Ajinomoto.

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Swanson Health Products: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Kategoria produktusuplement diety
Postaćkapsułki
Droga podaniadoustna i podjęzykowa
Długość kuracji / suplementacji31-60 dni, 22-30 dni
Produkt nie zawieragroźnych dla zdrowia konserwantów, sztucznych barwników, glutenu, laktozy

Napisz opinię

Swanson AjiPure Cardio Aminos, 60 kapsułek

Swanson AjiPure Cardio Aminos, 60 kapsułek

Swanson Health Products

Założona w 1969 roku przez Lelanda Swansona firma Swanson Health Products oferuje szerokie spectrum produktów, w tym suplementów diety stosowanych jako uzupełnienie codziennej diety. Produkty zostały podzielone na kilkanaście linii, dzięki czemu łatwo i szybko można odnaleźć ten, który nas interesuje. W ten sposób zostały wyróżnione, np. linia zawierająca probiotyki- Swanson Probiotics, linia zwierająca niezbędne kwasy tłuszczowe- Swanson Essential Fatty Acids (Swanson EFAs) czy linia zawierająca zioła- Swanson Superior Herbs. Kryterium poszukiwania można oprzeć także o obszar zastosowania danego specyfiku, np. układ odpornościowy, układ trawienny, wzrok itd.


Większość produktów oferowanych jest w postaci kapsułek, także dla wegan. Kilkanaście preparatów dostępnych jest w formie płynnej lub w postaci proszku. Część produktów występuje także w dwu lub trzech wersjach objętości- zawartości netto i/lub stężenia, jak np. Swasnon Vitamin B12 (różne objętości) czy Swanson Natural Vitamin K2 (różne stężenia).


Firma Swanson Health Products dokłada wszelkich starań, aby cena preparatów była możliwie jak najniższa, a ich czystość i skuteczność były na jak najwyższym poziomie. Od 2001 roku wszystkie specyfiki wytwarzanie są w standardach GMP (Good Manufacturing Practice- Dobra Praktyka Wytwarzania). Oznacza to, że każdy etap produkcji jest monitorowany. Dodatkowo, gotowe produkty są sprawdzane w niezależnych laboratoriach pod kątem deklarowanej na etykiecie zawartości danego składnika.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.