Svenska Vitaminer Maxi Slim Fat Blocker, 60 tabl. Powiększ

Svenska Vitaminer Maxi Slim Fat Blocker, 60 tabl.

Svenska Vitaminer Svenska Vitaminer

Nowy

Svenska Vitaminer Maxi Slim Fat Blocker zawiera w swoim składzie opatentowany błonnik NeOpuntia® pozyskiwany z liści opuncji figowej. Wykazuje on unikalne udowodnione właściwości wiązania nawet 28% tłuszczu zawartego w posiłku. Jego właściwości zostały poparte badaniami naukowymi prowadzonymi między innymi na kobietach cierpiących na zaburzenia metaboliczne.

Więcej szczegółów

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

59,00 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Svenska Vitaminer Maxi Slim Fat Blocker, 60 tabl.

Charakterystyka produktu

Svenska Vitaminer Maxi Slim Fat Blocker jest suplementem diety.

Preparat Maxi Slim Fat Blocker polecany jest szczególnie osobom, które w swojej diecie powinny ograniczyć tłuszcz zawarty w spożywanych pokarmach, chcą zrzucić kilka zbędnych kilogramów, zależy im na utrzymaniu wypracowanej masy ciała.

Suplement diety Maxi Slim Fat Blocker zawiera w swoim składzie opatentowany błonnik lipofilny NeOpuntia® pozyskiwany z liści opuncji figowej. Jego właściwości zostały udokumentowane badaniami naukowymi przeprowadzonymi na osobach cierpiących na zaburzenia metaboliczne (zespół metaboliczny), tj. zaburzenia profilu lipidowego krwi, podwyższony poziom glukozy na czczo, podwyższone ciśnienie krwi oraz otyłość. W czasie badań wykazano liczne korzyści związane ze spożywaniem błonnika NeOpuntia® zawartego w suplemencie Maxi Slim Fat Blocker.

Udowodniono, że NeOpuntia®:

- wiąże tłuszcz w stałe nierozpuszczalne kompleksy;
- ogranicza nawet o 28% wchłanianie w przewodzie pokarmowym tłuszczów zawartych w pożywieniu;
- redukuje kaloryczność spożywanych pokarmów;
- zawiera dwie frakcje opatentowanego błonnika NeOfiberTM i NeomicelTM;
- pęcznieje w przewodzie pokarmowym;
- hamuje apetyt;
- ułatwia kontrolę i utratę wagi;
- korzystnie wpływa na profil lipidowy krwi.

NeOpuntia® jest w 100% naturalnym, ekologicznym składnikiem, nie zawiera GMO ani alergenów. Liście opuncji figowej poddawane są łagodnym procesom bez zastosowania rozpuszczalników i czynników chemicznych, co warunkuje jego wysoką jakość i optymalną skuteczność. NeOpuntia® posiada aktualny certyfikat Bio świadczący o czystości i ekologicznym charakterze produkcji (jednostka certyfikująca ECOCERT FRANCJA FR-BIO-01).

Preparat nie zawiera glutenu, pszenicy, drożdży, soi, laktozy, składników mlecznych i składników pochodzenia zwierzęcego.


Czy wiesz, że..

Kluczowym działaniem Neopuntia® jest zdolność wiązania do 28% tłuszczów ze spożytego posiłku. NeOpuntia® rozpoczyna wiązanie tłuszczów w żołądku, dlatego preparat należy przyjmować 15-60 minut po posiłku.

NeOpuntia® składa się z dwóch frakcji lipofilnego błonnika: nierozpuszczalnej NeOfiberTM  i rozpuszczalnej NeomicelTM, dzięki którym wykazuje ona unikalny mechanizm wiązania tłuszczów przebiegający w dwóch etapach:

Etap 1: Związanie tłuszczu przez nierozpuszczalny NeOfiberTM.

Etap 2: Stabilizacja pierwszej reakcji dzięki wytworzeniu żelu przez rozpuszczalny NeomicelTM.

Związany tłuszcz nie może zostać wchłonięty w jelicie i zostaje w naturalny sposób wydalony z organizmu.


Zawartość netto

43,20 g (60 tabletek po 720 mg każda)


Opakowanie

Tabletki na bistrach w solidnym opakowaniu


Postać

Tabletki


Stosowanie

Zalecana dzienna porcja niezbędna do uzyskania korzystnego działania: po 2 tabletki 2-3 razy dziennie 15 do 60 minut po spożyciu posiłku. Tabletki zaleca się połykać w całości popijając wodą. Nie zaleca się stosować preparatu w ciągu 2 godz. po spożyciu preparatów zawierających witaminy A, D, E, K oraz preparatów zawierających niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT).


Skład produktu
Składnikw 4 tabletkach%RWS*w 6 tabletkach%RWS*

NeOpuntia® opatentowana formuła
składająca się ze sproszkowanych liści
opuncji figowej Opuntia ficus-indica

2 g

**

3 g

**

*%RWS: Referencyjna Wartość Spożycia. RWS dla przeciętnej osoby dorosłej: 8400 kJ/2000 kcal.
**: brak zaleceń w UE.


Składniki

opatentowana formuła sproszkowanych liści opuncji figowej Opuntia ficus-indica (NeOpuntia®), inulina, substancje przeciwzbrylające (sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, karboksymetyloceluloza, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu), substancje glazurujące (hydroksypropylometyloceluloza, glicerol), barwniki (dwutlenek tytanu, kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin)


Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy tryb życia są istotne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu.

Preparat nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i matek karmiących.

Podczas stosowania suplementu diety Maxi Slim Fat Blocker- ze względu na wysoką zawartość błonnika- zaleca się przyjmowanie 1-2 litra wody mineralnej dziennie (minimum 1 litr nie wliczając kawy, herbaty, soków owocowych) oraz regularną aktywność fizyczną.

W okresie zażywania preparatów błonnikowych bardzo ważna jest regularna aktywność fizyczna (przynajmniej raz w tygodniu), w szczególności u osób prowadzących na co dzień siedzący tryb życia. Pozwoli to na utrzymanie właściwej pracy przewodu pokarmowego i uniknięcie zaparć.


Informacje dodatkowe

Preparat powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci, w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej.

Produkt jest odpowiedni dla wegetarian i wegan. 

Z uwagi na użycie w preparatach otoczek z barwników pochodzenia naturalnego, może wystąpić zmiana barwy w zależności od sposobu przechowywania, co jest naturalnym procesem i nie wpływa na jakość i skuteczność produktów.

NeOpuntia® jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Nexira. Formuła NeOpuntia® oraz sposób jej otrzymywania są chronione międzynarodowym patentem nr PCT/FR02/01254.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Svenska Vitaminer: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Svenska Vitaminer Maxi Slim Fat Blocker, 60 tabl.

Svenska Vitaminer Maxi Slim Fat Blocker, 60 tabl.

Svenska Vitaminer

Svenska Vitaminer Premium Supplements to zaawansowane, wieloskładnikowe suplementy diety najwyższej jakości dla wymagających i świadomych konsumentów. Unikalne receptury poszczególnych suplementów i kuracji zostały dobrane w taki sposób, aby wpłynąć kompleksowo i wielotorowo na procesy organizmu, w których równowaga została zachwiana. Każdy suplement oparty jest na opatentowanych składnikach z udokumentowanym działaniem popartym badaniami. Produkcja oparta jest o surowce dostarczane tylko przez uznanych światowych dostawców i w całości realizowana jest w Szwecji w warunkach GMP (produkcja farmaceutyczna).


Wszystkie produkty są przyjazne dla wegetarian (nie zawierają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego), nie zawierają GMO (nie zawierają składników z surowców modyfikowanych genetycznie) i wykorzystują dostępne surowce Bio. Trwałość i bezpieczne przechowywanie suplementów zapewnia pakowanie w opatentowane trwałe blistry PURELAY®, wykonane z polipropylenu do zastosowań farmaceutycznych i ochrony zdrowia.


Svenska Vitaminer Premium Supplements są przygotowane z myślą o skutecznym, łatwym i przyjemnym stosowaniu. Tabletki i kapsułki są najmniejszych rozmiarów dla zastosowanych surowców, wszystkie produkty są powlekane dla ułatwienia połykania oraz wyeliminowania nieprzyjemnego smaku czy zapachu. Z uwagi na podobny ergonomiczny kształt tabletek i ich rozmiar, wszystkie produkty są zróżnicowane kolorystycznie dla uniknięcia pomyłki przy stosowaniu kilku suplementów.


Svenska Vitaminer Premium Supplements to kompleksowe podejście, jasna idea i proste zasady.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.