Nowy SpermidineLIFE® Powiększ

SpermidineLIFE®

INTERCELL Pharma INTERCELL Pharma

Nowy

SpermidineLIFE® zawiera ekstrakt z kiełków pszenicy naturalnego pochodzenia, bogaty w spermidynę - endogenną substancję produkowaną w organizmie. Spermidyna zawarta w preparacie pozyskana została z całkowicie naturalnych surowców, dzięki czemu jest bezpieczna w stosowaniu. Dodatkowo preparat wzbogacono o witaminę B1 i cynk.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

305,00 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

SpermidineLIFE®

Naturalna spermidyna w kompleksie w cynkiem i witaminą B1

SpermidineLIFE® zawiera ekstrakt z kiełków pszenicy naturalnego pochodzenia, bogaty w spermidynę - endogenną substancję produkowaną w organizmie. Spermidyna zawarta w preparacie pozyskana została z całkowicie naturalnych surowców, dzięki czemu jest bezpieczna w stosowaniu. Dodatkowo preparat wzbogacono o witaminę B1 i cynk.

Składniki dla odnowy komórek

Komórki naszego organizmu mają zdolność do odnowy, która zachodzi m.in. w procesie autofagii. Jest to istotny mechanizm, dzięki któremu komórki ciała pozostają zdrowe i funkcjonują prawidłowo. Jednym z czynników, które aktywują proces autofagii jest spermidyna.

SpermidineLIFE® - preparat testowany klinicznie

SpermidineLIFE® powstał w oparciu o ponad 10 lat badań we współpracy ze światowej sławy naukowcami. SpermidineLIFE® uzyskał pozytywne wyniki testów bezpieczeństwa i tolerancji stosowania w kilkuletniej współpracy z międzynarodowymi klinikami i uniwersytetami.

  • SpermidineLIFE® zawiera rodzaj ekstraktu z kiełków pszenicy, który znacznie różni się od innych produktów spermidynowych dostępnych na rynku (w postaci płynnej i suchej) ze względu na wyjątkowo wysoką koncentrację spermidyny. Na podstawie wielu lat badań naukowych, jakie przeprowadzono pod kierunkiem profesora Madeo z Uniwersytetu w Graz, Longevity Labs+ opracowała metodę ekstrakcji, dzięki której możliwe okazało się uzyskanie roślinnego wyciągu spermidyny bez użycia potencjalnie szkodliwych substancji i silnych kwasów.
  • To pierwszy i jak dotąd jedyny znany suplement diety, który wspiera odnowę komórek poprzez aktywację autofagii.

Badania kliniczne na tolerancję i skuteczność preparatu SpermidineLIFE®, które zostały przeprowadzone przez niezależne kliniki i znane uniwersytety, (takie jak Charité Universitätsmedizin w Berlinie), pozwoliły na uzyskanie pozytywnych rezultatów. Dzięki ekstrakcji ze 100% naturalnych surowców (kiełków pszenicy), stosowanie spermidyny (która jest substancją endogenną) zgodnie z zaleceniami jest bezpieczne i nie powoduje skutków ubocznych.

Regularne przyjmowanie preparatu SpermidineLIFE® gwarantuje wysycenie organizmu substancją czynną. Określenie ilości spermidyny w żywności bywa trudne do sprecyzowania, a wyniki pomiarów zawartości tej substancji (np. ważenie brokułów) bywają często niedokładne. SpermidineLIFE® został opracowany z myślą o długotrwałym i łatwym stosowaniu. Już dwie kapsułki dziennie zapewniają pełne pokrycie zapotrzebowania Twojego organizmu na tę substancję.

Stosując w 100% naturalne składniki, Longevity Labs+ opracowało własną otoczkę kapsułek chroniącą ekstrakt przed wilgocią i światłem a także zapewniającą większą biodostępność.

SpermidineLIFE® jest nowością na rynku. Ze względu na swoją wyjątkowość został zatwierdzony jako „nowa żywność” przez EFSA (European Food Safety Authority).

Skuteczna odnowa Twoich komórek

Spermidyna jest poliaminą naturalnie występującą w każdej komórce ciała. Ma zdolność do aktywowania procesu autofagii, w którym następuje regeneracja i odbudowa komórek. Podczas tego procesu niepotrzebne, stare lub uszkodzone komponenty komórek, białka czy inne elementy są usuwane. W rezultacie autofiagia oczyszcza komórki ze zbędnych metabolitów zmniejszając zagrożenie powstawania patologicznych procesów zapalnych.

Niezależnie od źródła jej pochodzenia spermidyna jest jedyną znaną endogenną substancją zdolną do aktywowania autofagii.

Mimo, że nasze ciało samo wytwarza spermidynę, jej endogenna produkcja znacząco spada z wiekiem. Oznacza to, że nasze komórki mają wtedy mniej spermidyny aktywizującej autofagię. W konsekwencji maleje zdolność do odbudowy komórek, a wzrasta podatność na choroby związane z wiekiem. Aktywowanie autofagii pełni istotną funkcję profilaktyczną i chroni nas przed procesami neurodegeneracyjnymi, nieprawidłowym metabolizmem czy zaburzeniami sercowo-naczyniowymi.

Komórki naszego ciała wytwarzają około jednej trzeciej ilości spermidyny obecnej w naszym organizmie. Pozostała część tej substancji pochodzi z wchłaniania spermidyny z żywności lub suplementów diety.

Standaryzacja zawartości składników SpermidineLIFE®

  • Zawartość spermidyny w kiełkach pszenicy może się zmieniać. Dlatego kiełki pszenicy przeznaczone do pozyskiwania spermidyny są rygorystycznie testowane nie tylko pod kątem jakości i czystości, ale przede wszystkim pod kątem zawartości spermidyny.
  • Po ekstrakcji w laboratorium przeprowadzane jest dodatkowe badanie na zawartość spermidyny, które gwarantuje jej odpowiednią ilość.
  • Ponadto kiełki pochodzą z regionalnych upraw pszenicy w Graz w Austrii. Nasiona pszenicy pozyskiwane są od certyfikowanych dostawców z Europy Środkowej.
  • Kapsułki preparatu zawierają specjalną powłokę opartą w 100% na naturalnych składnikach, chroniącą ekstrakt przed wilgocią i światłem, a także zapewniającą optymalną biodostępność.

Jakość i czystość SpermidineLIFE®

Mito-Pharma® posiada w swojej ofercie preparaty o najwyższej jakości i czystości produktu, w tym preparaty opracowane oraz wyprodukowane przez firmę Longevity Labs+, które spełniają najwyższe standardy jakości i czystości, a ich receptury są odpowiedzią na najnowsze odkrycia naukowe.

Natura stanowi doskonały wzór do naśladowania, dlatego opieranie się na naturalnych substancjach jest bezpiecznym i skutecznym rozwiązaniem. Z tego powodu spermidynę zawartą w SpermidineLIFE® pozyskuje się z kiełków pszenicy oraz przeprowadza się jej koncentrację, aby uzyskać wysoką ilość substancji w małej objętości kapsułki.

Proces ekstrakcji odbywa się w innowacyjny sposób przy użyciu najwyższej czystości składników i został opracowany we współpracy z uniwersytetem w Graz w Austrii.

Po ekstrakcji składnika, zastosowane zostaje szczególnie delikatne suszenie próżniowe, aby zachować najwyższa aktywność spermidyny i wszystkich innych substancji zawartych w preparacie.

Każda partia produktu SpermidineLIFE® kontrolowana jest pod względem zawartości, co gwarantuje określony i niezmienny skład każdej kapsułki.
SpermidineLIFE® spełnia najwyższe standardy jakości: począwszy od badań naukowych nad rozwojem produktu, poprzez selekcję materiałów, aż do gotowego produktu.

Suplement diety.

Preparat na bazie ekstraktu z kiełków pszenicy o wysokiej zawartości spermidyny, cynku i tiaminy (witaminy B1).

Zawartość opakowania:

60 kapsułek – 32 g

1 kapsułka – 533,3 mg

Składniki:
ekstrakt z kiełków pszenicy (bogaty w spermidynę), glukonian cynku, chlorowodorek tiaminy, substancje glazurujące: hydroksypropylometyloceluloza, skrobia acetylowana, szelak, talk, glicerol (gliceryna).

Zalecana porcja dzienna: 2 kapsułki

Skład zalecanej dziennej porcji:

Substancja2 kapsułki*RWS

Ekstrakt z kiełków pszenicy,
w tym Spermidina

800 mg
1 mg

-

Tiamina

0,17 mg

15%

Cynk

1,5 mg

15%

* RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Sposób użycia:
jedną kapsułkę rano i jedną kapsułkę wieczorem do posiłku, popić wystarczającą ilością wody.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zmiennik) zróżnicowanej diety. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, karmiących ani dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia. Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Warunki przechowywania:
Przechowywać zamknięte, w suchym, chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu spożyć w ciągu 2 miesięcy.

Najlepiej spożyć przed końcem (miesiąc, rok) / Numer partii: patrz etykieta na spodzie.

Napisz opinię

SpermidineLIFE®

SpermidineLIFE®


INTERCELL Pharma jest firmą, która specjalizuje się w rozwoju i dostarczaniu mikrobiologicznych preparatów. Zastosowanie skrobiowej otoczki zwiększającej przepuszczalność w wodzie jest innowacyjnym rozwiązaniem wykorzystywanym do stworzenia preparatów odżywczych i biologicznych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów prozdrowotnych dostępnych w naszym sklepie internetowym.


Dystrybutorem na terenie polski jest firma Mito-Cell® to marka produktów należących do Grupy Mito-Pharma, która uzupełnia portfolio substancji mitochondrialnych o najwyższej jakości preparaty złożone oraz synbiotyki, czyli preparaty zawierające w swoim składzie zarówno aktywne kultury bakterii, jak i prebiotyk w postaci inuliny. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj grupa preparatów kierunkowych, które zostały uzupełnione o aktywne kultury bakterii. Dzięki takiemu połączeniu są one nie tylko dalece innowacyjne, ale przede wszystkim oferują niezwykle szerokie i efektywne spektrum działania.


Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.