Solgar WHEY TO GO Białko Serwatki - 454 g Powiększ

Solgar WHEY TO GO Białko Serwatki - 454 g

Solgar Solgar

21658

Nowy

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

136,00 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!
Charakterystyka produktu

Whey To Go Białko serwatki naturalny smak czekoladowo kakaowy

Whey to go Solgara są wysoce skutecznymi i zaawansowanymi naukowo suplementami białek. Wytwarzane są z mieszaniny, w wyjątkowy sposób produkowanych izolatów i koncentratów białka. Każdy z procesów produkcji ma na celu zwiększenie możliwości wchłaniania oraz wykorzystania białka przez organizm.

Whey to go Solgara są również wzbogacone o dwa cenne składniki: L-Glutaminę w wolnej postaci oraz dodatkowe BCAA, również w postaci wolnej. L-Glutamina jest aminokwasem najpowszechniej występującym w organizmie, odgrywającym kluczową rolę w metabolizmie oraz utrzymaniu mięśni.

Ponadto L-Glutamina pomaga chronić i zapobiegać utracie masy mięśniowej w przypadkach urazów lub dużych obciążeń. BCAA, a w szczególności izoleucyna, leucyna i walina są podstawowymi aminokwasami zaangażowanymi w dostarczanie alternatywnego paliwa pozwalającego na zachowanie tkanki mięśniowej w warunkach stresu oraz metabolizmu mięśni.


Opakowanie

454 g - pudełko


Postać

Proszek


Stosowanie

34 gramy (1 płaska miarka) dziennie


Skład produktu
1 (jedna) płaska miarka (34 g) zawiera:
Izolat białka serwatki poddanej mikrofiltracji w przepływie krzyżowym z mleka - 16970 mg
Koncentrat białka serwatki poddanej mikrofiltracji w przepływie krzyżowym z mleka - 4280 mg
L-glutamina - 1216 mg
Aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach w wolnej postaci (leucyna, walina, izoleucyna) (ok. 121 mg każdego aminokwasu w jednej porcji) - 364 mg
Trójglicerydy o średniej długości łańcucha - 68 mg
Fruktoza (z buraków)
Kakao holenderskie, czekolada, wanilia i aromat masła Butter Buds
SPOSÓB UŻYCIA

Najlepiej zażywać w trakcie posiłku lub stosować według wskazań lekarza. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

INFORMACJE DODATKOWE

Naturalne substancje pomocnicze

  • Substancje wypełniające:
    lecytyny (sojowe)
  • Substancja zagęszczająca:
    guma celulozowa

Informacja alergiczna

Produkt nie zawiera:
sztucznych substancji słodzących. Odpowiedni dla wegetarian.

Produkt zawiera:
mleko i soję.


Informacje dodatkowe

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Solgar: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Solgar WHEY TO GO Białko Serwatki - 454 g

Solgar WHEY TO GO Białko Serwatki - 454 g

Logo solgar


Firma Solgar rozpoczęła działalność w 1947 roku i od tego czasu ze zdrowego rodzinnego przedsiębiorstwa rozwinęła działalność do firmy służącej zdrowiu milionów rodzin.


Wszystkie produkty tworzone są w oparciu o najnowocześniejsze badania naukowe, drobiazgową kontrolę jakości i troskliwą obsługę pacjenta. Dzięki temu, przez pięć dekad firma Solgar wprowadziła na rynek wiele wyjątkowych produktów, za które odpowiada od początku do końca.  


Jako jedna z nielicznych firm na świecie przez kilkadziesiąt ostatnich lat analizowała wpływ ziół, witamin i minerałów na organizm, dążąc do perfekcji we wspieraniu zdrowia człowieka. Przedsiębiorstwo stworzyło przełomową technologię pozwalającą powlekać tabletki naturalnym składnikiem opartym na wodzie, a nie tanim szelakiem z owadów. W ultranowoczesnym laboratorium firmy Solgar powstały kapsułki z najczystszych surowców roślinnych (Vegicaps), a nie z półproduktów zwierzęcych. 


Solgar approver etailer - autoryzowany sprzedawca solgar


Elektroniczny certyfikat Sprzedaż produktów Solgar w internecie może być prowadzona wyłącznie przez autoryzowane witryny aptek. Autoryzacja musi być potwierdzona symbolem certyfikatu elektronicznego.


Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.