Solgar Omega 3-6-9, 60 kapsułek Powiększ
Wydaj 250,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!
Charakterystyka produktu

Solgar Omega 3-6-9 jest suplementem diety.

Preparat zawiera oleje z ryb, siemienia lnianego i ogórecznika. Stanowią one kompleksowy zestaw kwasów tłuszczowych w produkcie, który uzupełnia dotychczasową gamę niezbędnych kwasów tłuszczowych.

Niezbędne kwasy tłuszczowe, takie jak te występujące w oleju rybim, lnianym i z ogórecznika są potrzebne do wielu funkcji fizjologicznych, w tym do wytwarzania impulsów elektrycznych, które stymulują serce, transportu cholesterolu, wzmocnienia układu immunologicznego, dostarczania mózgowi i układowi nerwowemu składników strukturalnych, kontrolowania równowagi hormonalnej i zapewnienia odpowiedniej integralności błon komórkowych.

Niedawno przeprowadzone badania wykazały znaczenie równowagi kwasów tłuszczowych, współczynnika kwasów tłuszczowych Omega 6 do Omega 3.

Kapsułki kwasów tłuszczowych Omega 3-6-9 firmy Solgar zawierają większą ilość kwasów tłuszczowych Omega 3 z ryb i siemienia lnianego. Uzupełniają je wysokiej jakości kwasy tłuszczowe Omega 6 z ogórecznika i siemienia lnianego oraz Omega 9 w postaci kwasu oleinowego otrzymanego również z oleju z siemienia lnianego.

Kapsułki kwasów tłuszczowych Omega 3-6-9 dostarczają różnorodnych kwasów tłuszczowych z różnych źródeł, dzięki czemu jest to kompleksowy preparat kwasów tłuszczowych wspomagający wiele funkcji fizjologicznych.

Jest on idealny dla osób pragnących wzbogacić dietę o zdrowe tłuszcze przy pomocy suplementu kwasów tłuszczowych wysokiej jakości.

Ważne: należy przyjmować 1 kapsułkę 3 x dziennie przez 20 dni- odpowiednia kuracja.

Wskazania podstawowe dla olejów zawartych w preparacie:

- dostarczenie NNKT kobiecie ciężarnej (źródło dla płodu) i karmiącej;
- działanie przeciwzapalne;
- kompleksowy preparat zawierający NNKT ze wszystkich grup;
- pomocniczo w egzemie i łuszczycy;
- poprawa stanu skóry;
- profilaktyka chorób sercowo-naczyniowych (działanie przeciwmiażdżycowe);
- składniki strukturalne dla mózgu i układu nerwowego;
- wsparcie układu immunologicznego;
- kontrola równowagi hormonalnej;
- zapewnienie integralności błon komórkowych;
- zespół napięcia przedmiesiączkowego.


Opakowanie

20 porcji = 60 kapsułek

1 porcja = 3 kapsułki


Postać

Kapsułki


Stosowanie

Osoby dorosłe 3 kapsułki dziennie, najlepiej zażywać w trakcie posiłku lub stosować według wskazań lekarza.


Skład produktu
Składnik aktywnyw 3 kapsułkach
Olej rybny (z sardeli, makreli i sardynek)1300 mg
Olej z siemienia lnianego1300 mg
Olej z ogórecznika1300 mg
Zawierają:
Kwasy tłuszczowe Omega 3
Kwas alfa linolenowy585 mg
Kwas eikozapentaenowy (EPA)344 mg
Kwas dokozaheksaenowy (DHA)221 mg
Kwasy tłuszczowe Omega 6
Kwas linolowy598 mg
Kwas gamma linolenowy247 mg
Kwasy tłuszczowe Omega 9
Kwas oleinowy325 mg

Naturalne substancje pomocnicze:

- Otoczka kapsułki: żelatyna, glicerol.

- Mieszanka tokoferoli.


Produkt nie zawiera 

cukru, soli, skrobi, drożdży, pszenicy, produktów mlecznych, sztucznych substancji konserwujących, aromatycznych i barwiących


Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Produkt należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Warunki przechowywania: przechowywać w suchym i nie nasłonecznionym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci, w temperaturze pokojowej (15-30 st. C).


Informacje dodatkowe

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Solgar: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Logo solgar


Firma Solgar rozpoczęła działalność w 1947 roku i od tego czasu ze zdrowego rodzinnego przedsiębiorstwa rozwinęła działalność do firmy służącej zdrowiu milionów rodzin.


Wszystkie produkty tworzone są w oparciu o najnowocześniejsze badania naukowe, drobiazgową kontrolę jakości i troskliwą obsługę pacjenta. Dzięki temu, przez pięć dekad firma Solgar wprowadziła na rynek wiele wyjątkowych produktów, za które odpowiada od początku do końca.  


Jako jedna z nielicznych firm na świecie przez kilkadziesiąt ostatnich lat analizowała wpływ ziół, witamin i minerałów na organizm, dążąc do perfekcji we wspieraniu zdrowia człowieka. Przedsiębiorstwo stworzyło przełomową technologię pozwalającą powlekać tabletki naturalnym składnikiem opartym na wodzie, a nie tanim szelakiem z owadów. W ultranowoczesnym laboratorium firmy Solgar powstały kapsułki z najczystszych surowców roślinnych (Vegicaps), a nie z półproduktów zwierzęcych. 


Solgar approver etailer - autoryzowany sprzedawca solgar


Elektroniczny certyfikat Sprzedaż produktów Solgar w internecie może być prowadzona wyłącznie przez autoryzowane witryny aptek. Autoryzacja musi być potwierdzona symbolem certyfikatu elektronicznego.


Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.