Solgar DHA dla Dzieci- Mądre Rybki, 90 żelków Powiększ

Solgar DHA dla Dzieci - Mądre Rybki, 90 żelków

Solgar Solgar

16145

Nowy

Jedna żelka DHA dla dzieci zawiera 100 mg kwasu dokozaheksaenowego. Wspaniały, naturalny smak owocowy (bez posmaku ryb). Ultraczysty, ekstrahowany na zimno i wysoce stabilny kwas dokozaheksaenowy. Słodzony przyjaznym dla zębów i naturalnym ksylitolem.

Więcej szczegółów

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

125,00 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Solgar DHA dla Dzieci - Mądre Rybki, 90 żelków

Charakterystyka produktu

Solgar DHA dla Dzieci- Mądre Rybki jest suplementem diety.

Jedna żelka DHA dla dzieci zawiera 100 mg kwasu dokozaheksaenowego. Wspaniały, naturalny smak owocowy (bez posmaku ryb). Ultraczysty, ekstrahowany na zimno i wysoce stabilny kwas dokozaheksaenowy. Słodzony przyjaznym dla zębów i naturalnym ksylitolem.

Co to jest DHA?

Kwas dokozaheksaenowy (DHA) jest kwasem tłuszczowym Omega-3, który występuje w całym organizmie. Jest głównym tłuszczem strukturalnym w mózgu i oczach. Wiele badań potwierdza znaczenie odpowiedniego spożycia DHA w diecie i jego szczególną przydatność dla dzieci.

Nie każdy DHA jest taki sam

Na rynku dostępnych jest wiele produktów DHA. Jednak różnią się one pod względem czystości, stabilności i jakości. Firma Solgar oferuje DHA tej samej niezrównanej jakości, jakiej oczekuje się od wszystkich naszych produktów od 1947 r.

DHA do żucia firmy Solgar jest… ultraczysty. Olej rybi stosowany w produktach firmy Solgar pochodzi z tuńczyków łowionych na czystych wodach Oceanu Indyjskiego, a dzięki stosowanemu sposobowi ekstrakcji eliminujemy wszelkie substancje zanieczyszczające. Jest poddawany łagodnemu procesowi oczyszczania, który zachowuje naturalną postać tego oleju.

Ekstrakcja na zimno

Olej firmy Solgar jest ekstrahowany w środowisku o kontrolowanej temperaturze, co zmniejsza ryzyko utlenienia oraz minimalizuje zapach i smak ryby.

Wysoka stabilność

Dzięki stosowanemu w firmie Solgar unikalnemu procesowi ekstrakcji olej jest bardzo stabilny i ma dokładnie bursztynowy kolor. 

Kontrola jakości

Każda partia żelków jest poddawana rygorystycznym testom na zawartość substancji zanieczyszczających i metali ciężkich.

Owocowy smak

Żelki do żucia zawierają lekki i naturalny aromat owocowy. Ponadto, dzięki wysokiej jakości oleju zapobiega się nieprzyjemnemu refluksowi. Dobre odżywianie nie musi być wcale nudne. Chodzi tylko o to, aby podać dzieciom pożywne jedzenie w wesoły i atrakcyjny sposób.

Wskazania podstawowe dla składników zawartych w preparacie:

- dostarczenie głównego tłuszczowego składnika strukturalnego mózgu i narządu wzroku;
- nadpobudliwość psychoruchowa;
- ochrona układu krążenia;
- poprawa funkcji poznawczych u dzieci;
- poprawa odporności;
- poprawa ostrości widzenia;
- prawidłowy rozwój mózgu oraz siatkówki oka u dzieci;
- trudności w uczeniu się.


Opakowanie

45 porcji = 90 żelków

1 porcja = 2 żelki


Postać

Żelki


Stosowanie

Dzieci 2 żelki dziennie, najlepiej zażywać w trakcie posiłku lub stosować według wskazań lekarza.


Skład produktu
Składnik aktywnyw 2 żelkach
Oczyszczony olej z tuńczyka BioPure DHA™1100 mg
Zawiera olej z ryb Omega 3
Kwas eikozapentaenowy (EPA*)48 mg
Kwas dokozaheksaenowy (DHA*)200 mg

* wielonienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 w formie naturalnych triglicerydów.

Naturalne substancje pomocnicze:

- Aromat: naturalne owoce.

- Otoczka: Chewie-Gels™ żelatyna, glicerol roślinny.

- Substancja wypełniająca: ksylitol.

- Guma celulozowa.

- Mieszanka tokoferoli.


Produkt nie zawiera 

cukru, soli, skrobi, drożdży, pszenicy, glutenu, produktów mlecznych, sztucznych substancji konserwujących, aromatycznych i barwiących


Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Produkt należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Warunki przechowywania: przechowywać w suchym i nie nasłonecznionym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci, w temperaturze pokojowej (15-30 st. C).


Informacje dodatkowe

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Solgar: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Solgar DHA dla Dzieci - Mądre Rybki, 90 żelków

Solgar DHA dla Dzieci - Mądre Rybki, 90 żelków

Logo solgar


Firma Solgar rozpoczęła działalność w 1947 roku i od tego czasu ze zdrowego rodzinnego przedsiębiorstwa rozwinęła działalność do firmy służącej zdrowiu milionów rodzin.


Wszystkie produkty tworzone są w oparciu o najnowocześniejsze badania naukowe, drobiazgową kontrolę jakości i troskliwą obsługę pacjenta. Dzięki temu, przez pięć dekad firma Solgar wprowadziła na rynek wiele wyjątkowych produktów, za które odpowiada od początku do końca.  


Jako jedna z nielicznych firm na świecie przez kilkadziesiąt ostatnich lat analizowała wpływ ziół, witamin i minerałów na organizm, dążąc do perfekcji we wspieraniu zdrowia człowieka. Przedsiębiorstwo stworzyło przełomową technologię pozwalającą powlekać tabletki naturalnym składnikiem opartym na wodzie, a nie tanim szelakiem z owadów. W ultranowoczesnym laboratorium firmy Solgar powstały kapsułki z najczystszych surowców roślinnych (Vegicaps), a nie z półproduktów zwierzęcych. 


Solgar approver etailer - autoryzowany sprzedawca solgar


Elektroniczny certyfikat Sprzedaż produktów Solgar w internecie może być prowadzona wyłącznie przez autoryzowane witryny aptek. Autoryzacja musi być potwierdzona symbolem certyfikatu elektronicznego.


Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.