Solgar Błonnik z łusek Babki Płesznik 500 mg, 200 kapsułek Powiększ

Solgar Błonnik z łusek Babki Płesznik 500 mg, 200 kapsułek

Solgar Solgar

16120

Nowy

Babka Płesznik to pospolita roślina, z której nasion otrzymuje się duże ilości błonnika pokarmowego (głównie nierozpuszczalnego).

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

90,00 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!
Charakterystyka produktu

Solgar Błonnik z łusek Babki Płesznik 500 mg jest suplementem diety.

Babka Płesznik to pospolita roślina, z której nasion otrzymuje się duże ilości błonnika pokarmowego (głównie nierozpuszczalnego).

W krajach Europy południowo-zachodniej Babka Płesznik jest stosowana jako surowiec śluzowy o działaniu przeciwzapalnym, wykrztuśnym, a przede wszystkim skutecznie i łagodnie usuwającym zaparcia. Zalecany jest osobą starszym, kobietą ciężarnym a także dzieciom. Babka Płesznik działa łagodnie, skutecznie i nieszkodliwie.

Mechanizm działania- usuwającego zaparcia- łusek Babki Płesznik polega na pęcznieniu nasion w obecności wody i wydzielaniu znacznych ilości śluzu. Doświadczenia wykazały, że zawartość śluzu w łuskach wynosi ok. 10-15%. Obecność wody pozwala na zwiększenie objętości łusek nawet o 20 razy.

Zażycie łusek Babki Płesznik powoduje więc zwiększenie objętości łusek w jelitach, co pobudza perystaltykę, a śluzowata konsystencja ułatwia wydalanie mas kałowych. Mechanizm ten jest bardzo skuteczny i nie prowadzi do przyzwyczajenia.

Dodatkowym korzystnym efektem jest przeciwzapalne działanie aukubiny zawartej w łuskach Babki Płesznik. 

Wskazania podstawowe dla błonnika z łusek Babki Płesznik:

- działanie przeciwzaparciowe;
- regulacja pracy jelit;
- sprzyja rozwojowi korzystnej flory bakteryjnej;
- ułatwienie pasażu stolca;
- usuwanie toksyn z dolnego odcinka przewodu pokarmowego;
- wspomaganie diet odchudzających;
- zespół jelita drażliwego.


Opakowanie

100 porcji = 200 kapsułek

1 porcja = 2 kapsułki


Postać

Kapsułki


Stosowanie

Osoby dorosłe 2 kapsułki dziennie jako uzupełnienie diety w błonnik. Popić każdorazowo szklanką płynu. Zażywać między posiłkami lub stosować według zaleceń lekarza.


Skład produktu
Składnik aktywnyw 2 kapsułkach
Sproszkowany Błonnik z łusek Babki Płesznik1000 mg

Naturalne substancje pomocnicze:

- Otoczka kapsułki roślinnej: hydroksypropylometyloceluloza.

- Substancja przeciwzbrylająca: roślinny stearynian magnezu.


Produkt nie zawiera 

cukru, soli, skrobi, kukurydzy, drożdży, pszenicy, soi, glutenu, produktów mlecznych, sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących


Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Produkt należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Warunki przechowywania: przechowywać w suchym i nie nasłonecznionym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci, w temperaturze pokojowej (15-30 st. C).


Informacje dodatkowe

Produkt jest odpowiedni dla wegetarian i wegan.

Certyfikat koszerności Solgar: KOF-K #K-1250.

Kraj produkcji: Stany Zjednoczone.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Solgar: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Solgar Błonnik z łusek Babki Płesznik 500 mg, 200 kapsułek

Solgar Błonnik z łusek Babki Płesznik 500 mg, 200 kapsułek

Logo solgar


Firma Solgar rozpoczęła działalność w 1947 roku i od tego czasu ze zdrowego rodzinnego przedsiębiorstwa rozwinęła działalność do firmy służącej zdrowiu milionów rodzin.


Wszystkie produkty tworzone są w oparciu o najnowocześniejsze badania naukowe, drobiazgową kontrolę jakości i troskliwą obsługę pacjenta. Dzięki temu, przez pięć dekad firma Solgar wprowadziła na rynek wiele wyjątkowych produktów, za które odpowiada od początku do końca.  


Jako jedna z nielicznych firm na świecie przez kilkadziesiąt ostatnich lat analizowała wpływ ziół, witamin i minerałów na organizm, dążąc do perfekcji we wspieraniu zdrowia człowieka. Przedsiębiorstwo stworzyło przełomową technologię pozwalającą powlekać tabletki naturalnym składnikiem opartym na wodzie, a nie tanim szelakiem z owadów. W ultranowoczesnym laboratorium firmy Solgar powstały kapsułki z najczystszych surowców roślinnych (Vegicaps), a nie z półproduktów zwierzęcych. 


Solgar approver etailer - autoryzowany sprzedawca solgar


Elektroniczny certyfikat Sprzedaż produktów Solgar w internecie może być prowadzona wyłącznie przez autoryzowane witryny aptek. Autoryzacja musi być potwierdzona symbolem certyfikatu elektronicznego.


Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.