Rogé Cavaillès - Kojący płyn pielęgnacyjny do higieny okolic intymnych - 200 ml Powiększ

Rogé Cavaillès - Kojący płyn pielęgnacyjny do higieny okolic intymnych - 200 ml

Rogé Cavaillès Rogé Cavaillès

21760

Nowy

Mycolea to specjalna formuła przeznaczona do codziennej higieny intymnej podrażnionych błon śluzowych. Mycolea łagodzi ich swędzenie i podrażnienia.

Więcej szczegółów

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

22,00 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Rogé Cavaillès - Kojący płyn pielęgnacyjny do higieny okolic intymnych - 200 ml

Swędzenie i podrażnienie okolic intymnych może być spowodowane wieloma czynnikami fizjologicznymi i zewnętrznymi, m.in.: kuracjami antybiotykowymi, zbyt ciasnym ubraniem, pływaniem na basenie, itp. Mycolea to specjalna formuła przeznaczona do codziennej higieny intymnej podrażnionych błon śluzowych. Mycolea łagodzi ich swędzenie i podrażnienia.

  • Jej lekko zasadowe pH i czynniki łagodzące (ekstrakt z owsa, magnez i nagietek) skutecznie koją podrażnienie i swędzenie (podrażnienie ulega redukcji o 76% po 7 dniach używania produktu*).
  • Innowacyjny kompleks proteinowy zwalcza rozmnażanie się bakterii i drożdży.

Wyjątkowo delikatna baza myjąca (bez mydła) nie podrażnia wrażliwych błon śluzowych i zapewnia w pełni bezpieczne codzienne mycie.

Do użytku zewnętrznego. Zasadowe pH. Nie zawiera mydła ani parabenów. Produkt hipoalergiczny. Tolerancja skóry testowana pod nadzorem ginekologa.

*Samoocena – test kliniczny przeprowadzony pod nadzorem ginekologa na grupie 22 kobiet, które miały podrażnione błony śluzowe; Dermscan – nr10E0896-4 - 2010

Napisz opinię

Rogé Cavaillès


Rogé Cavaillès to francuska marka farmaceutyczna z ponad 90-letnim doświadczeniem w dziedzinie dermatologii – lider produktów do codziennej higieny skóry delikatnej i wrażliwej na rynku aptecznym we Francji.
Naturalne formuły produktów zawierają aktywny kompleks Surgras, który nawilża oraz odbudowuje płaszcz hydrolipidowy skóry.


Rogé Cavaillès oferuje bogatą gamę mydeł w kostkach, płynów i olejków pod prysznic, produktów do higieny intymnej i pielęgnacji ciała oraz dezodorantów.WSZYSTKIE PRODUKTY ROGÉ CAVAILLÈS:


  • Są hipoalergiczne

  • Zawierają formuły wzbogacone w kompleks pielęgnacyjny Surgras

  • Nie zawierają składników drażniących

  • Są testowane pod kontrolą dermatologów i ginekologów

  • Są ściśle kontrolowane na każdym etapie procesu produkcji pod względembakteriologicznym i jakościowym

Produkty Rogé Cavaillès są dostępne wyłącznie w aptekach.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.