RENÉ FURTERER KARITÉ NUTRI MASKA INTENSYWNIE ODŻYWIAJĄCA Powiększ

RENÉ FURTERER KARITÉ NUTRI MASKA INTENSYWNIE ODŻYWIAJĄCA 200ML

Rene Furterer Rene Furterer

24842

Nowy

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

153,00 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

KARITÉ

NUTRI

MASKA INTENSYWNIE ODŻYWIAJĄCA 200ML

Włosy bardzo suche

WYJĄTKOWO ODŻYWIAJĄCA I REGENERUJĄCA FORMUŁA O NIEZRÓWNANYM BOGACTWIE.

KARITÉ NUTRI Maska intensywnie odżywiająca posiada wyjątkową siłę odżywiającą bardzo suche i zniszczone włosy, dzięki wysokiej zawartości MASŁA SHEA* i olejków Shea, legendarnych kluczowych składników. Pełna cennych pektyn pigwy, aby chronć włosy, z niezwykle bogatą, kremową konsystencją i zmysłowym zapachem. Maska wnika głęboko w strukturę włosa, aby go zregenerować i odżywić. Nie zawiera silikonu.

JAK ROZRÓŻNIĆ WŁOSY SUCHE I WŁOSY BARDZO SUCHE?

Po umyciu włosów trudno jest je rozczesać bez zastosowania specjalnej odżywki, ale ostatecznie Ci się to udaje :masz suche włosy

Po umyciu włosów nie możesz ich rozczesać bez zastosowania specjalnej odżywki : masz bardzo suche włosy, a skóra głowy jest napięta i często masz uczucie ściągnięcia

Maska intensywnie odżywiająca KARITÉ Nutri jest idealna dla włosów po dekoloryzacji.
W celu odżywienia suchych, matowych włosów i nadanie im ponownego połysku, spryskaj Płukanką LUMICIA każdym szamponie lub masce, zakończ spłukując zimną wodą!

Napisz opinię

Rene Furterer


Rene Furterer to marka oferująca szeroką gamę produktów pielęgnacyjnych do włosów na bazie olejków eterycznych i wyciągów roślinnych. Szampony, odżywki i spray-e przywrócą dobrą kondycję Twoim włosom. Znajdziesz u nas produkty do włosów suchych, tłustych, wypadających, z łupieżem oraz linie do włosów kręconych i cienkich pozbawionych objętości.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.