Lista produktów producenta: The Humble CoThe Humble Co. zostało założone w 2013 roku. Główną misją firmy jest ochrona środowiska i ograniczenie odpadów. Jej główna siedziba znajduję się w Szwecji, jednak produkty dostępne są na całym świecie.
Prostota i jakość wykonania w połączeniu z wiedzą stomatologów sprawia, że produkty The Humble zawierają najwyższej jakości naturalne składniki. Pasty do zębów dostępne są w różnych wariantach smakowych i nie posiadają w składzie produktów pochodzenia zwierzęcego. Z kolei szczoteczki do zębów, dzięki precyzyjnemu połączeniu bambusa z włosiem DuPont, całkowicie ulegają biodegradacji.


Firma Humble ciągle się rozwija i wprowadza na rynek nowe produkty dla dzieci i dorosłych. Obecnie w sprzedaży dostępne są między innymi pasty, szczoteczki do zębów, skrobaczki do języka, nici dentystyczne oraz akcesoria łazienkowe. Dodatkowo część dochodów ze sprzedaży przeznaczane jest przez firmę The Humble na rzecz potrzebujących dzieci.Pokazuje 1 - 6 z 6 przedmiotów
Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.