Lista produktów producenta: Pomaranska


Nasze kosmetyki powstają z myślą o kobietach aktywnych ceniących jakość i minimalizm.  Dla kobiet, które oczekują najlepszego efektu, podkreślenia i wydobycia piękna. Nie chcą lub nie mogą poświęcać za dużo czasu na pielęgnację, ale zdają sobie sprawę aby osiągnąć taki efekt potrzeba systematycznego dbania o siebie. Podobnie jak z odżywianiem, aby zachować zdrową i smukłą sylwetkę potrzeba stałych, zdrowych nawyków.


W odpowiedzi na takie potrzeby powstają nasze produkty, które działają wielofunkcyjnie, stanowią zrównoważone odżywianie dla skóry, są wynikiem połączenia najnowszej wiedzy biotechnologicznej z przyrodą, przy równoczesnym poszanowaniu natury. Działają aktywnie wiele godzin po ich nałożeniu, pobudzają naturalne procesy do samoregeneracji skóry i włosów. 


Składnikiem bazowym każdego kosmetyku jest owoc pomarańczy – bogate źródło witamin młodości C, A, B i E, błonnika, potasu, flawonoidów i beta karotenu. Połączenie tych składników chroni komórki przed ich starzeniem się poprzez wpływ na produkcję kolagenu i elastyny, prawdziwej proteiny młodości odpowiedzialnych za utrzymanie elastyczności i odporności zdrowej i młodej skóry. Pomarańcze zawierają naturalne antyoksydanty (przeciwutleniacze) pozwalające zachować młodość na długie lata. Wyciąg z komórek macierzystych pomarańczy wpływa na reorganizację i zwiększenie gęstości skóry. Naprawia matrycę pozakomórkową, przyczyniając się do poprawy mikrorzeźby, czyli dobrze zbudowanej i zorganizowanej skóry o gładkiej i jedwabistej strukturze.Proces tworzenia kosmetyków Pomaranska Kosmetyki z pomarańczą powstają w najlepszych laboratoriach w Polsce, i są wykonywane przez doświadczone manufaktury.


Składniki użyte przy ich tworzeniu są starannie selekcjonowane i wybierane w najlepszej jakości od dostawców polskich i zagranicznych (Hiszpania, Anglia, Francja, Szwajcaria). Są certyfikowane przez międzynarodowe organizacje tj. ECOCERT, COSMOS, VEGAN. A cały proces pozyskiwania surowca jest oparty na wykorzystaniu darów natury, zgodnie z jej cyklami oraz ze zrównoważonym rozwojem.Wartości marki  Kosmetyki z pomarańczą są unikatowe gdyż zaspokajają więcej niż jedną potrzebę pielęgnacyjną naraz: odmładzają, odżywiają i odświeżają, działają długofalowo, są skuteczne, minimalistyczne w opakowaniach i zgodne w 100% z naturą.


Twórczynią marki jest Ewa Pomarańska, miłośniczka natury i harmonijnych metod pielęgnacji ciała. Po kilkunastu latach pracy w bankowości korporacyjnej zaczęła szukać realnych rozwiązań pomagających zachować kobietom młody wygląd. Swoją wiedzę wciąż pogłębia na kierunku Technologii Produkcji Kosmetyków, w Warszawie. Z wykształcenia ekonomista, prywatnie pasjonatka gór i przyrody oraz wszystkiego co z nią związane.

Pokazuje 1 - 5 z 5 przedmiotów
Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.