Lista produktów producenta: Jumper Medical

Jumper Medical


Shenzhen Jumper Medical Equipment Co. Ltd., założona w 1998 roku, jest przedsiębiorstwem high-tech dostarczającym rozwiązania dla opieki zdrowotnej dla matek i dzieci, badań i rozwoju, produkcji, sprzedaży i serwisu inteligentnego sprzętu medycznego.


Jumper posiada certyfikacje ISO13485: 2003 (urządzenie medyczne - system zarządzania jakością - wymagania regulacyjne), a jego produkty posiadają bezpośrednie certyfikaty CE, FDA, SGS, CMDCAS, INMETRO i CFDA. W ciągu ostatnich lat Jumper otrzymał ponad sto patentów i praw autorskich oprogramowania.


Produkty Jumper są sprzedawane w ponad 30 prowincjach i miastach w całym kraju, a produkty są eksportowane do ponad 70 krajów i regionów. Seria produktów AngelSounds stanowiła 30% rynku w Europie i Stanach Zjednoczonych, z czego płodowy doppler jest najlepiej sprzedającym się w ostatnich latach. W Chinach produkty i usługi Jumpera można znaleźć w ponad 700 krajowych szpitalach, w tym w Pekińskim Szpitalu Medycznym, Szpitalu Położniczym w Pekinie i Szpitalu Ginekologicznym itp.


Pokazuje 1 - 1 z 1 przedmiot
Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.