Lista produktów producenta: ABCmaskiMaski antysmogowe – nie tylko dla alergików


Pogarszająca się jakość powietrza nie wróży nic dobrego astmatykom i osobom, które są uczulone na cząsteczki zawarte w smogu. Stan zanieczyszczenia powietrza z roku na rok niestety pogarsza się, a co za tym idzie - rośnie liczba alergików. Wśród regionów, które mają największy problem ze smogiem dominują szczególnie m.in. Małopolska, Mazowsze czy Śląsk. Maska antysmogowa wyposażona jest w specjalny filtr, który w skuteczny sposób może zablokować groźne substancje z powietrza. To produkty, które są całkowicie bezpieczne dla zdrowia – nasze maski posiadają Certyfikat Państwowego Zakładu Higieny - atest PZH.


Maski są skuteczne i nieszkodliwe dla użytkowników.


Dobra maska na smog, pyłki i inne zanieczyszczenia


Jaka powinna być dobra maska antysmogowa?


Najważniejszym jej elementem jest filtr. To on właśnie jest zaporą dla roztoczy, pyłków roślinnych, kurzu, zanieczyszczeń komunikacyjnych i innych alergenów.


Maski z wymiennymi filtrami


Dobrym rozwiązaniem wszystkich sprzedawanych przez nas masek jest to, że posiadają wymienne higieniczne filtry.


Jak często trzeba je zmieniać?


Wszystko zależy od tego, jak duża jest ilość zanieczyszczonego powietrza. Natomiast rekomendujemy wymianę co 8 godzin.


Cała rodzina pod ochroną


W naszym sklepie online zaopatrzyć się można w maski antysmogowe dla dzieci i dorosłych.  Posiadamy wiele rozmiarów, wzorów oraz kolorów. Każdy więc może dopasować maskę na smog pod własny styl.


Oprócz masek przeznaczonych do noszenia na co dzień polecamy także te, które zakłada się przy uprawianiu sportów – np. joggingu czy jazdy na rowerze.


Maska antysmogowa dla dzieci i dorosłych to wydatek, który szybko się zwróci. Biorąc pod uwagę, że jest to produkt wielokrotnego zastosowania, dzięki któremu można oddychać przefiltrowanym powietrzem, to zyskuje się bardzo dużo dla zdrowia i samopoczucia.


UWAGA ! Wdychane, nieoczyszczone cząsteczki po wchłonięciu do płuc osadzają się w ich dolnym obszarze i nie są wydalane przez organizm. Za to rozpuszczają się i dostają do krwi. Dopiero wówczas, kiedy są już przefiltrowane przez wątrobę, organizm pozbywa się ich. Jednak nie wszystkie się rozpuszczają i zalegają w płucach, co może wiązać się z wieloma problemami.


Dzięki maskom można uniknąć m.in. kataru, kichania, ataków astmy.


 


       


Informujemy, że maski naszej produkcji nie są typem masek ochronnych (technicznych) w myśl normy PN-EN149+A1:2010. Równocześnie gwarantujemy, że zastosowane wkłady filtracyjne mają odpowiednie badania laboratoryjne w kierunku zatrzymywania cząsteczek PM2,5, PM4, PM10 oraz wielu innych zawartych w powietrzu, także w czasie smogu. Maska oraz wkład nie są środkiem ochrony osobistej w rozumieniu Dyrektywy 89/868/EWG i może być używana jedynie w warunkach nie wymagających stosowania certyfikowanych środków ochrony osobistej z oznaczeniem CE. Maski posiadają certyfikat Państwowego Zakładu Higieny i są bezpieczne w użytkowaniu. Nazwa maski antysmogowe, sportowe, rowerowe itp. są określeniami marketingowymi.


Pokazuje 1 - 1 z 1 przedmiot
Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.