Nowy ORTHOVISC PLUS 15MG/ML, 2ML Powiększ

ORTHOVISC PLUS 15MG/ML, 2ML

Nowy

ORTHOVISC PLUS 15mg/ml,2ml to preparat który zmniejsza ból i poprawia sprawność ruchową już po trzech iniekcjach.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

180,00 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

ORTHOVISC PLUS 15MG/ML, 2ML

ORTHOVISC PLUS 15mg/ml,2ml to preparat który zmniejsza ból i poprawia sprawność ruchową już po trzech iniekcjach.

Badanie skuteczności hialuronianu sodu w leczeniu choroby zwyrodnieniowej stawu kolanowego preparatem ORTHOVISC wykazało wysoką skuteczność po trzech iniekcjach do stawowych. Ból stawu został znacząco zredukowany i nastąpiła poprawa sprawności (czas potrzebny do przejścia 50 stóp [15,24 m]).

Korzyści z wiskosuplementacji preparatem ORTHOVISC u pacjentów z umiarkowaną chorobą zwyrodnieniową stawu kolanowego były mierzone przez okres 27 tygodni.

Profil bezpieczeństwa preparatu ORTHOVISC był zbliżony do obserwowanego u pacjentów otrzymujących placebo, wskazując na to, że działania niepożądane wiązały się z iniekcją, a nie z wstrzykiwanym materiałem.

Normalna maź stawowa charakteryzuje się dużą zawartością hialuronianu o dużej masie cząsteczkowej.
ORTHOVISC zawiera kwas hialuronowy o dużej masie cząsteczkowej w wysokim stężeniu, który zapewnia pierwszorzędną lepkość i amortyzację, chroniąc w ten sposób stawy.

Wyjątkowa czystość preparatu ORTHOVISC minimalizuje ryzyko reakcji zapalnych.

Nie odnotowano ani jednej reakcji pseudoseptycznej na ORTHOVISC.

ORTHOVISC wytwarzany jest z ultra czystego hialuronianu pochodzenia niezwierzęcego i został zaakceptowany przez Amerykańską Agencję Żywności i Leków (FDA)†.

Udowodniono, że wiskosuplementacja kwasem hialuronowym jest bezpiecznym sposobem leczenia miejscowego choroby zwyrodnieniowej stawów, któremu towarzyszą minimalne działania niepożądane. NLPZ i środki przeciwbólowe mogą wiązać się z ryzykiem wystąpienia ogólnoustrojowych działań niepożądanych. Mogłyby również spowodować postępujące uszkodzenie stawu wynikające z tego, że wpływając na zmniejszeniu bólu spowodowanego obciążeniem, nie dają jednocześnie dodatkowych efektów w postaci zwiększenia lepkości.

Skuteczność:

  • Zmniejsza ból stawu i poprawia sprawność ruchową pacjenta, przynosi efekty już po 3 wstrzyknięciach w cyklu leczenia, długotrwała skuteczność.

Najlepsze właściwości:

  • Wysokie stężenie kwasu hialuronowego (15 mg/ml), idealna masa cząsteczkowa – średnio 1,9 × 106daltonów, optymalna lepkość dynamiczna zapewnia dowiedzioną elastyczność mazi stawowej.
  • Bezpieczeństwo:
  • Wysoki stopień czystości, brak reakcji pseudo septycznych(przy ponad 1 mln iniekcji na całym świecie), wytwarzanie w procesie fermentacji eliminuje ryzyko reakcji alergicznych na białka zwierzęce.

Napisz opinię

ORTHOVISC PLUS 15MG/ML, 2ML

ORTHOVISC PLUS 15MG/ML, 2ML

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.