Omegaregen original: bioestry kwasów Omega 3, 6, 9, 250 ml Powiększ

Omegaregen original: bioestry kwasów Omega 3, 6, 9, 250 ml

1 Opinia(e)
Omegaregen Omegaregen

22817

Nowy

Omegaregen® original: bioestry kwasów Omega 3, 6, 9. Klasyczny wariant innowacyjnych i prawdziwie zdrowych suplementów diety Omegaregen®. Zawiera Ω-3 kwas alfa-linolenowy, Ω-6 kwas linolowy, Ω-9 kwas oleinowy. 

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

49,00 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Omegaregen original: bioestry kwasów Omega 3, 6, 9, 250 ml

Charakterystyka produktu

Omegaregen® original: bioestry kwasów Omega 3, 6, 9 jest suplementem diety.

Klasyczny wariant innowacyjnych i prawdziwie zdrowych suplementów diety Omegaregen®. 

Esencja najczystszych kwasów Omega 3, 6, 9 pozbawionych niezdrowych substancji, które występują w oleju lnianym i oleju rybnym.

Jako jedyny jest wyjątkowo biodostępny i może być stosowany przez pacjentów przyjmujących inne leki bez obaw, że Omegaregen® wejdzie z nimi w konflikt. Jest także skuteczny oraz trwały (nie jełczeje).

Rekomendowany jest osobom dbającym o zdrowie i jego dobrostan, uprawiającym aktywny tryb życia, a także pragnącym poprawić stan swojego zdrowia. To również idealny suplement diety dla wegan i wegetarian, ponieważ bioestry kwasów Omega 3, 6, 9 są pochodzenia roślinnego i nie zawierają żadnych substancji pochodzenia zwierzęcego.

Przy regularnym, intensywnym stosowaniu, Omegaregen® original wystarcza na 50 dni. Jedna butelka zawiera 50 dawek preparatu, gdzie jedna dawka to 1 łyżeczka od herbaty (5 ml).


Zawartość netto

250 ml


Opakowanie

Szklana butelka z nakrętką


Postać

Olej


Stosowanie

Zalecana dawka to min. 5 ml dziennie. Omegaregen® original należy zażywać w trakcie posiłku lub bezpośrednio po nim. Przed pierwszym spożyciem preparat należy schłodzić w celu poprawy smaku. Po otwarciu zawsze przechowywać w lodówce.


Skład produktu
Składnikw 1 porcji (5 ml)%RWS*
Ω-3 kwas alfa-linolenowy 2 g100%
Ω-6 kwas linolowy0,5 g5%
Ω-9 kwas oleinowy0,7 g**

*%RWS: Referencyjna Wartość Spożycia. RWS dla przeciętnej osoby dorosłej: 8400 kJ/2000 kcal.
**: brak zaleceń w UE.


Składniki

Ω-3 kwas alfa-linolenowy, Ω-9 kwas oleinowy, Ω-6 kwas linolowy, alkohol etylowy do 1%. Roztwór nasycony azotem.


Środki ostrożności

Suplementy diety nie stanowią substytutu zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Kobiety w ciąży lub w okresie karmienia piersią przed zażyciem powinny skonsultować się z lekarzem.


Informacje dodatkowe

Omegaregen® original jest bezpieczny dla żołądka i wątroby.

Oryginalnie zamkniętą butelkę przechowywać w temperaturze pokojowej (15-25 st. C), w suchym i zacienionym miejscu. Przed pierwszym otwarciem zaleca się schłodzić zawartość butelki. 

Nie zamrażać i nie podgrzewać.

Zaleca się spożycie preparatu w ciągu 2 miesięcy od otwarcia butelki. 

Produkt pochodzenia naturalnego- mogą tworzyć się osady.

Produkt posiada właściwości plastyfikujące w stosunku do niektórych rodzajów tworzyw sztucznych. Unikać kontaktu z tworzywami sztucznymi. W lodówce przechowywać w szklanej szufladzie lub dokładnie oczyścić butelkę po spożyciu, a przed ponownym umieszczeniem jej w lodówce.

Zastrzeżenie zmian przez firmę FLC Pharma- producenta linii suplementów diety Omegaregen®: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Oceń 
2021-01-21

polecam

cool cool cool

  Napisz swoją opinię! !

  Napisz opinię

  Omegaregen original: bioestry kwasów Omega 3, 6, 9, 250 ml

  Omegaregen original: bioestry kwasów Omega 3, 6, 9, 250 ml

  Omegaregen

  Omegaregen® to innowacyjna linia produktów- suplementów diety- stworzona i opatentowana przez wrocławskich naukowców z FLC Pharma, nagrodzona w 2013 tytułem Innowacja.


  W wyniku zastosowania zupełnie nowej, naturalnej metody pozbawiania oleju lnianego niezdrowych i szkodliwych substancji FLC Pharma uzyskała najczystszą formę bioestrów kwasów Omega 3, 6, 9.


  Bioestry kwasów omega 3, 6, 9 to wszystko, co najlepsze z oleju lnianego bez niezdrowych i szkodliwych substancji występujących w oleju lnianym i olejach rybnych takich, jak: metale ciężkie, amigdalina, limaryna, grupa cyjankowa czy też pestycydy.


  Bioestry kwasów Omega 3, 6, 9 stworzone przez FLC Pharmę są unikalne ponieważ:


  - są najczystsze;
  - zawierają czysty kwas ALA, a jednocześnie pozwalają na wytworzenie kwasów EPA i DHA w bezpiecznej dla organizmu ilości;
  - zachowują doskonałe proporcje stosunku kwasów Omega 3 do Omega 6;
  - są lepiej wchłaniane przez układ pokarmowy niż inne suplementy, co potwierdzają badania przeprowadzone na Uniwersytecie Przyrodniczym;
  - łatwo się rozpuszczają, przez co można tworzyć preparaty o wielu składnikach, dopasowanych do konkretnych potrzeb organizmu;
  - są bezpieczne, nie wchodzą w interakcję z innymi lekami;
  - nie zawierają konserwantów;
  - charakteryzują się zerową toksycznością potwierdzoną badaniami przeprowadzonymi na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu;
  - cały proces powstawania bioestrów kwasów Omega 3, 6, 9 od uprawy lnu poprzez ich produkcję, odbywa się w Polsce, a to gwarantuje najwyższą jakość dzięki kontroli na każdym etapie ich powstawania.


  Bioestry kwasów Omega 3, 6, 9 mogą być zatem stosowane w codziennej diecie.

  Akceptuję
  Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.