NoseFrida Frida aspiratora do nosa od pierwszego dnia życia Powiększ

NoseFrida Frida aspiratora do nosa od pierwszego dnia życia

Skand Projekt Skand Projekt

Nowy

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

23,00 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Dzieci mogą odetchnąć od pierwszego dnia życia

NoseFrida® to szwedzki aspirator do usuwania kataru, przeznaczony dla dzieci od pierwszego dnia życia.

INFORMACJA O PRODUKCIE

NoseFrida® jest opatentowanym wynalazkiem przeznaczonym dla małych dzieci, które nie potrafią samodzielnie oczyścić nosa, gdy dokucza im katar. Przyrząd został skonstruowany w Szwecji przez lekarzy laryngologów, następnie został poddany testom na przestrzeni wielu lat w klinikach dziecięcych, które potwierdziły jego funkcjonalność, skuteczność i uniwersalność.

NoseFrida® jest wyrobem medycznym klasy I, zarejestrowanym przez Läkemedelsverket w Uppsali (Szwecja). Jest to produkt bezpieczny i może być używany zarówno w warunkach domowych przez członków rodziny, gdzie otoczenie bakteriologiczne jest jednakowe dla wszystkich, jak i profesjonalistów – pielęgniarki i lekarzy w przychodniach i na oddziałach dziecięcych szpitali.

Jako wyjątkowo prosty w użyciu przyrząd, łatwy do utrzymania w czystości, higieniczny i bezpieczny, Aspirator NoseFrida® powinien stanowić niezbędny element wyposażenia każdej apteczki tam, gdzie znajdują się dzieci.

Produkt całkowicie wytwarzany w Szwecji. Wolny od ftalanów.

 

DZIAŁANIE

NoseFrida® składa się z 2 części: tuby oraz wężyka z zatyczką z miejscem na wymienny filtr higieniczny.

Należy ułożyć dziecko w pozycji leżącej, przyłożyć końcówkę przyrządu do otworu nosowego dziecka, a następnie zassać odpowiednią ilość powietrza. W razie potrzeby czynność powtórzyć.

Po każdym użyciu należy wymyć Aspirator, dokładnie wypłukać oraz wymienić filtr higieniczny.

 

TESTY I OPINIE

Wygląd, rozmiar i konstrukcja przyrządu nie są przypadkowe: stanowią wynik dokładnych obliczeń matematycznych, dzięki czemu możemy mieć pewność, że bez względu na siłę ssania, zabieg jest całkowicie bezpieczny dla dziecka.

Produkt został poddany badaniom w Centrum Opieki nad Dzieckiem w Lund, w Klinice Dziecięcej w Malmö oraz na Oddziale Pediatrii i Oddziale Mikrobiologii Szpitala Uniwersyteckiego w Malmö.

Wnioski przedstawiono w Szwecji na Kongresie Medycznym (The Swedish Medical Association) w 1996r. i 1999r.:

• Aspirator do nosa NoseFrida® skutecznie zmniejsza ilość wydzieliny w nosie, a przez to ułatwia oddychanie, jedzenie i redukuje problemy ze snem u dzieci cierpiących na infekcje górnych dróg oddechowych.

• Podczas stosowania aspiratora NoseFrida® wyklucza się ryzyko przeniesienia bakterii z dziecka na użytkownika przez powietrze wdychane przez ustnik.

• Użycie aspiratora NoseFrida® znacznie podnosi skuteczność kropli do nosa, które w oczyszczonych przegrodach nie spływają po powierzchni wydzieliny, lecz docierają bezpośrednio do błony śluzowej nosa.

 

Aspirator posiada pozytywne opinie lekarzy pediatrów we wszystkich krajach, w których jest stosowany. Na szczególną uwagę zasługuje certyfikat sygnowany przez specjalistę w dziedzinie laryngologii, profesora otolaryngologii Wydziału Otolaryngologii Lund University - Larsa Malma, który w Szwecji stanowi niekwestionowany autorytet w tej dziedzinie.

Entuzjastycznie na temat aspiratora wypowiadają się również pediatrzy alergolodzy, w tym Mette Hanson, który przez sześć miesięcy gromadził opinie rodziców dzieci, u których stosowano przyrząd.

Aspirator uzyskał w roku 2006 akceptację jednego z dwóch czołowych ośrodków opiniujących produkty dla dzieci w Polsce: „Pozytywna Opinia CZD”. Od pierwszego zastosowania przyrządy wzbudziły ogromne zainteresowanie lekarzy, ze względu na swoją skuteczność, przy zadziwiającej prostocie konstrukcji i obsługi. Szczególnie sprawdziły się u dzieci z „lejącym” katarem, przynosząc im natychmiastową ulgę.

Ponadto, czytelnicy miesięcznika DZIECKO (Agora SA) zgłosili nasz produkt do plebiscytu na ”Najlepszy Produkt dla dziecka w roku 2006”. Ilość zgłoszeń okazała się tak duża, iż Aspirator znalazł się na 3 miejscu w kategorii Akcesoria Niemowlęce, co oznacza, że czytelnicy uznali NoseFrida® za jeden z

najistotniejszych produktów niezbędnych do pielęgnacji małego dziecka spośród wszystkich dostępnych na polskim rynku. Co więcej, żaden inny aspirator do nosa nie został wyróżniony w konkursie.

W roku 2007 Aspirator znalazł się na miejscu II w plebiscycie DZIECKA, a jednocześnie zyskał miano SUPERPRODUKTU 2007 w konkursie redakcji miesięcznika MAM DZIECKO.

Rok 2008 przyniósł naszemu produktowi kolejne wyróżnienie – tytuł Innowacji 2008 przyznawaną dorocznie przez kapitułę Forum Biznesu przy wsparciu Gazety Prawnej oraz Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.

Napisz opinię

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.