NoseFrida Frida aspiratora do nosa od pierwszego dnia życia Powiększ

NoseFrida Frida aspiratora do nosa od pierwszego dnia życia

Skand Projekt Skand Projekt

Nowy

Aktualnie brak produktu - informacje: 504 166 699

23,00 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Dzieci mogą odetchnąć od pierwszego dnia życia

NoseFrida® to szwedzki aspirator do usuwania kataru, przeznaczony dla dzieci od pierwszego dnia życia.

INFORMACJA O PRODUKCIE

NoseFrida® jest opatentowanym wynalazkiem przeznaczonym dla małych dzieci, które nie potrafią samodzielnie oczyścić nosa, gdy dokucza im katar. Przyrząd został skonstruowany w Szwecji przez lekarzy laryngologów, następnie został poddany testom na przestrzeni wielu lat w klinikach dziecięcych, które potwierdziły jego funkcjonalność, skuteczność i uniwersalność.

NoseFrida® jest wyrobem medycznym klasy I, zarejestrowanym przez Läkemedelsverket w Uppsali (Szwecja). Jest to produkt bezpieczny i może być używany zarówno w warunkach domowych przez członków rodziny, gdzie otoczenie bakteriologiczne jest jednakowe dla wszystkich, jak i profesjonalistów – pielęgniarki i lekarzy w przychodniach i na oddziałach dziecięcych szpitali.

Jako wyjątkowo prosty w użyciu przyrząd, łatwy do utrzymania w czystości, higieniczny i bezpieczny, Aspirator NoseFrida® powinien stanowić niezbędny element wyposażenia każdej apteczki tam, gdzie znajdują się dzieci.

Produkt całkowicie wytwarzany w Szwecji. Wolny od ftalanów.

 

DZIAŁANIE

NoseFrida® składa się z 2 części: tuby oraz wężyka z zatyczką z miejscem na wymienny filtr higieniczny.

Należy ułożyć dziecko w pozycji leżącej, przyłożyć końcówkę przyrządu do otworu nosowego dziecka, a następnie zassać odpowiednią ilość powietrza. W razie potrzeby czynność powtórzyć.

Po każdym użyciu należy wymyć Aspirator, dokładnie wypłukać oraz wymienić filtr higieniczny.

 

TESTY I OPINIE

Wygląd, rozmiar i konstrukcja przyrządu nie są przypadkowe: stanowią wynik dokładnych obliczeń matematycznych, dzięki czemu możemy mieć pewność, że bez względu na siłę ssania, zabieg jest całkowicie bezpieczny dla dziecka.

Produkt został poddany badaniom w Centrum Opieki nad Dzieckiem w Lund, w Klinice Dziecięcej w Malmö oraz na Oddziale Pediatrii i Oddziale Mikrobiologii Szpitala Uniwersyteckiego w Malmö.

Wnioski przedstawiono w Szwecji na Kongresie Medycznym (The Swedish Medical Association) w 1996r. i 1999r.:

• Aspirator do nosa NoseFrida® skutecznie zmniejsza ilość wydzieliny w nosie, a przez to ułatwia oddychanie, jedzenie i redukuje problemy ze snem u dzieci cierpiących na infekcje górnych dróg oddechowych.

• Podczas stosowania aspiratora NoseFrida® wyklucza się ryzyko przeniesienia bakterii z dziecka na użytkownika przez powietrze wdychane przez ustnik.

• Użycie aspiratora NoseFrida® znacznie podnosi skuteczność kropli do nosa, które w oczyszczonych przegrodach nie spływają po powierzchni wydzieliny, lecz docierają bezpośrednio do błony śluzowej nosa.

 

Aspirator posiada pozytywne opinie lekarzy pediatrów we wszystkich krajach, w których jest stosowany. Na szczególną uwagę zasługuje certyfikat sygnowany przez specjalistę w dziedzinie laryngologii, profesora otolaryngologii Wydziału Otolaryngologii Lund University - Larsa Malma, który w Szwecji stanowi niekwestionowany autorytet w tej dziedzinie.

Entuzjastycznie na temat aspiratora wypowiadają się również pediatrzy alergolodzy, w tym Mette Hanson, który przez sześć miesięcy gromadził opinie rodziców dzieci, u których stosowano przyrząd.

Aspirator uzyskał w roku 2006 akceptację jednego z dwóch czołowych ośrodków opiniujących produkty dla dzieci w Polsce: „Pozytywna Opinia CZD”. Od pierwszego zastosowania przyrządy wzbudziły ogromne zainteresowanie lekarzy, ze względu na swoją skuteczność, przy zadziwiającej prostocie konstrukcji i obsługi. Szczególnie sprawdziły się u dzieci z „lejącym” katarem, przynosząc im natychmiastową ulgę.

Ponadto, czytelnicy miesięcznika DZIECKO (Agora SA) zgłosili nasz produkt do plebiscytu na ”Najlepszy Produkt dla dziecka w roku 2006”. Ilość zgłoszeń okazała się tak duża, iż Aspirator znalazł się na 3 miejscu w kategorii Akcesoria Niemowlęce, co oznacza, że czytelnicy uznali NoseFrida® za jeden z

najistotniejszych produktów niezbędnych do pielęgnacji małego dziecka spośród wszystkich dostępnych na polskim rynku. Co więcej, żaden inny aspirator do nosa nie został wyróżniony w konkursie.

W roku 2007 Aspirator znalazł się na miejscu II w plebiscycie DZIECKA, a jednocześnie zyskał miano SUPERPRODUKTU 2007 w konkursie redakcji miesięcznika MAM DZIECKO.

Rok 2008 przyniósł naszemu produktowi kolejne wyróżnienie – tytuł Innowacji 2008 przyznawaną dorocznie przez kapitułę Forum Biznesu przy wsparciu Gazety Prawnej oraz Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.

Napisz opinię

NoseFrida Frida aspiratora do nosa od pierwszego dnia życia

NoseFrida Frida aspiratora do nosa od pierwszego dnia życia

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.