Nordic Naturals Vitamin D3 Vegan, 30 ml Powiększ
Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Nordic Naturals Vitamin D3 Vegan, 30 ml

Charakterystyka produktu

Nordic Naturals Vitamin D3 Vegan jest suplementem diety.

Vitamin D3 Vegan posiada unikalną formułę, przystosowaną specjalnie dla wegan oraz dla tych, którzy preferują naturalną formę witaminy D3 w płynie.

Podstawowym źródłem są porosty, naturalna postać witaminy D3 to roślinna formuła płynu (cholekalcyferol), lepiej wchłaniana i przyswajalna przez organizm.

Naturalna witamina D3 pomaga regulować poziom wapnia i fosforu w organizmie, zwiększa mineralizację kości i pomaga unikać niedoborów.

Pyszny smak jabłkowy.

Produkt nie zawiera lanoliny, oleju pochodzenia rybnego, glutenu, GMO, pochodnych mleka, sztucznych barwników i aromatów.


Zawartość netto

30 ml


Opakowanie

60 porcji = 30 ml

1 porcja = 0,5 ml


Postać

Płyn


Stosowanie

Osoby dorosłe 0,5 ml preparatu dziennie, najlepiej zażywać w trakcie posiłku lub stosować według wskazań lekarza.


Skład produktu
Składniki odżywczew 0,5 ml
Witamina D3 (1000 IU)25 µg 500%* 

* RWS: Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej.


Pozostałe składniki

średniołańcuchowe trójglicerydy (z oleju kokosowego), naturalny aromat jabłkowy, witamina D3 (z porostów), octan D-alfa-tokoferolu (przeciwutleniacz)  


Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Produkt należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Warunki przechowywania: przechowywać w suchym i nie nasłonecznionym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci, w temperaturze pokojowej (15-30 st. C).


Informacje dodatkowe

Zastrzeżenie zmian przez firmę Nordic Naturals: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Nordic Naturals Vitamin D3 Vegan, 30 ml

Nordic Naturals Vitamin D3 Vegan, 30 ml

Nordic Naturals

Od roku 1995 Nordic Naturals skupia się wyłącznie na dostarczaniu najwyższej jakości olejów Omega. Dziś dostarcza produkty do ponad 30 krajów na 6 kontynentach. Posiada największe portfolio suplementów diety na bazie kwasów Omega-3 na świecie. Każdy etap procesu- od rybackiej łodzi aż do gotowego słoiczka- jest skrupulatnie kontrolowany.


Rządowe standardy jakości oleju z rybiego nie istnieją w Stanach Zjednoczonych. Aby zapewnić wysoką jakość, Nordic Naturals przestrzega i przekracza rygorystyczne Europejskie Standardy Farmakopei (EPS), jak i dobrowolne standardy wyznaczone przez Radę Odpowiedzialnego Odżywiania (CRN- Council of Responsible Nutrition) i Światowej Organizacji EPA, DHA i Omega-3 (GOED- Global Organisation for EPA, and DHA Omega-3) dla wszystkich olejów. Standardy te gwarantują wysokiej jakości produkty przez ustalenie maksymalnego udziału nadtlenków, metali ciężkich, dioksyn i PCB.


Wszystkie oleje stosowane w produktach Nordic Naturals wykazały brak wykrywalnych metali ciężkich, dioksyn i PCB (polichlorowane bifenyle).


Produkty Nordic Naturals charakteryzują się:


- świeżością, która zapewnia integralność produktu i skuteczność biologiczną;


- bardzo wysokim poziomem czystości: każda partia oleju jest testowana na obecność toksyn środowiskowych, w tym metali ciężkich, dioksyn i PCB przez niezależne instytuty;


- wspaniałym smakiem: całkowity brak posmaku rybnego zapewnia opatentowana technologia obróbki enzymatycznej i beztlenowej;


- wyjątkowymi surowcami na wyłączność: produkty wykonane są z czterech gatunków ryb, z których żadna nie jest zagrożona: dziko odławianego dorsza arktycznego (Skrei), poławianego w odpowiedzialny sposób z norweskich wód, schwytanych na wolności anchois i sardynek, pozyskiwanych odpowiedzialnie z wód Południowego Pacyfiku oraz dziko odławianego łososia z (gatunek pink lub sockeye) z rejonu Alaski Cook Inlet;


- trójglicerydową formą dla najlepszej wchłanialności i przyswajalności.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.