Nordic Naturals Prenatal DHA bezsmakowy, 90 kapsułek Powiększ

Nordic Naturals Prenatal DHA bezsmakowy, 90 kapsułek

Nordic Naturals Nordic Naturals

25791

Nowy

2 kapsułki preparatu dostarczają 580 mg nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 oraz 400 IU witaminy D3 (100% Referencyjnej Wartości Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej).

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

124,50 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Nordic Naturals Prenatal DHA bezsmakowy, 90 kapsułek

Charakterystyka produktu

PRENATAL DHA - 90 kapsułek / bezsmakowy

Prenatal DHA jest jedynym preparatem, który jest oficjalnie polecany przez amerykańskie stowarzyszenie medyczne American Pregnancy Association, jako idealny suplement na bazie kwasów Omega-3 przed, podczas i po ciąży, gdyż dostarcza bezpiecznego i efektywnego poziomu Omega-3 dla matki i dziecka. Prenatal DHA zawiera aż 830 mg kwasów Omega-3, w tym 480 mg DHA na porcję, co stanowi dawkę polecaną przez międzynarodowe rekomendacje dziennego spożycia DHA dla kobiet w ciąży. Jest to również największa dawka dostępna na polskim rynku. Dodatkowo dodaliśmy do niego 400 I.U. naturalnej witaminy D3 (cholekacyferol) dla wsparcia rozwoju układu kostnego rozwijającego się maluszka.

Bezzapachowe, miękkie kapsułki dla wrażliwych podniebień kobiet w ciąży.

O połowę mniejsze od standardowych- miękkie kapsułki są łatwe do połknięcia.

Produkt nie zawiera glutenu, GMO, pochodnych mleka, sztucznych barwników i aromatów.


Zawartość netto

45 g


Opakowanie

45 porcji = 90 kapsułek

1 porcja = 2 kapsułki


Postać

Kapsułki


Stosowanie

Osoby dorosłe 2 kapsułki dziennie, najlepiej zażywać w trakcie posiłku lub stosować według wskazań lekarza.


Skład produktu
Składniki odżywczew 2 kapsułkach
Kalorie 9
Kalorie z tłuszczów9
Tłuszcze ogółem1 g
- tłuszcze nasycone0 g
- tłuszcze trans0 g
Witamina D3400 IU 100%*
Total Omega-3580 mg
- EPA (kwas eikozapentaenowy)90 mg
- DHA (kwas dokozaheksaenowy)450 mg
- pozostałe Omega-340 mg

Poniżej 5 mg cholesterolu na porcję.

* RWS: Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej.


Pozostałe składniki

wyprodukowano z oczyszczonych olejów ryb morskich (sardele i sardynki), kapsułka żelowa (żelatyna, woda, gliceryna), D-alfa-tokoferol, witamina D3 (cholekalcyferol w oliwie z oliwek)


Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Produkt należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Warunki przechowywania: przechowywać w suchym i nie nasłonecznionym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci, w temperaturze pokojowej (15-30 st. C).


Informacje dodatkowe

Zastrzeżenie zmian przez firmę Nordic Naturals: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Nordic Naturals Prenatal DHA bezsmakowy, 90 kapsułek

Nordic Naturals Prenatal DHA bezsmakowy, 90 kapsułek

Nordic Naturals

Od roku 1995 Nordic Naturals skupia się wyłącznie na dostarczaniu najwyższej jakości olejów Omega. Dziś dostarcza produkty do ponad 30 krajów na 6 kontynentach. Posiada największe portfolio suplementów diety na bazie kwasów Omega-3 na świecie. Każdy etap procesu- od rybackiej łodzi aż do gotowego słoiczka- jest skrupulatnie kontrolowany.


Rządowe standardy jakości oleju z rybiego nie istnieją w Stanach Zjednoczonych. Aby zapewnić wysoką jakość, Nordic Naturals przestrzega i przekracza rygorystyczne Europejskie Standardy Farmakopei (EPS), jak i dobrowolne standardy wyznaczone przez Radę Odpowiedzialnego Odżywiania (CRN- Council of Responsible Nutrition) i Światowej Organizacji EPA, DHA i Omega-3 (GOED- Global Organisation for EPA, and DHA Omega-3) dla wszystkich olejów. Standardy te gwarantują wysokiej jakości produkty przez ustalenie maksymalnego udziału nadtlenków, metali ciężkich, dioksyn i PCB.


Wszystkie oleje stosowane w produktach Nordic Naturals wykazały brak wykrywalnych metali ciężkich, dioksyn i PCB (polichlorowane bifenyle).


Produkty Nordic Naturals charakteryzują się:


- świeżością, która zapewnia integralność produktu i skuteczność biologiczną;


- bardzo wysokim poziomem czystości: każda partia oleju jest testowana na obecność toksyn środowiskowych, w tym metali ciężkich, dioksyn i PCB przez niezależne instytuty;


- wspaniałym smakiem: całkowity brak posmaku rybnego zapewnia opatentowana technologia obróbki enzymatycznej i beztlenowej;


- wyjątkowymi surowcami na wyłączność: produkty wykonane są z czterech gatunków ryb, z których żadna nie jest zagrożona: dziko odławianego dorsza arktycznego (Skrei), poławianego w odpowiedzialny sposób z norweskich wód, schwytanych na wolności anchois i sardynek, pozyskiwanych odpowiedzialnie z wód Południowego Pacyfiku oraz dziko odławianego łososia z (gatunek pink lub sockeye) z rejonu Alaski Cook Inlet;


- trójglicerydową formą dla najlepszej wchłanialności i przyswajalności.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.