Nordic Naturals Omega-3, 60 kapsułek Powiększ

Nordic Naturals Omega-3, 60 kapsułek

Nordic Naturals Nordic Naturals

23320

Nowy

Nieskoncentrowany preparat Omega-3, którego składniki tworzą zrównoważoną naturalną kompozycję, to doskonały sposób na utrzymanie prawidłowego stężenia EPA i DHA w organizmie.

Więcej szczegółów

78,00 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Nordic Naturals Omega-3, 60 kapsułek

Charakterystyka produktu

Nordic Naturals Omega-3 jest suplementem diety.

2 kapsułki preparatu dostarczają 690 mg nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3.

Nieskoncentrowany preparat Omega-3, którego składniki tworzą zrównoważoną naturalną kompozycję, to doskonały sposób na utrzymanie prawidłowego stężenia EPA i DHA w organizmie.

Każda porcja dostarcza EPA i DHA w ilości większej niż zalecane przez międzynarodowych ekspertów dobowe spożycie, które wynosi 500 mg, wspomagając zdrowie serca i mózgu, układu odpornościowego, a także funkcje poznawcze. Podobnie jak wszystkie produkty Nordic Naturals, Omega-3 spełnia z nadwyżką wszystkie główne międzynarodowe normy jakości dotyczące czystości i świeżości oleju ryb, w tym dotyczące usuwania zanieczyszczeń ze środowiska.

Pyszny, naturalny, cytrynowy smak.

Produkt nie zawiera glutenu, GMO, pochodnych mleka, sztucznych barwników i aromatów.


Zawartość netto

60 g


Opakowanie

30 porcji = 60 kapsułek

1 porcja = 2 kapsułki


Postać

Kapsułki


Stosowanie

Osoby dorosłe 2 kapsułki dziennie, najlepiej zażywać w trakcie posiłku lub stosować według wskazań lekarza.


Skład produktu
Składniki odżywczew 2 kapsułkach
Kalorie 18
Kalorie z tłuszczów18
Tłuszcze ogółem2 g
- tłuszcze nasycone0,6 g
- tłuszcze trans0 g
Total Omega-3690 mg
- EPA (kwas eikozapentaenowy)330 mg
- DHA (kwas dokozaheksaenowy)220 mg

Poniżej 5 mg cholesterolu na porcję.


Pozostałe składniki

wyprodukowano z oczyszczonych olejów ryb morskich (sardele i sardynki), kapsułka żelowa (żelatyna, gliceryna, woda, naturalny aromat cytrynowy), witamina E, wyciąg z rozmarynu (substancja konserwująca)


Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Produkt należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Warunki przechowywania: przechowywać w suchym i nie nasłonecznionym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci, w temperaturze pokojowej (15-30 st. C).


Informacje dodatkowe

Zastrzeżenie zmian przez firmę Nordic Naturals: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Nordic Naturals Omega-3, 60 kapsułek

Nordic Naturals Omega-3, 60 kapsułek

Nordic Naturals

Od roku 1995 Nordic Naturals skupia się wyłącznie na dostarczaniu najwyższej jakości olejów Omega. Dziś dostarcza produkty do ponad 30 krajów na 6 kontynentach. Posiada największe portfolio suplementów diety na bazie kwasów Omega-3 na świecie. Każdy etap procesu- od rybackiej łodzi aż do gotowego słoiczka- jest skrupulatnie kontrolowany.


Rządowe standardy jakości oleju z rybiego nie istnieją w Stanach Zjednoczonych. Aby zapewnić wysoką jakość, Nordic Naturals przestrzega i przekracza rygorystyczne Europejskie Standardy Farmakopei (EPS), jak i dobrowolne standardy wyznaczone przez Radę Odpowiedzialnego Odżywiania (CRN- Council of Responsible Nutrition) i Światowej Organizacji EPA, DHA i Omega-3 (GOED- Global Organisation for EPA, and DHA Omega-3) dla wszystkich olejów. Standardy te gwarantują wysokiej jakości produkty przez ustalenie maksymalnego udziału nadtlenków, metali ciężkich, dioksyn i PCB.


Wszystkie oleje stosowane w produktach Nordic Naturals wykazały brak wykrywalnych metali ciężkich, dioksyn i PCB (polichlorowane bifenyle).


Produkty Nordic Naturals charakteryzują się:


- świeżością, która zapewnia integralność produktu i skuteczność biologiczną;


- bardzo wysokim poziomem czystości: każda partia oleju jest testowana na obecność toksyn środowiskowych, w tym metali ciężkich, dioksyn i PCB przez niezależne instytuty;


- wspaniałym smakiem: całkowity brak posmaku rybnego zapewnia opatentowana technologia obróbki enzymatycznej i beztlenowej;


- wyjątkowymi surowcami na wyłączność: produkty wykonane są z czterech gatunków ryb, z których żadna nie jest zagrożona: dziko odławianego dorsza arktycznego (Skrei), poławianego w odpowiedzialny sposób z norweskich wód, schwytanych na wolności anchois i sardynek, pozyskiwanych odpowiedzialnie z wód Południowego Pacyfiku oraz dziko odławianego łososia z (gatunek pink lub sockeye) z rejonu Alaski Cook Inlet;


- trójglicerydową formą dla najlepszej wchłanialności i przyswajalności.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.