Nordic Naturals Omega-3, 60 kapsułek Powiększ

Nordic Naturals Omega-3, 60 kapsułek

Nordic Naturals Nordic Naturals

Nowy

Nieskoncentrowany preparat Omega-3, którego składniki tworzą zrównoważoną naturalną kompozycję, to doskonały sposób na utrzymanie prawidłowego stężenia EPA i DHA w organizmie.

Więcej szczegółów

75,00 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!
Charakterystyka produktu

Nordic Naturals Omega-3 jest suplementem diety.

2 kapsułki preparatu dostarczają 690 mg nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3.

Nieskoncentrowany preparat Omega-3, którego składniki tworzą zrównoważoną naturalną kompozycję, to doskonały sposób na utrzymanie prawidłowego stężenia EPA i DHA w organizmie.

Każda porcja dostarcza EPA i DHA w ilości większej niż zalecane przez międzynarodowych ekspertów dobowe spożycie, które wynosi 500 mg, wspomagając zdrowie serca i mózgu, układu odpornościowego, a także funkcje poznawcze. Podobnie jak wszystkie produkty Nordic Naturals, Omega-3 spełnia z nadwyżką wszystkie główne międzynarodowe normy jakości dotyczące czystości i świeżości oleju ryb, w tym dotyczące usuwania zanieczyszczeń ze środowiska.

Pyszny, naturalny, cytrynowy smak.

Produkt nie zawiera glutenu, GMO, pochodnych mleka, sztucznych barwników i aromatów.


Zawartość netto

60 g


Opakowanie

30 porcji = 60 kapsułek

1 porcja = 2 kapsułki


Postać

Kapsułki


Stosowanie

Osoby dorosłe 2 kapsułki dziennie, najlepiej zażywać w trakcie posiłku lub stosować według wskazań lekarza.


Skład produktu
Składniki odżywczew 2 kapsułkach
Kalorie 18
Kalorie z tłuszczów18
Tłuszcze ogółem2 g
- tłuszcze nasycone0,6 g
- tłuszcze trans0 g
Total Omega-3690 mg
- EPA (kwas eikozapentaenowy)330 mg
- DHA (kwas dokozaheksaenowy)220 mg

Poniżej 5 mg cholesterolu na porcję.


Pozostałe składniki

wyprodukowano z oczyszczonych olejów ryb morskich (sardele i sardynki), kapsułka żelowa (żelatyna, gliceryna, woda, naturalny aromat cytrynowy), witamina E, wyciąg z rozmarynu (substancja konserwująca)


Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Produkt należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Warunki przechowywania: przechowywać w suchym i nie nasłonecznionym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci, w temperaturze pokojowej (15-30 st. C).


Informacje dodatkowe

Zastrzeżenie zmian przez firmę Nordic Naturals: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Kategoria produktusuplement diety
Postaćkapsułki
Droga podaniadoustna i podjęzykowa
Długość kuracji / suplementacji22-30 dni
Produkt nie zawierasztucznych barwników, glutenu, laktozy, groźnych dla zdrowia konserwantów

Napisz opinię

Nordic Naturals

Od roku 1995 Nordic Naturals skupia się wyłącznie na dostarczaniu najwyższej jakości olejów Omega. Dziś dostarcza produkty do ponad 30 krajów na 6 kontynentach. Posiada największe portfolio suplementów diety na bazie kwasów Omega-3 na świecie. Każdy etap procesu- od rybackiej łodzi aż do gotowego słoiczka- jest skrupulatnie kontrolowany.


Rządowe standardy jakości oleju z rybiego nie istnieją w Stanach Zjednoczonych. Aby zapewnić wysoką jakość, Nordic Naturals przestrzega i przekracza rygorystyczne Europejskie Standardy Farmakopei (EPS), jak i dobrowolne standardy wyznaczone przez Radę Odpowiedzialnego Odżywiania (CRN- Council of Responsible Nutrition) i Światowej Organizacji EPA, DHA i Omega-3 (GOED- Global Organisation for EPA, and DHA Omega-3) dla wszystkich olejów. Standardy te gwarantują wysokiej jakości produkty przez ustalenie maksymalnego udziału nadtlenków, metali ciężkich, dioksyn i PCB.


Wszystkie oleje stosowane w produktach Nordic Naturals wykazały brak wykrywalnych metali ciężkich, dioksyn i PCB (polichlorowane bifenyle).


Produkty Nordic Naturals charakteryzują się:


- świeżością, która zapewnia integralność produktu i skuteczność biologiczną;


- bardzo wysokim poziomem czystości: każda partia oleju jest testowana na obecność toksyn środowiskowych, w tym metali ciężkich, dioksyn i PCB przez niezależne instytuty;


- wspaniałym smakiem: całkowity brak posmaku rybnego zapewnia opatentowana technologia obróbki enzymatycznej i beztlenowej;


- wyjątkowymi surowcami na wyłączność: produkty wykonane są z czterech gatunków ryb, z których żadna nie jest zagrożona: dziko odławianego dorsza arktycznego (Skrei), poławianego w odpowiedzialny sposób z norweskich wód, schwytanych na wolności anchois i sardynek, pozyskiwanych odpowiedzialnie z wód Południowego Pacyfiku oraz dziko odławianego łososia z (gatunek pink lub sockeye) z rejonu Alaski Cook Inlet;


- trójglicerydową formą dla najlepszej wchłanialności i przyswajalności.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.