Nordic Naturals Nordic Vitamin D3, 120 kapsułek Powiększ

Nordic Naturals Nordic Vitamin D3, 120 kapsułek

Nordic Naturals Nordic Naturals

18007

Nowy

Produkt dostarcza naturalnej witaminy D3 (cholecalcyferol) zatopionej w kapsułce z oliwą z oliwek extra virgin, bogatą w jednonienasycone kwasy oleinowe Omega-9, zdrowe dla Twojego serca.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

68,00 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Nordic Naturals Nordic Vitamin D3, 120 kapsułek

Charakterystyka produktu

Nordic Naturals Nordic Vitamin D3 jest suplementem diety.

Ten produkt dostarcza naturalnej witaminy D3 (cholecalcyferol) zatopionej w kapsułce z oliwą z oliwek extra virgin, bogatą w jednonienasycone kwasy oleinowe Omega-9, zdrowe dla Twojego serca.

Każda miękka kapsułka dostarcza 1000 I.U. witaminy D3. Zaspokaja to dzienną rekomendowaną dawkę dla dzieci i dorosłych, których skóra nie jest wystarczająco wystawiana na słońce. Od dawna wiadomo, że witamina D3 odgrywa kluczową rolę w budowaniu silnych kości, a także wzmacnia nasz układ immunologiczny, aby skuteczniej walczył z infekcjami wirusowymi. Wspomaga również poprawę nastroju i zdrowy sen.

Pyszny, naturalny pomarańczowy smak.

Produkt nie zawiera glutenu, GMO, pochodnych mleka, sztucznych barwników i aromatów.


Zawartość netto

30 g


Opakowanie

120 porcji = 120 kapsułek

1 porcja = 1 kapsułka


Postać

Kapsułki


Stosowanie

Osoby dorosłe 1 kapsułka dziennie, najlepiej zażywać w trakcie posiłku lub stosować według wskazań lekarza.


Skład produktu
Składniki odżywczew 1 kapsułce
Kalorie 3
Kalorie z tłuszczów3
Tłuszcze ogółem0,3 g
Witamina D3 (1000 IU)25 µg 500%* 
Oliwa z oliwek249 mg
- OA (kwas olienowy, Omega-9) 142 mg

Poniżej 5 mg cholesterolu na porcję.

* RWS: Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej.


Pozostałe składniki

oliwa z oliwek extra virgin, kapsułka żelowa (żelatyna, gliceryna, woda, aromat pomarańczowy), witamina D (cholekalcyferol w oliwie z oliwek), wyciąg z rozmarynu (substancja konserwująca)


Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Produkt należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Warunki przechowywania: przechowywać w suchym i nie nasłonecznionym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci, w temperaturze pokojowej (15-30 st. C).


Informacje dodatkowe

Zastrzeżenie zmian przez firmę Nordic Naturals: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Nordic Naturals Nordic Vitamin D3, 120 kapsułek

Nordic Naturals Nordic Vitamin D3, 120 kapsułek

Nordic Naturals

Od roku 1995 Nordic Naturals skupia się wyłącznie na dostarczaniu najwyższej jakości olejów Omega. Dziś dostarcza produkty do ponad 30 krajów na 6 kontynentach. Posiada największe portfolio suplementów diety na bazie kwasów Omega-3 na świecie. Każdy etap procesu- od rybackiej łodzi aż do gotowego słoiczka- jest skrupulatnie kontrolowany.


Rządowe standardy jakości oleju z rybiego nie istnieją w Stanach Zjednoczonych. Aby zapewnić wysoką jakość, Nordic Naturals przestrzega i przekracza rygorystyczne Europejskie Standardy Farmakopei (EPS), jak i dobrowolne standardy wyznaczone przez Radę Odpowiedzialnego Odżywiania (CRN- Council of Responsible Nutrition) i Światowej Organizacji EPA, DHA i Omega-3 (GOED- Global Organisation for EPA, and DHA Omega-3) dla wszystkich olejów. Standardy te gwarantują wysokiej jakości produkty przez ustalenie maksymalnego udziału nadtlenków, metali ciężkich, dioksyn i PCB.


Wszystkie oleje stosowane w produktach Nordic Naturals wykazały brak wykrywalnych metali ciężkich, dioksyn i PCB (polichlorowane bifenyle).


Produkty Nordic Naturals charakteryzują się:


- świeżością, która zapewnia integralność produktu i skuteczność biologiczną;


- bardzo wysokim poziomem czystości: każda partia oleju jest testowana na obecność toksyn środowiskowych, w tym metali ciężkich, dioksyn i PCB przez niezależne instytuty;


- wspaniałym smakiem: całkowity brak posmaku rybnego zapewnia opatentowana technologia obróbki enzymatycznej i beztlenowej;


- wyjątkowymi surowcami na wyłączność: produkty wykonane są z czterech gatunków ryb, z których żadna nie jest zagrożona: dziko odławianego dorsza arktycznego (Skrei), poławianego w odpowiedzialny sposób z norweskich wód, schwytanych na wolności anchois i sardynek, pozyskiwanych odpowiedzialnie z wód Południowego Pacyfiku oraz dziko odławianego łososia z (gatunek pink lub sockeye) z rejonu Alaski Cook Inlet;


- trójglicerydową formą dla najlepszej wchłanialności i przyswajalności.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.