Nordic Naturals Children's DHA, 180 kapsułek Powiększ

Nordic Naturals Children's DHA, 180 kapsułek

Nordic Naturals Nordic Naturals

17585

Nowy

Wyprodukowany wyłącznie z najwyższej jakości oleju z wątroby z dorsza arktycznego Gold Standard Arctic Cod Liver Oil™ Children’s DHA ma truskawkowy smak, jest bogaty w oleje Omega-3 niezbędne dla funkcjonowania mózgu.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

96,00 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!
Charakterystyka produktu

Nordic Naturals Children's DHA jest suplementem diety dla dzieci.

Wyprodukowany wyłącznie z najwyższej jakości oleju z wątroby z dorsza arktycznego Gold Standard Arctic Cod Liver Oil™ Children’s DHA ma truskawkowy smak, jest bogaty w oleje Omega-3 niezbędne dla funkcjonowania mózgu.

Jest łatwy do żucia lub połknięcia przez dzieci powyżej 3. roku życia.

Children’s DHA zawiera 100% naturalne witaminy A i D w ilości najlepszej dla zdrowia. Jak wszystkie produkty Nordic Naturals na bazie oleju rybnego- Children's DHA jest przebadany przez niezależne instytuty i znacznie przewyższa międzynarodowe normy czystości i świeżości.

Produkt nie zawiera glutenu, GMO, pochodnych mleka, sztucznych barwników i aromatów.


Zawartość netto

45 g


Opakowanie

45 porcji = 180 kapsułek

1 porcja = 4 kapsułki


Postać

Kapsułki


Stosowanie

Dzieci powyżej 3. roku życia 4 kapsułki dziennie, najlepiej zażywać w trakcie posiłku lub stosować według wskazań lekarza.


Skład produktu
Składniki odżywczew 4 kapsułkach
Kalorie 9
Kalorie z tłuszczów9
Tłuszcze ogółem1 g
- tłuszcze nasycone0 g
- tłuszcze trans0 g
Witamina A25,5-86,4 µg 3-12%*
Witamina D0,025-0,1 µg 0,25-1%*
Total Omega-3225 mg
- EPA (kwas eikozapentaenowy)75 mg
- DHA (kwas dokozaheksaenowy)105 mg

Poniżej 5 mg cholesterolu na porcję.

* RWS: Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej.


Pozostałe składniki

wyprodukowano z oczyszczonego oleju z dorsza arktycznego, kapsułka żelowa (żelatyna, gliceryna, woda, aromat truskawkowy), wyciąg z rozmarynu (substancja konserwująca)


Środki ostrożności

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Produkt należy przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Warunki przechowywania: przechowywać w suchym i nie nasłonecznionym miejscu, z dala od źródeł ciepła i wilgoci, w temperaturze pokojowej (15-30 st. C).


Informacje dodatkowe

Zastrzeżenie zmian przez firmę Nordic Naturals: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Napisz opinię

Nordic Naturals Children's DHA, 180 kapsułek

Nordic Naturals Children's DHA, 180 kapsułek

Nordic Naturals

Od roku 1995 Nordic Naturals skupia się wyłącznie na dostarczaniu najwyższej jakości olejów Omega. Dziś dostarcza produkty do ponad 30 krajów na 6 kontynentach. Posiada największe portfolio suplementów diety na bazie kwasów Omega-3 na świecie. Każdy etap procesu- od rybackiej łodzi aż do gotowego słoiczka- jest skrupulatnie kontrolowany.


Rządowe standardy jakości oleju z rybiego nie istnieją w Stanach Zjednoczonych. Aby zapewnić wysoką jakość, Nordic Naturals przestrzega i przekracza rygorystyczne Europejskie Standardy Farmakopei (EPS), jak i dobrowolne standardy wyznaczone przez Radę Odpowiedzialnego Odżywiania (CRN- Council of Responsible Nutrition) i Światowej Organizacji EPA, DHA i Omega-3 (GOED- Global Organisation for EPA, and DHA Omega-3) dla wszystkich olejów. Standardy te gwarantują wysokiej jakości produkty przez ustalenie maksymalnego udziału nadtlenków, metali ciężkich, dioksyn i PCB.


Wszystkie oleje stosowane w produktach Nordic Naturals wykazały brak wykrywalnych metali ciężkich, dioksyn i PCB (polichlorowane bifenyle).


Produkty Nordic Naturals charakteryzują się:


- świeżością, która zapewnia integralność produktu i skuteczność biologiczną;


- bardzo wysokim poziomem czystości: każda partia oleju jest testowana na obecność toksyn środowiskowych, w tym metali ciężkich, dioksyn i PCB przez niezależne instytuty;


- wspaniałym smakiem: całkowity brak posmaku rybnego zapewnia opatentowana technologia obróbki enzymatycznej i beztlenowej;


- wyjątkowymi surowcami na wyłączność: produkty wykonane są z czterech gatunków ryb, z których żadna nie jest zagrożona: dziko odławianego dorsza arktycznego (Skrei), poławianego w odpowiedzialny sposób z norweskich wód, schwytanych na wolności anchois i sardynek, pozyskiwanych odpowiedzialnie z wód Południowego Pacyfiku oraz dziko odławianego łososia z (gatunek pink lub sockeye) z rejonu Alaski Cook Inlet;


- trójglicerydową formą dla najlepszej wchłanialności i przyswajalności.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.