Nowy NanoSan Dent (MNP) płyn do płukania jamy ustnej 50 ml Powiększ

NanoSan Dent (MNP) płyn do płukania jamy ustnej 100 ml

INSTYTUT HORTITERAPII ZIELONY PROMIEŃ ZOFIA WOJCIECHOWSKA INSTYTUT HORTITERAPII ZIELONY PROMIEŃ ZOFIA WOJCIECHOWSKA

Nowy

7,80 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

NanoSan Dent (MNP) płyn do płukania jamy ustnej 100 ml

Płyn do płukania jamy ustnej po zabiegach dentystycznych i codziennej higieny, nie zawiera alkoholu, tylko krystalicznie czysta woda i mikro nano pęcherzyki ozonu. Produkt inspirowany naturą – po prostu „piorun w buteleczce”. Wystarczy zaledwie 30 sekund płukania dwa razy dziennie, aby poczuć w sobie moc. To tak niewiele, gdy używasz NanoSan Dent.

  • Oczyszcza jamę ustną i jest hipoalergiczny. 
  • krwawienia dziąseł. 
  • Odświeża usta po dłuższym użyciu maseczki antywirusowej.

Ingrediens/składniki: Woda źródlana i mikro nano cząsteczkowy tlen/ozon.

Przechowywać w chłodnym i zacienionym miejscu.

Wytwórca: Instytut Zdrowia i Hortiterapii, Mrągowo ul. Krzywa 70, Mazury.

Uzyskane Raporty Bezpieczeństwa dla produktu kosmetycznego powstają w oparciu m.in o badania aplikacyjne, które są wykonywane na tzw. prabantkach ochotniczkach ( nigdy na zwierzętach) i zgodnie z wytycznymi EU, które są wymagane do dopuszczenia produktu do sprzedaży. W załączeniu przesyłamy przykładową dokumentację niezbędną każdorazowo do raportu bezpieczeństwa. To raport bezpieczeństwa wieńczy drogę badawczą i nie można go otrzymać bez spełnienia określonych warunków. Jest to kilkustopniowe badanie produktu, które każdorazowo podejmujemy w trosce o najwyższą jakość wyrobu oraz zadowolenie naszych odbiorców. Reasumując: Mamy szeroką ofertę wyrobów opartych na nano wodzie MNP i zapewniamy, że badania w Polskiej Akademii Nauk są rękojmią obecności mikro nano pęcherzyków tlenu i ozonu. Dodam, że od początku działania w zakresie nanotechnologii, badając nasz wyrób, nawet w fazie ćwierć produkcyjnej tj. od 2017/2018 roku do chwili obecnej w nano wodzie mnp utrzymujemy bardzo wysokie nasycenie tlenem i ozonem, w zasadzie ten poziom jest stały - co dla nas jest ogromnym sukcesem. Jesteśmy mała firmą, a badania aplikacyjne są kosztowne. W Polsce wiele laboratoriów nie stać na mikroskopy elektronowe, musimy przebijać się sami w oparciu o dane uzyskane w procesie badawczym w Polsce a także bazując na danych literaturowych. Ebook w linku poniżej.

EBOOK MICRO - AND NANOBUBBLES

Napisz opinię

NanoSan Dent (MNP) płyn do płukania jamy ustnej 100 ml

NanoSan Dent (MNP) płyn do płukania jamy ustnej 100 ml


Producent Żywej wody MNP - MGIEŁKA TLENOWA. Ten wyrób jest produktem absolutnie naturalnym o dużej aktywności. Energetyzujący i odświeżająco kojący, dodaje blasku i zdrowia każdej cerze. Wyrób o naukowo potwierdzonym skutecznym działaniu pielęgnacyjnym i nowoczesnej recepturze, wytwarzany w nano technologii, przeznaczony do nawilżania i tonizowania skóry. Zapewnia skuteczną higienę skóry twarzy i ciała. Rekomendowany ze względu na naturalne składniki woda i tlen mikro nano cząsteczkowy, który szybko się wchłania odżywiając ujędrnia skórę. Mgiełka tlenowa wykonana na bazie Żywej Wody MNP- zapewnia uczucie świeżości, łagodzi podrażnienia i koi po ukąszeniach owadów. Nie narusza naturalnego Ph.Żywa Woda MNP- Nano Woda MNP: Wytwarzana w najczystszym regionie Polski, na Mazurach, gdzie jakość powietrza i wody zapewnia wysoką skuteczność produktu. Efekt: skutecznie nawilżona i przede wszystkim dotleniona skóra, estetyczny i zdrowy wygląd. Bardzo prosty sposób użycia. Opakowanie jest ekologiczne do wielokrotnego użycia, wykonane ze szkła przyciemnionego z wygodnym atomizerem. Produkt może być używany z zależności od potrzeb- natryskiwany bezpośrednio na skórę twarzy, dekoltu, a także innych części ciała. Polecany także dla osób terminalnie chorych ze względu na wspomnianą łatwość stosowania, bezpośrednio do mycia i odświeżania rąk. Mgiełkę tlenową wystarczy po natryśnięciu pozostawić do wchłonięcia, na co najmniej 3 minuty.

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.