Nowy MONOVISC PLUS 15-25 MG/ML, 4ML Powiększ

MONOVISC PLUS 15-25 MG/ML, 4ML

Nowy

Monovisc Plus to preparat wykorzystywany do tzw. wiskosuplementacji zmienionych zwyrodnieniowo stawów. Kiedy dokuczają ci stawy, kiedy ból nie pozwala ci na chodzenie i  wykonywanie nomalnych czynności, Monovisc może ci pomóc.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

550,00 zł

brutto

Wydaj 199,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

MONOVISC PLUS 15-25 MG/ML, 4ML

Monovisc to preparat wykorzystywany do tzw. wiskosuplementacji zmienionych zwyrodnieniowo stawów. Kiedy dokuczają ci stawy, kiedy ból nie pozwala ci na chodzenie i  wykonywanie nomalnych czynności, Monovisc może ci pomóc.

Jak działa Monovisc?

Wiskosuplementacja polega na podawaniu preparatów kwasu hialuronowego do przestrzeni stawowej. Preparat ten zwiększa ilość i lepkość płynu, który znajduje się w torebce stawowej i stanowi mazidło dla powierzchni stawowych, które przy wykonywaniu ruchów mogą się lepiej przemieszczać względem siebie. Staw jest lepiej nawilżony i tarcie związane z ruchem jest mniejsze.  Dzięki temu ruchom nie towarzyszy ból, a staw pracuje lepiej.

Co zawiera Monovisc?

Preparat zawiera roztwór hialuronianu sodu - NaHa o dużej masie cząsteczkowej. Jest to preparat niskousieciowany, rozpuszczony w soli fizjologicznej i buforowany fosforanami o stężeniu fizjologicznym. Ponieważ hialuronian sodu jest związkiem naturalnie występującym w ciele człowieka, nie powoduje on żadnych reakcji alergicznych.

Kiedy stosuje się Monovisc?

Produkt podaje się pacjentom z chorobą zwyrodnieniową stawów o różnym podłożu (zmiany pourazowe, starcze, związane z chorobami układowymi) lub po zabiegach operacyjnych. Może uzpełniać maź stawową albo, w razie potrzeby, całkowicie ją zastąpić.

Jak podaje się Monovisc?

Monovisc to preparat dostarczany w ampułkostrzykawce. Preparat wstrzykuje się do przstrzeni stawowej. Można go stosować jednorazowo lub, w razie potrzeby, powtarzać jego podawanie. Zastosowanie preparatu wymaga wizyty u lekarza. Może się zdarzyć, że po podaniu Monoviscu dojdzie do przejściowego nasilenia bólu lub obrzęku stawu. Rzadkimi powikłaniami są ewentualne zakażenia i krwawienia związane z iniekcją.

W jakiej formie dostarczany jest produkt?

W opakowaniu znajduje się jedna ampułko-strzykawka, zwierająca 4 ml roztworu. W 1 ml znajduje się 15-25 mg hialuronianu sodowego. Opakowanie zwierające 1 ampułko-strzykawkę będzie szczególnie przydatne, kiedy chcemy wypróbować produkt u osoby, która wcześniej go nie stosowała albo kiedy nie ma wskazań do powtarzania wstrzyknięć.

Napisz opinię

MONOVISC PLUS 15-25 MG/ML, 4ML

MONOVISC PLUS 15-25 MG/ML, 4ML

Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.