Medela wkładki laktacyjne jednorazowe 60 szt. Powiększ

Medela wkładki laktacyjne jednorazowe 60 szt.

Medela Medela

6248

Nowy

Ostatnie egzemplarze!

47,00 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Medela wkładki laktacyjne jednorazowe 60 szt.

Jednorazowe wkładki laktacyjne, z których dzięki zastosowaniu unikalnej powłoki, nie wyciśniesz nawet kropli mleka. Każda wkładka zawiera w środku specjalny środek żelujący. Zapewnia komfort i dyskrecję oraz uczucie suchości przez cały czas.

W opakowaniu znajduje się 60 sztuk pojedynczo pakowanych wkładek.

  • Każda z nich zawiera: system żelujący, dzięki czemu jest bardzo chłonna.
  • Gwarantuje zachowanie czystej bielizny.
  • Wkładki są bardzo higieniczne - pakowane pojedynczo.
Kategoria produktukosmetyk
Dla Wegankosmetyk
Postaćkrem do ciała
Rodzaj skórysucha
Droga podaniaprzeskórna

Napisz opinię

Medela wkładki laktacyjne jednorazowe 60 szt.

Medela wkładki laktacyjne jednorazowe 60 szt.Sprzęt medyczny firmy Medela ma na celu poprawę jakości życia pacjentów oraz personelu szpitalnego dzięki ciągłemu wprowadzaniu innowacji oraz pasji rozumienia wyzwań, z którymi każdego dnia zmagają się pacjenci oraz lekarze. Życie jest cenne i dlatego potrzeba ludzi z pasją, takich jak osoby pracujące w firmie Medela, które działają na rzecz zapewniania progresywnej opieki.


Medela Healthcare dostarcza pionierskich rozwiązań z zakresu technologii sprzętu medycznego, obejmującej: drogi oddechowe i odsysanie chirurgiczne, próżniowe wspomaganie porodu, system zbierania wydzielin, sterowany cyfrowo drenaż jam klatki piersiowej oraz podciśnieniowe leczenie ran (NPWT).Badania naukowe są dla firmy Medela najważniejsze. Podczas gdy wiele innych firm jedynie używa słowa „badania” w swoich prezentacjach, firma Medela posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu badań podstawowych i eksploracyjnych, które wyróżniają ją na tle konkurencji. „Opieranie się na badaniach” jest jedną z podstawowych wartości firmy od ponad trzydziestu lat i nadal jest centralnym punktem wszystkich jej działań.


Dla firmy Medela najważniejsza jest innowacyjność prowadząca do sukcesów biznesowych. Ponadto innowacyjność jest również rezultatem intensywnych, podstawowych badań oraz zmieniających się potrzeb klientów. W dzisiejszych czasach projekty rozwojowe w zakresie technologii medycznych muszą być zgodne z wystandaryzowanym procesem projektowania, który stawia użytkownika w centrum zainteresowania.


Firma Medela pasjonuje się mlekiem matek. Zawiera ono wszystkie najważniejsze składniki odżywcze potrzebne do właściwego rozwoju fizycznego i psychicznego dziecka oraz inteligentnie dostosowuje się do potrzeb rosnącego niemowlęcia. Zawiera co najmniej pięć razy więcej składników niż odżywka, zawiera mnóstwo niezbędnych witamin, minerałów, kwasów tłuszczowych i ważnych przeciwciał potrzebnych do wzmocnienia systemu odpornościowego. Ostatnio wykazano, że zawiera ono również komórki macierzyste, uniwersalny budulec niezbędny podczas wzrostu i rozwoju.


Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.