Medela Butelka do przechowywania pokarmu 150 ml Powiększ

Medela Butelka do przechowywania pokarmu 150 ml

Medela Medela

18264

Nowy

Ostatnie egzemplarze!

11,50 zł

brutto

Wydaj 250,00 zł by otrzymać darmową przesyłkę !!!

Medela Butelka do przechowywania pokarmu 150 ml

Butelka na pokarm Medela zostały opracowane w taki sposób, aby mogły bezpiecznie i długo przechowywać mleko. Możesz odciągać pokarm bezpośrednio do nich i przechowywać tak długo, jak będzie to potrzebne

  • posiada podziałkę
  • można odciągnąć pokarm, zamrozić a po rozmrożeniu w tej samej butelce podać pokarm dziecku po podgrzaniu
  • można myć w zmywarce lub dezynfekować w kuchence mikrofalowej
  • może być używany ze wszystkimi odciągaczami Medela
  • w warunkach domowych można je wygotować
Kategoria produktukosmetyk
Dla Wegankosmetyk
Postaćkrem do ciała
Rodzaj skórysucha
Droga podaniaprzeskórna

Napisz opinię

Medela Butelka do przechowywania pokarmu 150 ml

Medela Butelka do przechowywania pokarmu 150 mlSprzęt medyczny firmy Medela ma na celu poprawę jakości życia pacjentów oraz personelu szpitalnego dzięki ciągłemu wprowadzaniu innowacji oraz pasji rozumienia wyzwań, z którymi każdego dnia zmagają się pacjenci oraz lekarze. Życie jest cenne i dlatego potrzeba ludzi z pasją, takich jak osoby pracujące w firmie Medela, które działają na rzecz zapewniania progresywnej opieki.


Medela Healthcare dostarcza pionierskich rozwiązań z zakresu technologii sprzętu medycznego, obejmującej: drogi oddechowe i odsysanie chirurgiczne, próżniowe wspomaganie porodu, system zbierania wydzielin, sterowany cyfrowo drenaż jam klatki piersiowej oraz podciśnieniowe leczenie ran (NPWT).Badania naukowe są dla firmy Medela najważniejsze. Podczas gdy wiele innych firm jedynie używa słowa „badania” w swoich prezentacjach, firma Medela posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu badań podstawowych i eksploracyjnych, które wyróżniają ją na tle konkurencji. „Opieranie się na badaniach” jest jedną z podstawowych wartości firmy od ponad trzydziestu lat i nadal jest centralnym punktem wszystkich jej działań.


Dla firmy Medela najważniejsza jest innowacyjność prowadząca do sukcesów biznesowych. Ponadto innowacyjność jest również rezultatem intensywnych, podstawowych badań oraz zmieniających się potrzeb klientów. W dzisiejszych czasach projekty rozwojowe w zakresie technologii medycznych muszą być zgodne z wystandaryzowanym procesem projektowania, który stawia użytkownika w centrum zainteresowania.


Firma Medela pasjonuje się mlekiem matek. Zawiera ono wszystkie najważniejsze składniki odżywcze potrzebne do właściwego rozwoju fizycznego i psychicznego dziecka oraz inteligentnie dostosowuje się do potrzeb rosnącego niemowlęcia. Zawiera co najmniej pięć razy więcej składników niż odżywka, zawiera mnóstwo niezbędnych witamin, minerałów, kwasów tłuszczowych i ważnych przeciwciał potrzebnych do wzmocnienia systemu odpornościowego. Ostatnio wykazano, że zawiera ono również komórki macierzyste, uniwersalny budulec niezbędny podczas wzrostu i rozwoju.


Akceptuję
Nasza witryna używa plików cookies. Więcej szczegółów znajdą Państwo w naszym REGULAMINIE.